Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,139 μηνύματα σε 77,159 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 261 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

X-Factor!

ποιος σας αρεσε περισσοτερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 119)
ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ
33
27,73%
JUKE BOX
5
4,20%
CROWNS
3
2,52%
ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ
13
10,92%
ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ
6
5,04%
ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΠΙΦΣΑ
2
1,68%
ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
1
0,84%
ΑΝΘΗ ΣΥΜΙΟΥ
1
0,84%
ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
11
9,24%
ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΚΑΣ
12
10,08%
ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21
17,65%
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ
1
0,84%
ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ
3
2,52%
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ
5
4,20%
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΚΟΥΜΑΝΟΣ
2
1,68%

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 03:00, 25-10-08:

Το ειδατε? Πως σας φανηκε?
Εγω παντως γενικα παρακολουθω talent shows τραγουδιου και μου ειχε λειψει ,μπορω να πω, κατι τετοιο..
τα συγκροτηματα μου αρεσαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
Επισης να πω οτι ο Σακης πεταξε πολυ καλες ατακες σε σημεια που δεν υπηρχε κειμενο..μπραβο του

βαζω και δημοσκοπηση για να δουμε τα γουστα μας
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 03:02, 25-10-08:

omg.... μετα απο τοσα fame story και δεν ξερω και εγω τι εχω βαρεθει να βλεπω τετοια...
Παράθεση

tolisman

Πτυχιούχος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 03:19, 25-10-08:

εγώ είδα λίγο στην αρχή, αλλά μετά βαρέθηκα..
ο Ρουβάς χάλια..
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 10:09, 25-10-08:

Ο Ρουβάς δεν ξέρει να μιλάει... Λίγο είδα κι εγώ, όχι ότι δε με ενδιεφερε, αλλά νύσταζα πολύ και κοιμήθηκα.
Παράθεση

georgi@_17 (Γωγω)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H georgi@_17 έγραψε: στις 10:36, 25-10-08:

Το ειδα και εγω αλλα δεν μυ φανηκε και τοσο ενδιαφερον.. οσο για τν Σακη οντως δεν ξερει να μιλαει.. χιχι..
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 11:03, 25-10-08:

Εγώ μια φορά το είδα, δεν ξέρω κάθε πότε το έχει...
Παράθεση

maraki (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H maraki έγραψε: στις 11:05, 25-10-08:

Το είδα...Μου αρέσουν πλ τα συγκροτήματα!!!!!!Ο Ρουβάς έκανε εκατό λάθη και συνέχεια γελούσε...
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 11:56, 25-10-08:

Μερικά συγκροτήματα πράγματι ήταν καλούτσικα. Αλλά σαν γενικό, είναι απαίσιο....
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 13:34, 25-10-08:

Η επιλογή δεν βλέπω το show πρέπει να προστεθεί για εμάς νομίζω :p
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 13:36, 25-10-08:

Ιωάννα Πρωτόπαππα
Παράθεση

sofilia (SoFiLia)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H sofilia έγραψε: στις 13:36, 25-10-08:

ΛΟΥΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

sweety

Μαθητής Β' λυκείου

H sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sweety έγραψε: στις 15:11, 25-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από sofilia
ΛΟΥΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι ο Λουης ειναι και φωναρα και κουκλος
Παράθεση

tzenh

Μαθητής Β' γυμνασίου

H tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H tzenh έγραψε: στις 15:22, 25-10-08:

Λουης Γεωργιου=θεος,τελειος,και ωραια φωνη.
Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 15:47, 25-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Η επιλογή δεν βλέπω το show πρέπει να προστεθεί για εμάς νομίζω :p
αμα δεν το βλεπεις δεν ψηφιζεις...
ή φτιαχνεις δικη σου δημοσκοπηση βλεπω/δεν βλεπω
εγω απευθυνομαι σε αυτους που το βλεπουν
φιλικα ετσι
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:49, 25-10-08:

εγω ψηφιζω κοκκινα χαλια!!
Παράθεση

Sulfur

Μαθητής Β' λυκείου

H Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Sulfur έγραψε: στις 15:50, 25-10-08:

Χαλια ηταν ο ρουβας μπερδευε τα λογια του δεν ηξεε τι να πει αφηνε κενα!Αφηστε που τους κρατουσε πενηντα ωρες πανω στην σκηνη ειδικα τον Λουη δεν ελεγε να τον αφησει να φυγει!Ο ηχος ηταν χαλια αφου επρεπε να ανεβαζω την ενταση για να τους ακουω!Κατα τα αλλα εσκισαν ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ τα κοκκινα χαλια, η ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ,ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ,οι JUKE BOXκαι οι CROWNS
Παράθεση

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε: στις 16:33, 25-10-08:

Σάκης Ρουβάς = αγγούρι.
Δε ξέρει να μιλάει, δυστυχώς.
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 16:51, 25-10-08:

κόκκινα χαλιά... αν και μέχρι εκεί είδα, μετά βαρέθηκα τα σαρδάμ του "Σακίς" και άλλαξα κανάλι...καλά παρατηρήσατε ότι όταν έφευγαν, τα κορίτσια ειδικά, έλεγε συνέχεια "μπράβο κορίτσι μου",και στοίχημα θα είχε λυσάξει η Κάτια στο σπίτι

καλά, το δε "πάμε διαφημίσεις-δάχτυλο-αλά-Αρναούτογλου-και-χαμόγελο-στην-κάμερα" ήταν κάπως χαριτωμένο
Παράθεση

guess

Απόφοιτος

H guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H guess έγραψε: στις 16:54, 25-10-08:

Οντως ο Ρουβας κομπλαρε λιγακι.!Αλλα ενταξει ηταν και το πρωτο show..
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 16:54, 25-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
κόκκινα χαλιά... αν και μέχρι εκεί είδα, μετά βαρέθηκα τα σαρδάμ του "Σακίς" και άλλαξα κανάλι...καλά παρατηρήσατε ότι όταν έφευγαν, τα κορίτσια ειδικά, έλεγε συνέχεια "μπράβο κορίτσι μου",και στοίχημα θα είχε λυσάξει η Κάτια στο σπίτι

καλά, το δε "πάμε διαφημίσεις-δάχτυλο-αλά-Αρναούτογλου-και-χαμόγελο-στην-κάμερα" ήταν κάπως χαριτωμένο
σιγουρα, γενικα ο ρουβας δεν παρουσιαζε καλα το σοου.τον βαλαν μονο και μονο γτ ειναι γνωστος και επιτυχημενος...
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από guess
Οντως ο Ρουβας κομπλαρε λιγακι.!Αλλα ενταξει ηταν και το πρωτο show..
δεν τον δικαιολογει αυτο...τι παει να πει το 1ο show?τοσα χρονια με τη δουλεια που κανει, ειναι εξοικειομενος με τον κοσμο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • X factor - Από Dimitra S.
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-10 στις 01:33.
    • X-Factor - Από alis
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-09 στις 17:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα