Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,734 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,910 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε εφημερίδα ή περιοδικό στο σχολείο σας;

stogian

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O stogian έγραψε: στις 10:19, 29-11-08:

εμείς έχουμε περιοδικό την δαγκάνα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

!msm!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H !msm! έγραψε: στις 11:43, 29-11-08:

Εμείς΄στο δημοτικό είχαμε εφημερίδα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

konfou (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O konfou έγραψε: στις 11:48, 29-11-08:

Εμείς αντιθέτως δεν έχουμε τίποτα
Παράθεση

Mavro Provato

Μαθητής Α' λυκείου

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 11:52, 29-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από stogian
εμείς έχουμε περιοδικό την δαγκάνα

Τιτλάρα! :no1:
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 16:15, 29-11-08:

εμεις εχουμνε την μαθητικη πενα οπου ειμαι και μελος...
Παράθεση

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 16:34, 29-11-08:

εγω ως προεδρος προτεινα να φτια3ουμε μια αλλα δν δεχθηκαν με την προφαση πως ειναι μωρουδιστικο...
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 16:53, 29-11-08:

Βγάλαμε αυτό το μήνα το πρώτο φύλλο. Λέγεται "Το 4ο Θέμα" (επειδή είμαστε 4ο Λύκειο). Είμαι συντάκτης σε θέματα σχετικά με πολιτική επικαιρότητα και άλλα.
Στο πρώτο φύλλο έγραψα για τις σχολικές καταλήψεις, στο δεύτερο μάλλον θα ζητήσω θέμα Βατοπέδι.
Παράθεση

nasa (Ελένη)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H nasa έγραψε: στις 10:42, 30-11-08:

Εμείς στο δημοτικό είχαμε (την καθιερωμένη συμβολική τιμή 0,01 ευρώ ), τώρα το όνομα της μου διαφεύγει, αλλά είχε πολύ ενδιαφέροντα άρθρα...!:no1:
Παράθεση

elen1996 (ελενα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H elen1996 έγραψε: στις 23:54, 01-12-08:

Εμεις εχουμε ενα το οποιο ονομαζεται ''μαθητικα μηνυματα'' και εχει πολυ ωραια θεματα για να διαβασεις ειμαι μελος αλλα μεχρι τωρα δεν εχουμε κανει τιποτα!
Παράθεση

stogian

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O stogian έγραψε: στις 16:32, 02-12-08:

παιδία θα σας έλεγα να φτιάξετε μια είναι πολύ καλή ιδέα
οσα παιδιά έχουν αν θελουν μπορούν να μου στιλουν καμιά εικόνα με ε μαιλ
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 19:11, 02-12-08:

Εμεις στο δημοτικο ειχαμε "Τα γρηγηρα μολυβια"(μονο αυτο δεν ειμασταν)!!!
Παράθεση

ultimater

Πτυχιούχος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 22:00, 12-12-08:

οχι
Παράθεση

TH3 D3@TH! (Άγης)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O TH3 D3@TH! έγραψε: στις 23:44, 01-02-09:

εμεις παλι δεν εχουμε!τι να πω αμα θα εχουμε καλυτερη τυχη στο λυκειο τοτε...μονο και αμα
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 23:48, 01-02-09:

ναι!!!!
http://pyranxas.blogspot.com/
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Διδακτορικός

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 12:44, 10-09-09:

εμεις δεν ειχαμε ουτε στο δημοτικό ουτε τώρα στο γυμνασιο..
Παράθεση

michalis karami (Μιχαλης)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O michalis karami έγραψε: στις 20:52, 16-09-09:

εμείς εφημερίδα αλλα λένε οτι θα τι βγάλουν
Παράθεση

funny (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O funny έγραψε: στις 15:03, 17-09-09:

εμεις μονο στην εκτη ηπαμε να βγαλουμε μια μονο για το τμημα μας και ηταν ολα ετοιμα εκτος απο ενα θεμα ... ΠΟΤΕ δεν βγηκε η εφημεριδα γιατι ποτε δεν γραφτηκε αυτο το θεμα
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Διδακτορικός

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 18:01, 18-09-09:

αα,και μια φορα στην τεταρτη δημοτικου βγάλαμε μονο μια εφημεριδα για τις αποκριες!!!

:thanks::thanks:
Παράθεση

Nick123 (Nικήτας)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Nick123 έγραψε: στις 22:34, 18-09-09:

Και εμείς έχουμε...και το όνομα αυτής...Σας γράφουμε
Πέρυσι και πρόπερσι ήμουν μέλος στη δημοσιογραφική ομάδα...και πέρσι ήμουν αρχισυντάκτης!!!
Φέτος λόγω κατεύθυνσης δεν θα συμμετέχω...
Παράθεση

Panosgp

Καθηγητής Πανεπιστημίου

Ο Panosgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου του τμήματος Σχολή Ιπταμένων Ραδιοναυτίλων και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 307 μηνύματα.

O Panosgp έγραψε: στις 22:45, 18-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nick123
Και εμείς έχουμε...και το όνομα αυτής...Σας γράφουμε..
..Στα παλιά μας τα παπούτσια;
Κι εμείς είχαμε μία εφημερίδα, αλλά βγήκε μόνο ένα τεύχος.. ήμουν κι αυτός που βοήθησε περισσοτερο για να την φτιάξουμε (έκανα και την στήλη τον κομικς και την εισαγωγή! ).
Λέγαμε να βγάλουμε και 2ο τεύχος, αλλά τελικά αυτό δεν έγινε ποτέ!
Και το όνομα; Οι κουτσομπόληδες! Δεν είχαμε πολλές ιδέες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold

Βρείτε παρόμοια