Λεωφορείο-ναυτία

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ζαλίζεστε στο λεωφορείο ? αν ναι πως το αντιμετοπίζεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παλια ζαλιζομουν αν καθομουν στις αναποδες θεσεις... τωρα τπτ... εχω ανεβει πανω απο 200 φορες σε λεωφορειο τα τελευταια 2 χρονια αποτε ξερω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ζαλιζομαι αρκετα οταν καθομαι στις αναποδες θεσεις (και στα τρενα το ιδιο). Επισης οταν καθομαι διπλα στο παραθυρο ζαλιζομαι λιγοτερο, οποτε το προτιμω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ παλιά ζαλιζόμουν και στο αυτοκίνητο...
Αν δεν πάει άλλο, υπάρχουν και ειδικά χαπάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μια φορά έχω μπει σε λεοφωρείο πριν 6-7 χρόνια, όχι δε ζαλίστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ζαλίζομαι συνέχεια όταν μπαίνω σε κάτι που κινείται...Αυτοκίνητο,λεωφορείο, καράβι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ παλιά ζαλιζόμουν και στο αυτοκίνητο...
Αν δεν πάει άλλο, υπάρχουν και ειδικά χαπάκια.
Βασικά τα χάπια που κυκλοφορούν είναι απλά μύθος δεν κάνουν τίποτα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παρτε τσιχλιτσες τοτε!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
παρτε τσιχλιτσες τοτε!!:)
Οι τσιχλιτσες ειναι για να ξεβουλωνουν τα αυτια υποτιθεται! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να ζαλίζομαι από τότε που άρχισα να οδηγώ... Τώρα δεν αντέχω ούτε 5 λεπτά ούτε σε λεωφορείο ούτε σε αμάξι άλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Υπάρχουν τσιχλες με δραμαμίνη που βοηθάνε πιστεύω, τις ειχα φάει όταν μπήκα πρώτη φορά σε αεροπλάνο αλλα δε νομίζω ότι ζαλιζόμουν anyway :P
Εγώ ζαλίζομαι στα λεωφορεία όταν κάθομαι στις ανάποδες θέσεις και στα αυτοκίνητα γενικοτερα όταν έχει πολλές στροφές, στα αεροπλάνα όταν στρίβει και γέρνει κάπως. Γενικώς ζαλίζομαι όταν κουνιέμαι κι εγώ μεσα σε κάτι που κουνιέται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ σε λεωφορείο και αμάξι αν δεν κάθομαι μπροστά .. με καράβι και αεροπλάνο και μέρες ταξιδεύω .. βασικά ξεκίνησα το θέμα γιατί μάλλον δεν θα πάω 3μερη για αυτόν τον λόγο επειδή έμαθα οτι παίζει πολύ λεωφορείο ..αλλά αμα βρω τρόπο να το αντιμετοπίσω θα πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
πουθενά δεν ζαλίζομαι... νομίζω δραμαμίνες παίρνουν όσοι κάνουν εμετούς στα λεωφορεία κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν ζαλίζομαι πουθενά! Μόνο στο αυτοκίνητο, αν είμαι σε δρόμο με πολλές στροφές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Διν ζαλίζουμι και για να είμαι ειλικρινής αν είσαι φοιτητής στην Πάτρα κι έχεις τέτοιο πρόβλημα μάλλον θα την παρατήσεις τη σχολή (40' τουλάχιστον τη μέρα στα πιο άθλια λεωφορεία του σύμπαντος σε αφόρητες συνθήκες) :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ μπαίνω πάρα πολύ συχνά σε λεωφορεία και δεν ζαλίζομαι καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ζαλιζόμουν όταν ήμουν αρκετά μικρός σε υπερβολικό βαθμό,σε σημείο που δεν μπορούσα να μπω σε αυτοκίνητο για πάνω από 10 km :p
Πλέον όμως εδώ και μερικά χρόνια πέρασε από μόνο του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
μπα, τώρα πια το ξεπέρασα. Παλιότερα κανείς δεν με έβαζε στο αυτοκίνητό του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο αυτοκινητο αν ειμαι μπροστα δεν ζαλιζομαι. Μονο στα πισω καθισματα. Στα καραβια επισης ζαλιζομαι λιγοτερο οταν ειμαι στο καταστρωμα, γι' αυτο και οταν ταξιδευω με το καραβι τη βγαζω στο καταστρωμα και χειμωνας να ειναι :P (εκτος πια κι αν βρεχει).

Το περιεργο ειναι οτι μικρος δεν ζαλιζομουν καθολου! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top