Στρατιωτική Ιατρική

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ε και? Πρώτα απ' όλα είσαι ανώτερος γιατί δεν είσαι το με τους υπόλοιπους ιατρούς. Επίσης εγώ λέγοντας ανώτερη ιαρική εννοώ ότι έχει ανώτερη βάση αν δεν κάνω λάθος και έχεις καλύτερες πιθανότητες.

Και μονο απο αυτα που λες δε νομιζω πως ξερεις τι ισχυει καθολου.Ανωτερος δεν εισαι απο κανενα γιατρο.Το ιδιο διπλωμα παιρνουμε και οι κανονικοι και οι στρατιωτικοι επομενως δεν μπορω να ακουω πραγματα αθεμελιωτα και που δεν ευσταθουν.Κι αν νομιζεις οτι θα πεις κατι σε καποιον και θα το κανει,θα ξεσπασω σε γελια,δε θα αντεξω.Επισης,η βαση δεν εχει σχεση.Απλα,τα παιδια πιστευουν πως εκει εξασφαλιζονται κι ετσι δηλωνουν πρωτα αυτη και μετα κατι αλλο.

Δε θελεις να αρχισω να περιγραφω ιστοριες απο τη ΣΣΑΣ.Αλλα εισαι ακομα 14 και δε θα καταλαβεις τι εννοω;)Παντως,εκει και σε ολη σου τη ζωη θα εισαι κατωτερος απο καποιον αλλον.ΠΟΤΕ δε θα πεις εσυ τι πρεπει να γινει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ε και? Πρώτα απ' όλα είσαι ανώτερος γιατί δεν είσαι το με τους υπόλοιπους ιατρούς. Επίσης εγώ λέγοντας ανώτερη ιαρική εννοώ ότι έχει ανώτερη βάση αν δεν κάνω λάθος και έχεις καλύτερες πιθανότητες.
-----------------------------------------

πρώτα απ'όλα το έχω ψάξει και δεύτερον μισώ το ροζ και όπως και να 'χει δεν το παρουσιάζω ροζ. Σαφώς και θα κάνεις και Α-Γ-Γ-Α-Ρ-Ι-Ε-Σ αλλά όμως όχι κ έτσι. Νομίζω ότι κατάλαβες..............

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ανώτερος (αν μπορεί να θεωρηθεί δόκιμη η έκφραση) γίνεσαι μεσα από τη δουλειά σου και το μεράκι την επιστήμη σου (δεν αναφέρομαι στην ιατρικη μονάχα).

Οι βασεις και οι βασούλες δεν δείχνουν ούτε προοπτικές ούτε επίπεδο φοιτητών ούτε τπτ...αργότερα θα καταλάβεις...

Φιλικά:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Και σημειωτεον οτι κι εγω κι η Αλικη εχουμε στις σχολες μας παιδια απο τη ΣΣΑΣ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
πρώτα απ'όλα το έχω ψάξει και δεύτερον μισώ το ροζ και όπως και να 'χει δεν το παρουσιάζω ροζ. Σαφώς και θα κάνεις και Α-Γ-Γ-Α-Ρ-Ι-Ε-Σ αλλά όμως όχι κ έτσι. Νομίζω ότι κατάλαβες..............[/quote]

Ξέρεις δεν μονο ειναι οι αγγαριες το θεμα. Ειναι το πόσο ανεχεται ο καθε ανθρωπος να προσβάλλεται η αξιοπρεπεια, η τιμή και η ίδια η υπαρξη του. Οταν στερέισαι εξόδου επειδή το βράδυ ξέχασες να βγάλεις τις κάλτσες σου (ναι ναι μπαινουν το βράδυ στο θάλαμο και σηκώνουν τις κουβέρτες για να ελεγξουν), οταν το φανελακι σου δεν είναι μαυρο αλλα σκουρο μπλε ή οταν βρεθεί στη ντουλάπα σου λιποζαν (ναι λιποζαν, ναι εχουν καθε δικαιωμα να ψαξουν τα πραγματα σου) ή οταν εισαι σχετικα εμφανισιμη και τα πας πολυ καλα κάπου ειναι σίγουρο οτι εχεις παει με το διοικητη. Η το αντιστροφο...<<-η έρχεσαι μαζι μου ή σε στελνω στον Εβρο στα παραμεθόρια για 3 χρόνια>>ή << Δεν με νοίαζει που εισαι ιατρική και εχεις διαβασμα ... Σκοπιά!>>Δεν ήθελα να αναφερθω σε τετοια ακραια παραδειγματα αλλα μου φαινεται πως δεν εχεις ίδεα απο τις συνθηκες εκει. Και μη νομίζεις οτι αυτοσχεδιάζω. Στα μεταφέρω απο "παθούντες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mysticsphinx

Νεοφερμένος

Η mysticsphinx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πρώτα απ'όλα το έχω ψάξει και δεύτερον μισώ το ροζ και όπως και να 'χει δεν το παρουσιάζω ροζ. Σαφώς και θα κάνεις και Α-Γ-Γ-Α-Ρ-Ι-Ε-Σ αλλά όμως όχι κ έτσι. Νομίζω ότι κατάλαβες..............

Ξέρεις δεν μονο ειναι οι αγγαριες το θεμα. Ειναι το πόσο ανεχεται ο καθε ανθρωπος να προσβάλλεται η αξιοπρεπεια, η τιμή και η ίδια η υπαρξη του. Οταν στερέισαι εξόδου επειδή το βράδυ ξέχασες να βγάλεις τις κάλτσες σου (ναι ναι μπαινουν το βράδυ στο θάλαμο και σηκώνουν τις κουβέρτες για να ελεγξουν), οταν το φανελακι σου δεν είναι μαυρο αλλα σκουρο μπλε ή οταν βρεθεί στη ντουλάπα σου λιποζαν (ναι λιποζαν, ναι εχουν καθε δικαιωμα να ψαξουν τα πραγματα σου) ή οταν εισαι σχετικα εμφανισιμη και τα πας πολυ καλα κάπου ειναι σίγουρο οτι εχεις παει με το διοικητη. Η το αντιστροφο...<<-η έρχεσαι μαζι μου ή σε στελνω στον Εβρο στα παραμεθόρια για 3 χρόνια>>ή << Δεν με νοίαζει που εισαι ιατρική και εχεις διαβασμα ... Σκοπιά!>>Δεν ήθελα να αναφερθω σε τετοια ακραια παραδειγματα αλλα μου φαινεται πως δεν εχεις ίδεα απο τις συνθηκες εκει. Και μη νομίζεις οτι αυτοσχεδιάζω. Στα μεταφέρω απο "παθούντες".[/QUOTE]
οκ. δν αντιλέγω σ'αυτό, αλλά όπως και να τ κάνεις σε κάποια θέματα αλλάζει,νομίζει ότι κατάλαβες
-----------------------------------------
Και μονο απο αυτα που λες δε νομιζω πως ξερεις τι ισχυει καθολου.Ανωτερος δεν εισαι απο κανενα γιατρο.Το ιδιο διπλωμα παιρνουμε και οι κανονικοι και οι στρατιωτικοι επομενως δεν μπορω να ακουω πραγματα αθεμελιωτα και που δεν ευσταθουν.Κι αν νομιζεις οτι θα πεις κατι σε καποιον και θα το κανει,θα ξεσπασω σε γελια,δε θα αντεξω.Επισης,η βαση δεν εχει σχεση.Απλα,τα παιδια πιστευουν πως εκει εξασφαλιζονται κι ετσι δηλωνουν πρωτα αυτη και μετα κατι αλλο.

Δε θελεις να αρχισω να περιγραφω ιστοριες απο τη ΣΣΑΣ.Αλλα εισαι ακομα 14 και δε θα καταλαβεις τι εννοω;)Παντως,εκει και σε ολη σου τη ζωη θα εισαι κατωτερος απο καποιον αλλον.ΠΟΤΕ δε θα πεις εσυ τι πρεπει να γινει;)
μην λες πράγματα που δεν ξέρεις. το αν θέλω τώρα να αρχίσεις να μου λες ιστορίες η όχι ειναι δικό μου θέμα.και επιπλέον έχω δικό μου στην ΣΣΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
μην λες πράγματα που δεν ξέρεις. το αν θέλω τώρα να αρχίσεις να μου λες ιστορίες η όχι ειναι δικό μου θέμα.και επιπλέον έχω δικό μου στην ΣΣΑΣ

Αμφιβαλλω και θα αμφιβαλλω οτι εχεις ατομο στη ΣΣΑΣ.Αυτα τα ελεγα κι εγω καποτε για να δειξω οτι εχω δικιο.Γιατι αν ειχες ατομο και το ειχες ψαξει,οπως δηλωνεις,δε θα ελεγες χαζομαρες οπως οτι εισαι ανωτερος απο τους κανονικους γιατρους και αλλα πολλα τετοια γραφικα.Επισης,οι ιστοριες μεσα απο τη ΣΣΑΣ δεν ειναι για τα δικα σου αυτακια,γιατι θα τρομαξεις

Μεινε απλα στο οτι θα πληρωνεσαι καλα και θα δεις τη γλυκα ΑΝ περασεις εκει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αμφιβαλλω και θα αμφιβαλλω οτι εχεις ατομο στη ΣΣΑΣ.Αυτα τα ελεγα κι εγω καποτε για να δειξω οτι εχω δικιο.Γιατι αν ειχες ατομο και το ειχες ψαξει,οπως δηλωνεις,δε θα ελεγες χαζομαρες οπως οτι εισαι ανωτερος απο τους κανονικους γιατρους και αλλα πολλα τετοια γραφικα.Επισης,οι ιστοριες μεσα απο τη ΣΣΑΣ δεν ειναι για τα δικα σου αυτακια,γιατι θα τρομαξεις

Μεινε απλα στο οτι θα πληρωνεσαι καλα και θα δεις τη γλυκα ΑΝ περασεις εκει;)

Ωπα ρε παιδιά το ότι δεν ενδιαφέρει μεμονωμένα άτομα η ιστορία δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να ακουστεί...εγώ σκέφτομαι να δώσω πρώτη επιλογή Ιατρικό ΣΣΑΣ και με ενδιαφέρει υπερβολικά να ακούσω τα αρνητικά της σχολής...Πιστεύω οτι δεν τίθεται θέμα παραποίησης των γεγονότων της ΣΣΑΣ από κανέναν μιας και δεν υπάρχει συμφέρον για κάτι τέτοιο άρα θα παρακαλούσα πολύ να ακουστούν τέτοιες ιστορίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Τα πρωτα posts τα διαβασες σχετικα με το τι θα αντιμετωπισεις?Αν ναι,τοτε μπορω να αναφερω κι αλλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Τα πρωτα posts τα διαβασες σχετικα με το τι θα αντιμετωπισεις?Αν ναι,τοτε μπορω να αναφερω κι αλλα:)


Τα έχω διαβάσει όλα το παρακολουθώ το συγκεκριμένο θέμα καθώς με ενδιαφέρει άμεσα αλλά θα ήθελα να ακούσω και παραπάνω πράγματα ειδικά αυτές τις ιστορίες όπως αναφέρθηκαν...Ευχαριστώ προκαταβολικά :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
1)Προχθες ενα ατομο πηρε 2 μερες φυλακη,επειδη φαινοταν ελαχιστα το μπλουζακι που φορουσε απο μεσα.
2)Οταν εχεις υπηρεσια,η πιο δυσκολη ειναι να εισαι στην τραπεζαρια και να χρειαζεται να επιβλεπεις(αμα σε στειλουν στα ψυγεια με -17 βαθμους να μετρας κοτοπουλα για παραδειγμα,μην απορησεις).
3)Στις 6 το πρωι μερικες φορες εχει γυμναστικη:P5-6 γυρους ολη τη σχολη.

Αυτα προς το παρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mysticsphinx

Νεοφερμένος

Η mysticsphinx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
1)Προχθες ενα ατομο πηρε 2 μερες φυλακη,επειδη φαινοταν ελαχιστα το μπλουζακι που φορουσε απο μεσα.
2)Οταν εχεις υπηρεσια,η πιο δυσκολη ειναι να εισαι στην τραπεζαρια και να χρειαζεται να επιβλεπεις(αμα σε στειλουν στα ψυγεια με -17 βαθμους να μετρας κοτοπουλα για παραδειγμα,μην απορησεις).
3)Στις 6 το πρωι μερικες φορες εχει γυμναστικη:P5-6 γυρους ολη τη σχολη.

Αυτα προς το παρον

για τους -17 βαθμούς οκ. πάγος, αλλά για γυμναστική δν έχω πρόβλημα ήδη πάω στίβο....
τεσπα εσείς τα ξέρετε καλύτερα από εμένα αλλά αν έχεις μέσον αλλάζουν τα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
τεσπα εσείς τα ξέρετε καλύτερα από εμένα αλλά αν έχεις μέσον αλλάζουν τα πράγματα

Πω πω...Τραγικό να το λες αυτό. Εισαι σε τέτοια ήλικια και όνειρευεσαι οτι θα πας μπροστα με ρουσφετια, με την ευνοια του καθενος, με το μέσο. Δεν λεώ, οι συνθηκες ειναι τοσο χάλια εκει που τελικά αυτοι επιβιωνουν...τι να πω.. σου ευχομαι να υπαρχουν παντα ανθρωποι προθυμοι να σε βοηθανε χωρις ανταλλαγμα(:lol:) και να επαληθευουν τους λόγους που παμε ετσι οπως παμε σαν χωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
για τους -17 βαθμούς οκ. πάγος, αλλά για γυμναστική δν έχω πρόβλημα ήδη πάω στίβο....
τεσπα εσείς τα ξέρετε καλύτερα από εμένα αλλά αν έχεις μέσον αλλάζουν τα πράγματα

ΑΝ περασεις εκει θα δεις τη γλυκα.Το προβλημα δεν ειναι οι γυροι στο τρεξιμο.Το προβλημα ειναι η ωρα:lol:Ειδικα αν ειχες σκοπια το βραδυ;)Απο οπου και να το δεις,ειναι προβληματικο,αλλα τα ροζ γυαλια βοηθανε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!!
Είμαι νέο μέλος στο site αλλά με ενδιαφέρει πολύ το θεματάκι "Στρατιωτική Ιατρική" αλλά και γενικότερα η ΣΣΑΣ και έιπα να γράψω κι εγώ τίποτα!
Έχω ήδη αρχίσει προετοιμασία για τα αθλήματα, αν και ξέρω πως δεν μπορώ να περάσω λόγω του ύψους μου (είμαι 1,59 βλέπεται)! Απλά το κάνω για την κρυφή ελπίδα μου μήπως και αλλάξουν τα όρια!
Όποιος ξέρει ή θέλει να πει κάτι παραπάνω για ΣΣΑΣ και το κάνει θα τον ευχαριστούσα πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Είναι ένα όνειρο που ξεθωριάζει....Τα όρια δεν πρόκειται να μειωθούν:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τιποτα καλο εχει τελοσπαντων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Όσο και να ξεθωριάζει το όνειρο έχω μάθει να ζω με την ελπίδα!
Μα καλά δεν είναι μεγάλη αδικία; Να μπορείς να περνάς τα μαθήματα, τα αθλήματα και επειδή είσαι λιγάκι κοντούλα να μη σε αφήνουν να πραγματοποιήσεις το όνειρα της ζωής σου...!
Κρίμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Υπάρχει και το πολιτικό αν είναι όνειρο ζωής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Το όνειρο της ζωής μου δεν είναι μόνο η ιατρική αλλά και ο στρατός (όσο και να ακουγεται περίεργο για ένα παιδί της ηλικίας μου)!
Και πρωτού να μου γίνει η ερώτηση, ναι ξέρω για όλες τις δυσκολίες και τα μειονεκτήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Γιατί είναι ο στρατός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top