Εφηβεία

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Παλουλι λουκ εφηβεια....

Παιδια εχετε νιωσει ποτε πως δεν σας καταλαβαινει κανενας?Ουτε γονεις ,ουτε φιλοι ουτε τιποτα...Νιωθεις την αγαπη τους αλλα ως εκει....Δεν σε καταλαβαινουν ....και το βλεπεις αυτο...Το εχετε νιωσει αυτο??
Εχετε κατσει σε ενα παγκακι ακουγοντας μουσικη μεχρι να νυχτωσει βυθισμενη στις σκεψεις σας?
Εχετε βουρκωσει στα καλα του καθουμενου?
................





Τον τελευταιο καιρο...η κατασταση ειναι ετσι.....

Σε καταλαβαίνει πάντα ο Ιάκωβος.

7 χρόνια ωρίμανση,καλή φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εφηβεια...πολλες φορες νιωθω οτι κανεις δεν με καταλαβαινει,μαλωνω συχνα με τους γονεις μου,αλλαζει ξαφνικα η διαθεση μου και κλαιω χωρις λογο...:/
αλλα νταξυ θα ελεγα οτι θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εφηβεια...πολλες φορες νιωθω οτι κανεις δεν με καταλαβαινει,μαλωνω συχνα με τους γονεις μου,αλλαζει ξαφνικα η διαθεση μου και κλαιω χωρις λογο...:/
αλλα νταξυ θα ελεγα οτι θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα :/
It couldn't be worse ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
It couldn't be worse ;)
It could.It could.It could!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτα συμβαινουν ειδικα στην εφηβεια....για σκεψου και εκεινουν τους εφηβους με ακραιες συμπεριφορες που για να ξεσπασουν τον θυμο τους ή να ξεχαστουν γινονται βανδαλοι...χρηστες...κλεφτες ή ποιος ξερει τι αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
It couldn't be worse ;)

Sure it could.She could be this guy.

Ή πιο απλά θα μπορούσε να βρέχει.

It could.It could.It could!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτα συμβαινουν ειδικα στην εφηβεια....για σκεψου και εκεινουν τους εφηβους με ακραιες συμπεριφορες που για να ξεσπασουν τον θυμο τους ή να ξεχαστουν γινονται βανδαλοι...χρηστες...κλεφτες ή ποιος ξερει τι αλλο;

They fall to the dark side? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Οχι ενταξει..
Ας πουμε δεν εχω καπνισει ποτε μπαφο κλπ αλλα εχω σκεφτει να καπνισω ενα -φυσιολογικο-(?)τσιγαρο να δω πως ειναι ...
Εχω πιει γενικα αλλα οχι να με σερνουν απ τα πατωματα..

Θυμαμαι μια μερα ειχα παει σε ενα παρκακι ερημο και εκει εχει ενα σπιτι στο οποιο δεν μενει κανενας,στα μαυρα τ τα χαλια δηλαδη και ειχα παρει πετρες και ειχα σπασει ολα τα τζαμια που ειχε...
:worry::worry::worry:
Ή μια αλλη φορα που ειχαμε παει και ειχαμε βαψει με spray...Λαθος αυτο ειναι πανω απο μια...:worry:

Ξερω ακουγονται κουφα και οχι πολυ....<<καλα>>..Αλλα εφηβεια ειναι ολες αυτες οι εκρηξεις...Οι σκεψεις και προπαντων τα συναισθηματα...Δεν θα ηθελα να καπνισω μπαφο ,χασισια,φουντες κλπ ,μου περναει ομως που και που απ το νου να δω την γευση του τσιγαρου...Και μου φευγει μετα....:confused:Κουλο τελειως...

Ενταξει νομιζω φυσιολογικη δεν την πολυ λες....Μαλλον απροσδοκητη...
Οταν το παιδι που τα λεει ολα αυτα ειναι ενα κοριτσι που χαιρεταει και καλημεριζει τους παντες,με την ευγενεια,τους καλους βαθμους και ολες τις αλλες παρλαπιπες δυσκολα να σκεφτεις οχι εχει κανει ΚΑΙ αυτα...Και μαλιστα δεν εχει μετανιωσει κιολας...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Sure it could.She could be this guy.

Ή πιο απλά θα μπορούσε να βρέχει.



They fall to the dark side? :worry:

μα τι κακος που εισαι?!!!! το εκανες για να εχω εφιαλτες το βραδυ ε;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
...η κλιμακτηριος φταιει για ολα,οχι η εφηβεια!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ρε παιδιά σόρρυ κιόλας, δε το λέω για καλό ή για κακό, αλλά γιατί εγώ δεν έχω νιώσει έτσι; Μήπως οι περισσότεροι που νιώθετε έτσι είναι επειδή ακούγατε ότι η εφηβεία είναι έτσι είναι αλλιώς και νιώθατε ότι πρέπει και εσείς να το πάθετε; Καλά λέω βλακείες αλλά μου φαίνεται παράξενο..

...η κλιμακτηριος φταιει για ολα,οχι η εφηβεια!!;)

Άρα να ησυχάσω έ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
αλλα εχω σκεφτει να καπνισω ενα -φυσιολογικο-(?)τσιγαρο να δω πως ειναι ...

Κοίτα,όπως σε κόβω,προλαβαίνεις-δεν προλαβαίνεις ν'αλλάξεις lifestyle ώστε να μην καταλήξεις ισόβια.

μα τι κακος που εισαι?!!!! το εκανες για να εχω εφιαλτες το βραδυ ε;;;:mad:

No,I did not!Εαν επιθυμούσα κάτι τέτοιο,θα σου έδειχνα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ρε παιδιά σόρρυ κιόλας, δε το λέω για καλό ή για κακό, αλλά γιατί εγώ δεν έχω νιώσει έτσι; Μήπως οι περισσότεροι που νιώθετε έτσι είναι επειδή ακούγατε ότι η εφηβεία είναι έτσι είναι αλλιώς και νιώθατε ότι πρέπει και εσείς να το πάθετε; Καλά λέω βλακείες αλλά μου φαίνεται παράξενο..

εμενα μου φαινεται παραξενο που σου φαινεται παραξενο:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Φανταζομαι ολα αυτα θα τα θεωρειτε τελειως ανεπιτρεπτα και θα νομιζετε πως ειμαι ενα αλητακι αν κρινω απ τις αρνητικες που εφαγα στο πρωτο λεπτο...:PΑλλα αυτη ειναι η αληθεια...

Ελατε παιδια,πειτε και τις δικες σας τρελες...Μονο εγω θα βγαλω τα απλυτα μου στην φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά σόρρυ κιόλας, δε το λέω για καλό ή για κακό, αλλά γιατί εγώ δεν έχω νιώσει έτσι; Μήπως οι περισσότεροι που νιώθετε έτσι είναι επειδή ακούγατε ότι η εφηβεία είναι έτσι είναι αλλιώς και νιώθατε ότι πρέπει και εσείς να το πάθετε; Καλά λέω βλακείες αλλά μου φαίνεται παράξενο..
Γιατι σου φαινεται παραξενο με το να μας εχουν περασει αυτην την νοοτροπια οι πολυεθνικες πουλουν τα προιοντα τους οπως αλκοολ, τσιγαρα , ναρκωτικα κτλπ. Και αυτο τον τροπο συντηρειται μια τεραστια βιομηχανια δισσεκατομυριων που καθε αλλο παρα ευννοουν τον εφηβο καταναλωτη.Μην επηρεαζεσται απο τα ΜΜΕ ΡΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Φανταζομαι ολα αυτα θα τα θεωρειτε τελειως ανεπιτρεπτα και θα νομιζετε πως ειμαι ενα αλητακι αν κρινω απ τις αρνητικες που εφαγα στο πρωτο λεπτο...:PΑλλα αυτη ειναι η αληθεια...

Ελατε παιδια,πειτε και τις δικες σας τρελες...Μονο εγω θα βγαλω τα απλυτα μου στην φορα?
προσωπικα απο εμενα πηρες αρνητικη(μιας και αφου εβαλα πρεπει να πω την αποψη μου) γιατι παρουσιασες την εφηβεια σαν συνδεδεμενη με ποτα τσιγαρα κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μλκ Crowley αηδίασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
προσωπικα απο εμενα πηρες αρνητικη(μιας και αφου εβαλα πρεπει να πω την αποψη μου) γιατι παρουσιασες την εφηβεια σαν συνδεδεμενη με ποτα τσιγαρα κ.λ.π

Ισως να εχεις δικιο...Αλλα στην δικη μου περιπτωση την εχω συνδεσει με κατι το ακραιο....-σαν εννοια-
Γι'αυτο το ανεφερα ..Παντως Γιαννη μαλακια κανεις που απολογεισαι...Δεν ζητησα απο κανεναν τα ρεστα.:)Αποψη σου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Άρα να ησυχάσω έ; :P
ναι:P μεινε ησυχος, τον ορο εφηβεια τον εχουν επινοησει οι γονεις μας,για να μας κανουν οτι θελουν μεχρι τα γεραματα...και για να δικαιολογουν την δικια τους κλιμακτηριο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ισως να εχεις δικιο...Αλλα στην δικη μου περιπτωση την εχω συνδεσει με κατι το ακραιο....-σαν εννοια-
Γι'αυτο το ανεφερα ..Παντως Γιαννη μαλακια κανεις που απολογεισαι...Δεν ζητησα απο κανεναν τα ρεστα.:)Αποψη σου .
οχι δεν απολογηθηκα ακριβως απλα ειπα το γιατι σου εβαλα αρνητικη μιας και η ιδια ανεφερες τις αρνητικες σου:P για εμενα η εφηβεια μπορει να ειναι ακραια εννοια αλλα στην αλλη ακρη..το να περασεις ξενοιαστα και ανεμελα..το να αρχισεις το ποτο και το τσιγαρο στα 15-16 μου δειχνει σε εμενα(λεγοντας αρχισεις μιλαω γενικοτερα στον οποιοδηποτε) αδυναμια στη διαχειρηση της εφηβειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χμ. Εφηβεία... Είναι παράξενη η εφηβεία μου. :/:
Η παιδική ηλικία την επηρεάζει πολύ δυστυχώς...
Στην περίπτωσή μου τουλάχιστον.

Όσο αφορά το τσιγάρο και εγώ θα ήθελα κάποτε να δοκιμάσω. Απλά να δω πώς είναι. Τι είναι αυτό που εθίζει τον άλλο. (Ανώμαλο ε; :P)
Το ποτό το έχω δοκιμάσει, μου αρέσει.:redface:
Όχι ότι γίνομαι λιώμα κάθε φορά που πίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Οχι ενταξει..
Ας πουμε δεν εχω καπνισει ποτε μπαφο κλπ αλλα εχω σκεφτει να καπνισω ενα -φυσιολογικο-(?)τσιγαρο να δω πως ειναι ...
Σε καταλαβαίνω.. Και εγώ θέλω να δω πως είναι, πες το εφηβεία, πες το ό,τι θες..


Μου αρέσει η ηλικία μου και απολαμβάνω όσα πιο πολλά μπορώ, τώρα που μπορώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top