Συμβουλες

goudas

Νεοφερμένος

Ο goudas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι καινουργιος στο site...Θα ηθελα να ρωτησω μερικα πραγματα.. Παω 3η λυκειου...Εχω τα εξης βοηθηματα: Μαθηματικα: Μπαρλας, Δρουτσα-Πανουσακη, Κωστογιαννος. Φυσικη: Σαββαλα ( των αδερφων) και ΕΟΣΚ τον συγγραφεα δν τον θυμαμε. ΑΟΘ: Σαββαλα. Μαθηματικα Γενικης: Μπαρλα. Πιστευετε οτι αυτα μ αρκουν για τα συγκεκριμενα μαθηματα;; Επισης βλεπω σε αλλα θεματα οτι πολλοι δν αναφερεται στα προτεινομενα το σαββαλα για φυσικη (των αδερφων).. τοσο χειροτερο ειναι απο τα αλλα; Το βοηθημα φυσικης του Κατσικα πως σας φαινεται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι καινουργιος στο site...Θα ηθελα να ρωτησω μερικα πραγματα.. Παω 3η λυκειου...Εχω τα εξης βοηθηματα: Μαθηματικα: Μπαρλας, Δρουτσα-Πανουσακη, Κωστογιαννος. Φυσικη: Σαββαλα ( των αδερφων) και ΕΟΣΚ τον συγγραφεα δν τον θυμαμε. ΑΟΘ: Σαββαλα. Μαθηματικα Γενικης: Μπαρλα. Πιστευετε οτι αυτα μ αρκουν για τα συγκεκριμενα μαθηματα;; Επισης βλεπω σε αλλα θεματα οτι πολλοι δν αναφερεται στα προτεινομενα το σαββαλα για φυσικη (των αδερφων).. τοσο χειροτερο ειναι απο τα αλλα; Το βοηθημα φυσικης του Κατσικα πως σας φαινεται;;

Φοβερό βοήθημα είναι με πολύ καλή διατύπωση σε πολλά λεπτά σημεία και καλό επίπεδο ασκήσεων. Εμένα τουλάχιστον μου το είχαν προτείνει πολλοί (καθγητές και μαθητές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Τα σοβαρα θεματα του Κατσικα ειναι ενα επιπεδο πανω απο αυτα που μπαινουν συνηθως Πανελληνιες.Φοβερο βοηθημα,εισα καλυμμενος για Φυσικη αν κανεις μ'αυτο.

(Εγω να φανταστεις εκανα κυριως απο Γκριτζαλη και για πιο δυσκολες εκανα απο Κατσικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goudas

Νεοφερμένος

Ο goudas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δηλαδη αυτο που εχω των αδερφων σαββαλα δν με καλυπτει επαρκως για να γραψω στις εξετασεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μια χαρά σε καλύπτει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ναι ρε gg εισαι και το Σαββαλα πολυ καλο ειναι.(Δεν εχω κανει απο αυτο αλλα ολοι οι φιλοι μου που το χαν λενε πολυ καλα λογια.Και γραψαν και καλα βασικα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Μια χαρά βοηθήματα έχεις, ιδίως αυτό στα Μαθηματικά κατεύθυνσης του Μπάρλα το συστήνουν πάρα πολλοί... Βέβαια, αυτό της φυσικής του Σαββάλα δεν το έχω προσωπικά, αλλά μια φίλη μου πίνει νερό στο όνομά του...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Για το ΑΟΘ αν εχεις εκεινο του Σαββαλα που ειναι 2 τομοι και εχει πολλους συγγραφεις...ουτε φροντιστηριο δεν χρειαζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goudas

Νεοφερμένος

Ο goudas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αυτο εχω...οντως ειναι πολυ καλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα η φυσικη των αδερφων Σαββαλα δε παιζεται.!!Μπορω να πω οτι εχει ολο το φασμα των θεματων που μπορει να σου ζητηθει στο τελος.Εχει επισης ανα κεφαλαιο τι εχει πεσει στις εξετασεις απο το 2000-2008.Αν μπορεις να πεις κατι σαν αρνητικο ειναι οτι εχει παρα πολλες ασκησεις που δεν χρειαζονται.Βεβαια εσυ κανεις την επιλογη σου μαζι με τον καθηγητη ποιες θα λυσεις. Αν τις λυσεις ολες ακομα καλυτερα.
Οσο για οικονομια και γω του Σαβαλλα πηρα και οι ασκησεις του δε παιζονται.!Σε καλυπτει και με το παραπανω θα ελεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top