Σεμινάρια

Kwnstantina2

Νεοφερμένος

Η Kwnstantina2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
αν ξέρει κανείς τίποτα για
το οποιοδήποτε σεμινάριο ας γράψει εδώ
πληροφορίες ή το link της σελίδας που το βρήκε.
επίσης αν κάποιος θέλει πληροφορίες για κάποιο σεμινάριο
ας ρωτήσει.
ξέρει κανείς τίποτα για σεμινάρια φωτογραφίας ή σχεδίου?
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Voilà!

Φωτογραφία:
https://www.fotoart.gr/ekpaideysh/index.htm

Σχέδιο: (στο αγαπημένο Μικρό Πολυτεχνείο!)
https://www.mikropolytexneio.gr/Contents.aspx?lang=gr&CatId=247&View=16


Γενικότερα, το Μικρό Πολυτεχνείο είναι παράδεισος για εκδηλώσεις και μαθήματα χορού/θεάτρου, εικαστικά εργαστήρια - όσοι είστε στην Αθήνα και ενδιαφέρεστε για κάτι σχετικό, ρίξτε μια ματιά.
-----------------------------------------
(Δεν ξέρω που μένεις, οπότε μπορεί να μη σε βοηθήσουν αυτά που λέω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina2

Νεοφερμένος

Η Kwnstantina2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αθηνα μένω.ευχαριστώ πολύ.:)
ξέρεις τίποτα πάνω στις τιμές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Πολύ καλό θέμα.

Σεμινάρια υπολογιστών σε διάφορους τομείς από την ΕΕΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Υπάρχει συγκεκριμένη ηλικία για κάποιον που θέλει να παρακολουθήσει σεμινάρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Κανονικά δεν υπάρχει θέμα ηλικίας, το πολύ πολύ να υπάρχουν επίπεδα/ομάδες προχωρημένων ή μη. Εξαρτάται απ' το πόσο επαγγελματικά είναι τα σεμινάρια.
'Οσο για τις τιμές, αν δεν γράφει στην ιστοσελίδα, μάλλον θα πρέπει να τηλεφωνήσεις - δεν έχω ιδέα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Υπάρχει συγκεκριμένη ηλικία για κάποιον που θέλει να παρακολουθήσει σεμινάρια?

Για ποιο σεμινάριο λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου...βασικά δεν γνωρίζω και τι σεμινάρια γίνονται. Και που θα μπορούσα να μάθω.
Θα βοηθούσε στο μέλλον αρκετά αν είχα παρακολουθήσει κάποια στιγμή...απλά με ανησυχεί η ηλικία γιατί εκεί θα πηγαίνουν άνθρωποι με βασικές γνώσεις στο αντικείμενο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
απλά με ανησυχεί η ηλικία γιατί εκεί θα πηγαίνουν άνθρωποι με βασικές γνώσεις στο αντικείμενο....

Kοίτα, επειδή κι εγώ έχει τύχει να πάω σε σεμινάρια και να νιώθω ότι είμαι από άλλο πλανήτη, θα σου πω την εμπειρία μου.
Συγκεκριμένα τον τελευταίο καιρό παρακαλουθώ τα σεμινάρια του studentguru.gr που είναι περί υπολογιστών και προγραμματισμού. Τουλάχιστον οι μισοί από τους 70-80 που συνήθως παρακολουθούν δεν έχουν ασχοληθεί με τις συγκεκριμένες γλώσσες και τεχνικές. Όμως τα σεμινάρια οργανώνονται από φοιτητές, είτε προπτυχιακούς είτε μεταπτυχιακούς κι έτσι υπάρχει οικειότητα και ευχάριστο κλίμα. Αποκομίζεις εμπειρίες, πολλά ερεθίσματα για να ασχοληθείς με τα συγκεκριμένα θέματα και πολύτιμες πληροφορίες. Δεν είναι ντροπή να μην έχεις ούτε βασικές γνώσεις στο αντικείμενο - όποιο κι αν είναι αυτό. Το θέμα είναι να διαλέξεις ένα σεμινάριο που δεν απευθύνεται σε ειδικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ναι...έχεις δίκιο σε αυτό που λες.
Να ρωτήσω όμως κάτι...Από που ενημερώθηκες για το σεμινάριο που παρακολούθησες; Από κάποιο σαιτ; ή στο πρότειναν; Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αν δεν ρωτήσεις σε αυτήν την ζωή δεν πρόκειται να έρθει κανείς να σου τα πει. ;) (μόνο το google :P )
Kοίτα, εγώ σπουδάζω Πληροφορική οπότε για αυτά έψαξα κι έμαθα, δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει κι εσένα το αντικείμενο. Πιο συγκεκριμένα για τα σεμινάρια του studentguru με ενημέρωσε ένας φίλος κι έτσι έμαθα και το site των παιδιών (https://www.studentguru.gr), όπου βγαίνει ανακοίνωση όποτε διοργανώνουν event. Έχουν μάλιστα ανεβάσει και υλικό απο προηγούμενα events.
Φυσικά είναι τζάμπα, πάει όποιος θέλει και κληρώνονται και δώρα συνήθως. Α, και διεξάγονται στην Microsoft στο Μαρούσι, σε χώρο ειδικό για σεμινάρια.

Για τα σεμινάρια της ΕΕΧΙ έμαθα από το site της που παραθέτω πιο πάνω. Για αυτά όπως μπορείς να δεις πληρώνεις ένα ποσό ώστε να τα παρακολουθήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σε ευχαριτώ πολύ για τις πληροφορίες :thanks:
Θα ψάξω να βρω και εγώ κάτι...μπήκα ήδη και στο site που μου έδωσες να δω πως είναι. Και πάλι ευχαριστώ για την βοήθεια :) Ελπίζω να βρω κάτι και πάνω στο αντικείμενο που θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε πες μας σε ποιο αντικείμενο θες, να ψάξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για σεμινάρια τύπου Βιολογίας και όλα τα συναφή. Αλλά δεν χρειάζεται να ψάξετε. Θα προσπαθήσω να βρω εγώ κάτι:) Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Καλύτερα να το ψάξεις στο Google μόνη τότε. Αλλά αν θες, μπορώ να σου στείλω links με πολλά e-books περί βιολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το εκτιμώ πολύ. Χωρίς να μπαίνεις σε κόπο όμως. Δεν χρειάζεται..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Βασικά έχω έτοιμα links επειδή προ ημερών είχα κάνει το ίδιο για μια φίλη μου. Αν τα θες πες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αα, οκ... Φυσικά και θα τα ήθελα και μάλιστα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top