Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Με εξάσκηση και μόνο :P
Κάναμε και πέρσυ στα καλλιτεχνικά δουλειά με σκιές :D
Κανατε και τετοια στα καλλιτεχνικα στο σχολειο; :!: Εμεις με τεμπερες δουλευαμε μονο. Και σχεδιο καναμε μια χρονια, αλλα πολυ λιγα πραγματα...

(btw θα βαρεθεις να τ' ακους, αλλα μ' αρεσει ο,τι εχεις ανεβασει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κανατε και τετοια στα καλλιτεχνικα στο σχολειο; :!: Εμεις με τεμπερες δουλευαμε μονο. Και σχεδιο καναμε μια χρονια, αλλα πολυ λιγα πραγματα...
(btw θα βαρεθεις να τ' ακους, αλλα μ' αρεσει ο,τι εχεις ανεβασει :P)

1η γυμνασίου τέμπερες, 2α γυμνασίου αποκλειστικά σκιές και 3η και τα 2 :D
Μη φανταστείς πολλά, αλλά κάτι μας έμεινε ;)
Να 'σαι καλά πάντως! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Έλενα να 'σαι καλά ;)



Είναι που είναι αίσχος, η ανάλυση του κινητού την απόκανε :D

Χαχαχα εμενα πολυ ωραιο μου φαινεται παντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
πολυ ωραια ειναι ..:no1:
και επειδη βλεπω οτι σου αρεσουν τα manga στο youtube εχει καταπληκτικα βιντεακια με βημα-βημα οδηγιες με το πως να τα σχεδιαζεις...! με διαφορετικους τροπους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
1η γυμνασίου τέμπερες, 2α γυμνασίου αποκλειστικά σκιές και 3η και τα 2 :D
Μη φανταστείς πολλά, αλλά κάτι μας έμεινε ;)
Να 'σαι καλά πάντως! :thanks:

Χα αν και μένα μου ''έμενε κάτι'' σαν κι αυτό δε θα ήμουν εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
πολυ ωραια ειναι ..:no1:
και επειδη βλεπω οτι σου αρεσουν τα manga στο youtube εχει καταπληκτικα βιντεακια με βημα-βημα οδηγιες με το πως να τα σχεδιαζεις...! με διαφορετικους τροπους..

Ναι, τα έχω δει, αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω, κάπως δεν με τραβάει να τα δω, αν και το 'χω στα πλάνα, θα γίνει κι αυτό σίγουρα :D

(πρέπει κάποτε ν'αρχίσω να ζωγραφίζω δικά μου κι όχι ξένων ανθρώπων!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
δες τα βιντεακια του mark crilley στο λινκ που σου δινω.Αξιζει.

https://www.youtube.com/user/markcrilley
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Έλενα να 'σαι καλά ;)



Είναι που είναι αίσχος, η ανάλυση του κινητού την απόκανε :D

Τι λες ρε συ, η σκίαση τα σπάει :jumpy:

Ναι, τα έχω δει, αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω, κάπως δεν με τραβάει να τα δω, αν και το 'χω στα πλάνα, θα γίνει κι αυτό σίγουρα :D

(πρέπει κάποτε ν'αρχίσω να ζωγραφίζω δικά μου κι όχι ξένων ανθρώπων!)

Εμένα μου λες, εγώ δεν μπορώ να σκιτσάρω κάτι που δεν το βλέπω χωρίς να βγει χάλια, όχι το ότι τα άλλα βγαίνουν καλά, but i'm getting better :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.


Παιδάκια άλλο ένα που έκανα στην κάισσα προχθές όσο οι άλλοι καίγονταν στο mtg.
Είχα άλλο ένα γμτ αλλά το χάρισα πριν το βγάλω φωτό :D

(Μιχάλη δουλίτσα θέλει κ θα δείς ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Επιτελους μπορω να γραψω σε αυτο το θρεντ!
Χριστιαννα απιστευτα τα σκιτσακια σου απο fma κυριως, μου αρεσε πολυ ο ed και ο al. :D
Θα βαλω κι εγω ενα απο τα πολλα που κανω την ωρα της λογοτεχνιας, και που ποτε δεν ολοκληρωνω :p

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Πρόσφατες δουλιές :

Digital Art :









Logos :






Traditional Sketch :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Από Digital Art η 1η και η 3η είναι whoha. Απίστευτες!

Well done!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Κάποτε ζωγράφιζα κι εγώ, ποτέ δε μ' άρεσαν πέρα απο 2-3. Αλλά είναι ωραίο να κοιτάς τις παλιές ζωγραφιές σου :D

Χριστιάννα τα τελευταία σου μ'αρέσουν πάρα πολυ, μπράβο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κάποτε ζωγράφιζα κι εγώ, ποτέ δε μ' άρεσαν πέρα απο 2-3. Αλλά είναι ωραίο να κοιτάς τις παλιές ζωγραφιές σου :D

Χριστιάννα τα τελευταία σου μ'αρέσουν πάρα πολυ, μπράβο :)

:thanks: Να 'σαι καλά (:

*ανέβασε καμία δικιά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Βρειτε τον απεικονιζομενο και κερδιστε πλουσια δωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βοηθάς λίγο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Anarki.

Τι κερδιζω; :P (ειπες πλουσια δωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ζιπ_Ανζιπ θενκς ρε. :p

Η καλυτερη μου εμπνευση ηταν το Αρνι.<3

Κρις το δωρο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Τι έχει να πει ο εικονιζόμενος επί του θέματος;

edit: Ράνια, τελικά, έχεις πολύ χιούμορ.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top