X-Factor!

ποιος σας αρεσε περισσοτερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • JUKE BOX

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CROWNS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΠΙΦΣΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΘΗ ΣΥΜΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΚΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΚΟΥΜΑΝΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εμένα από λίγο που έχω δει μου άρεσαν τα Κόκκινα Χαλιά πάρα πολύ, ο Λούης, η Ιωάννα, Ο Λούκας και η Κέλλυ! Πολλοι ε;; Όλοι τους είναι καλές φωνές, αλλά αυτούς ξεχωρίζω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
χθες η καλυτερη κατα τη γνωμη ηταν η Ιωαννα.. και η Κελλυ μπορω να πω μου αρεσε χθες, αν και γενικα δεν μου αρεσει..
απογοητευτηκα με τον Νικολα..χθες ηταν η χειροτερη εμφανιση του πιστευω..:(
και ηθελα να δω και τον Λουκα σε κατι πιο ροκ γιατι του πηγαινε και το τραγουδι του Bon jovi που ειχε πει..αλλα βλεπω οτι τον πανε στο πιο λαικο..δυστυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
^^^Όντως...Αν και τα κομμάτια που τους διαλέγουν είναι πολύ καλά, τους δείχνουν οι κριτες ουσιαστικά τι "δρόμο" θα ακολουθήσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Η Πολυξενη σαν φατσα μικρη ηταν πιο νορμαλ! Τωρα είναι εντελώς σκυλόφατσα!!!


Λοιπόν θυμηθείτε με ομως... σε κανα 2-3 χρονακια θα ειναι 2η φωνη στο Μακροπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Η Πολυξενη σαν φατσα μικρη ηταν πιο νορμαλ! Τωρα είναι εντελώς σκυλόφατσα!!!


Λοιπόν θυμηθείτε με ομως... σε κανα 2-3 χρονακια θα ειναι 2η φωνη στο Μακροπουλο
λες?τιπο6τα δεν αποκλειεται!εμενα χτες μου αρεσε πολυ η Κελλυ και η κοκκινη μοκετα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
λες?τιπο6τα δεν αποκλειεται!εμενα χτες μου αρεσε πολυ η Κελλυ και η κοκκινη μοκετα!:P


Να ξεκαθαρισουμε οτι δεν το λεω επειδη τη θαυμαζω αλλα επειδη ετσι γινεται!


Σκυλα φωνη + μετρια ως καλη παρουσια = το χειροτερο ως λουλουδου στην παραλιακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
απογοητευτηκα με τον Νικολα..χθες ηταν η χειροτερη εμφανιση του πιστευω..:(

Τι λες καλέ?? Ήταν φοβερός! Μου άρεσε πάάάρα πολύ! :no1:
Είπε τέλεια τους queen!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ξερεις τι? τελικα μου αρεσε κι εμενα τωρα που το ξαναβλεπω..
απλα επειδη μου αρεσαν τρελα τα προηγουμενα τραγουδια που ειχε πει περιμενα κατι περισσοτερο..η αληθεια ειναι οτι το τραγουδι αυτο δεν το ειχα ξανακουσει (shame on me βεβαιως βεβαιως) και δεν ταυτιστηκα αμεσως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Kαλός ήταν αλλά λάθος κομμάτι. Κανένας δεν μπορεί να πει αυτό το κομμάτι τέλεια. Μόνο οι Queen.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Το επίπεδο πιστεύω είναι αρκετά ψηλά ! Αυτό που μου αρέσει είναι ότι όλοι έχουν μουσικές σπουδές και δεν είναι μπάτε σκύλε αλέστε ...

Αλλά αυτό που μου την σπάει είναι ότι μόλις ανοίξουν το στόμα τους να μιλήσουν πετάν μπαρούφες ! Δεν παύει να είναι ένα κοινό ριάλιτι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
omg.... μετα απο τοσα fame story και δεν ξερω και εγω τι εχω βαρεθει να βλεπω τετοια...

Το χ-factor διαφέρει κατά πολύ από το fame story. Είναι άλλη φιλοσοφία. Διαφορετικός τρόπος συναγωνισμού των υποψηφίων. Το μόνο που είναι όμοιο είναι ότι ψηφίζει και αποφασίζει το κοινό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Το χ-factor διαφέρει κατά πολύ από το fame story. Είναι άλλη φιλοσοφία. Διαφορετικός τρόπος συναγωνισμού των υποψηφίων. Το μόνο που είναι όμοιο είναι ότι ψηφίζει και αποφασίζει το κοινό!!


Συμφωνώ. Στα fame story μέτραγε κυρίως ο χαρακτήρας, εδώ μετράει τι κάνει στη σκηνή ο καθένας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Να ξερετε πως ο νικητης του x-factor θα ειναι γκρουπ...αυτο πιστευω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ο Νικόλας, ο Λούης, ο Κωνσταντίνος και τα "Κόκκινα χαλιά" μ' αρέσουν περισσότερο :). Πιστεύω ότι είναι οι καλύτερες φωνές εκεί μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ο Νικόλας, ο Λούης, ο Κωνσταντίνος και τα "Κόκκινα χαλιά" μ' αρέσουν περισσότερο :). Πιστεύω ότι είναι οι καλύτερες φωνές εκεί μέσα.

και η Ιωαννα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
καλυτερη φωνη δεν την λες...ομως..απο παρουσια μια χαρα ειναι το κοριτσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλή φωνή έχει κι η Ιωάννα, απλά δεν κάνει για ελληνικά γιατί έχει πολύ βαριά προφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Καλή φωνή έχει κι η Ιωάννα, απλά δεν κάνει για ελληνικά γιατί έχει πολύ βαριά προφορά.


Κακως... Να τη βαλουν να τραγουδησει Ζαγοραιο τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μα καλά σας αρέσει αυτό το έκτρωμα? Εγώ αν τύχει και το χαζέψω 2-3 λεπτά θα είναι για να γελάσω με κριτές και διαγωνιζόμενους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top