Παιδαγωγικά-Απώλεια μοριών

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ερώτηση: απο δεύτερο πεδίο υπάρχει περίπτωση να χάσω μόρια αν θέλω να πάω σε παιδαγωγικό τμήμα ? Κάτι μου έχουν πει ότι πρέπει να πάρω μάθημα ιστορίας κτλ... υπάρχουν και άλλοι που λένε ότι δν υπάρχει πρόβλημα.. ξέρει κάποιος ή μπορεί να μάθει τι ισχύει?:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
οχι δεν εχεις προβλημα παιρνεις οποιο μαθημα θελεις!
αλλα ξανασκεψου την επιλογη σου γιατι με τα ιδια μορια πιανεις πολλες πιο γαματες σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οχι δε χάνεις, τα παιδαγωγικα ανηκουν και στο 2ο πεδίο!
Ribo, ο καθένας με τις επιλογές του, δεν υπάρχουν γαμάτες και μη σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια ευχαριστώ πολύ.. ναι το ξέρω αυτό ότι δλδ είναι πολλά τα μόρια για αυτή τη σχολή.. απλά υπάρχει σίγουρη επαγγελματική αποκατάσταση και σήμερα αυτό είναι το πρώτο που πρέπει να σκεφτόμαστε!! έρχονται δύσκολοι καιροίιιιιι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
οποιο επαγγελμα και να κανεις εαν εισαι καλος θα σε παρουν!
εαν θες 100% επαγ.αποκ. σκεψου και τις στρατιωτικες!
θεωρω ωραιες σχολες τους μηχανικους αεροπλανων(ικαρων) οπως και τους ναυτικους δοκιμους μηχανικους!να ξερεις οτι οι μηχανικοι αυτοι δεν παιρνουν τα ιδια ζωρια με τους στρατιωτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
να ξερεις οτι οι μηχανικοι αυτοι δεν παιρνουν τα ιδια ζωρια με τους στρατιωτες!

οχι τους λυπούνται αυτους.. τι λες ρε ριμπο ...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
οχι τους λυπούνται αυτους.. τι λες ρε ριμπο ...:nono:

Μη μας συγχύζεσαι βαμπιράκι :P
Μπορεί να εννοεί ότι τους παιδεύουν περισσότερο XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Θα μπορούσε, αλλά δεν εννοεί αυτό :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Θα μπορούσε, αλλά δεν εννοεί αυτό :P.

Ναι αλλά μπορεί να δηλώσει ότι αυτό εννοούσε τελικώς και να μας την πει.
Ωχ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ωραιες οι στρατιωτικες δικιο εχεις απλα νομιζω υπάρχει όριο ύψους κτλ κτλ και εγω ειμαι 1.62. επιπλέον δεν νομίζω πως μου ταιριάζει το όλο κλίμα του στρατου.. μπορείς όμως να μας πεις τι εννοείς όταν λες δεν περνούν τα ίδια ζόρια με τουσ αλλους ? όχι τπτ αλλο αλλα επειδή διαφωνούν και τα παιδια΄..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ωραιες οι στρατιωτικες δικιο εχεις απλα νομιζω υπάρχει όριο ύψους κτλ κτλ και εγω ειμαι 1.62. επιπλέον δεν νομίζω πως μου ταιριάζει το όλο κλίμα του στρατου.. μπορείς όμως να μας πεις τι εννοείς όταν λες δεν περνούν τα ίδια ζόρια με τουσ αλλους ? όχι τπτ αλλο αλλα επειδή διαφωνούν και τα παιδια΄..


Λογικα εννοει οτι κανουν λιγοτερες υπηρεσιες-σκοπιες-καψωνια κτλ. το οποιο ισχυει εν μερη, αλλα απεχει ΠΟΛΥ απ'το περναμε ζωη και κοτα και δινουμε διαταγες στους "κατωτερους"...

Γενικα το στρατιωτιλικη ειναι πολυ πιο ζορικο απ' οτι φαινεται και κυριως επικρατει μια απιστευτα ηλιθια νοοτροπια στους περισσοτερους εκει μεσα, στην οποια ειτε κανεις τον χαζο και την υιοθετεις, ή εισαι στα μαχαιρια με τους μισους και κανεις bonus καψωνια-μεταθεσεις και παει λεγοντας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εξερταται απ τ κατευθυνση εισαι....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top