Ιστορία - Πώς σας φαίνεται ως μάθημα; Βατό ή δύσκολο;

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Δηλαδή μου λες ότι οι τραυματικές εμπειρίες με την Ιστορία θα συνεχίζονται και θα συνεχίζονται. Ε, όχι!! Και τέτοια να μου βάλει εγώ γνώμη δεν αλλάζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δηλαδή μου λες ότι οι τραυματικές εμπειρίες με την Ιστορία θα συνεχίζονται και θα συνεχίζονται. Ε, όχι!! Και τέτοια να μου βάλει εγώ γνώμη δεν αλλάζω!

Everyone has a choice, you should remember that. You made yours, I made mine! We are both happy! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εγώ

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ουτε εμενα μου πολυαρεσει. ευτυχως η καθηγητρια μου μας τα εξηγει πολυ καλα και ετσι δεν εχουμε προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Καλά θα κάνετε να αλλάξετε γνώμη... ενδεικτικά σας λέω πως σήμερα στα προφορικά του ECPE έπεσε η εικόνα με εργαλεία της Παλαιολιθικής Εποχής!! Έχοντας λοιπόν κάνει επανάληψη πρόσφατα για το διαγώνισμα, ήξερα πολλές πληροφορίες! :P

αυτο μου επεσε....το μονο που ειπα ηταν οτι ειναι εργαλεια των ανθρωπων των σπηλεων που τα ειχαν για να κοβουν το κρεας και να φτιαχνουν ρουχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πάντα αυτο το βιλβιο οταν το ανοιγω με αποθει μια αρνητικη ενεργεια και το κλεινω Ποτε δεν εχω ασχοληθεί με Ιστορία, κακώς βεβαια
Αλλά δεν μου αρέσει απλα. Και σε μεγάλο βαθμό φταει η καθηγητρια μας. Είναι η χειρότερη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Η ιστορία αυή είναι αίχος με Α κεφαλαίο...Είναι γελίο...Καταρχάς δεν καταλαβαίνεις τι λέει..Εμάς η καθηγήτριά μας ,πάλι καλά, μας το λέει κ το γράφουμε στα τετράδιά μας...Άσε που έχει ένα σωρό ονόματα κ χρονολογίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Το βιβλίο ιστορίας είναι αίσχος:down: Να 'ναι καλά η καθηγήτριά μας που μας κάνει διαγράμματα και τα καταλαβαίνουμε κάπως . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
χαλια ειναι πως την μπορειτε ρε παιδια .εμενα ειναι η χεροτερη ιστορια γαι παντα χαλια αηδια και αισχος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Καλά, εσύ είσαι πρώτη. Πού να δεις την Ιστορία της Β'....hour of monotony.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κάντε υπομονή μέχρι του χρόνου. Θα πέσει πολλή πώρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Νομίζω ότι η ιστορία της Γ' έχει ένα άρθρο για τους Beatles. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Νομίζω ότι η ιστορία της Γ' έχει ένα άρθρο για τους Beatles. :D
Αν είχε ένα άρθρο για τους Beatles και η ιστορία της Β θα ήταν πιο ευχάριστη και δεν θα είχαμε ανοίξει καθόλου αυτή την συζήτηση !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny-4

Νεοφερμένος

Ο Johnny-4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καλά λετε......τωρα τι μας νοιάζει τι γινόταν κάποτε.......Εγώ γενθκώς την αντιπαθούσα ρην Ιστορία. Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cophia_RiChie

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν έχω διαβάσει για να σ πω...xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
H χειρότερη ιστορία που έχω διδαχθεί ποτέ...Αντίθετα της Γ' Γυμνασίου είναι μια από τις ωραιότερες

Συμφωνώ απολύτως! Με κάλυψε ....! Βαρετή ,αίσχος, δε μαθαίνεται με τίποτα και εμένα μου αρέσει και η ιστορία! Φαντάσου να μη μ'άρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά μου φαίνεται πιο εύκολη σε σχέση με τη φετινή....τα περισσότερα πράγματα τα ξέρουμε σχετικά με τα βυζαντινά χρόνια...δε νομίζω να θέλει παπαγαλία....απλά προσπάθησε να καταλάβεις τι λέει και μετά πες το με δικά σου λόγια...η παπαγαλία βοηθάει μεν στο να μάθεις απ έξω, αλλά δε μπορείς να καταλάβεις το νόημα έτσι...


Εντάξει καλή είναι απλώς θέλει πολύ διάβασμα κάτι που βαριέμαι να κάνω..:nono::D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εμάς η καθηγήτριά μας είναι πάρα πολύ καλή και πολλές φορές μας γράφει αυτή στον υπολογιστή τα σημαντικότερα του μαθήματος και μαθαίνουμε μόνο αυτό. το καλύτερο όμως ήταν όταν ήμαστε στον πολιτισμό του Ισλάμ και η καθηγήτρια μας έκανε το μάθημα με PowerPoint! ήταν καταπληκτικό! :D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cophia_RiChie

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ιστορία; για το πέος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εντάξει καλή είναι απλώς θέλει πολύ διάβασμα κάτι που βαριέμαι να κάνω..:nono::D;)

Συμφωνώ απολύτως...:lol:Η δικιά μας κάποιες φορές μας δίνει και σχεδιαγράμματα και είναι ακόμη πιο εύκολα...:DΑλλά και αν δε μας δίνει διαβάζω από το σχεδιάγραμμα του βοηθήματος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εχουν αλλαξει τα βιβλια αρα μαλλον δεν υπαρχει πλεον το βιβλιο που ειχαμε εμεις που συμφωνα με την καθηγητρια ηταν γραμμενο για φοιτητες(!)
-----------------------------------------
γενικως η ιστορια δεν ειναι πολυ δυσκολη!μπορεις να τα μαθεις και απο την παραδοση αρκει βεβαια να εχεις και τον καταλληλο καθηγητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top