Συγκροτήματα

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ειστε σε συγκροτημα??
αν ναι εχετε γραψει τραγουδια που θα θελατε να ακουσουμε?

P.S. anarki στειλε ξανα το link προλαβα να κατεβασω μονο τεσσερα απο τα τραδουδια σας!

P.S.2 το into time μου αρεσε αρκετα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ωραιο θεμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω εχω γραψει κανα-δυο τραγουδια αλλα μονο στιχους.ουτε συγκροτημα ουτε τιποτα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Συγκρότημα...?? Δεν θα μας έλεγες, αλλά περνάμε πολύ καλά παίζοντας αυτό το "παιχνίδι"!! Τα όργανα (ηλεκτρική κιθάρα-ηλεκτρικό μπάσο) τα μαθαίνουμε (ουσιαστικά τα μαθαίνουν οι άλλοι γιατί εγώ είμαι φωνή) τώρα... Δεν έχουμε και drummer... Πολλή φάση όμως...!! Try it! Έχουμε γράψει και καμιά δεκαριά τραγουδάκια (στίχους-μελωδία) αλλά οι ηχογραφήσεις είναι άστα βράστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτό. Δεν έχουμε γράψει τραγούδια που θα θέλαμε να ακούσετε όμως :P . Οχι νταξ, αυτά απο το being and nothingness είναι αξιοπρεπή. Δουλεύουμε τώρα 5-6 καινούρια κομάτια τα οποία είναι σαφώς ανώτερα απο όλα τα προηγούμενα.
Για να απαντήσω και στην ερώτηση του thread, ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
<Τσαλακωμένες Μέρες> για πάντα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.


Μπράβο.. Στην αρχή νόμιζα ότι θα ακούσω καμια βλακεία αλλά εξεπλάγην ευχάριστα..

Περιμένω καινούργια κομμάτια...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τα καινούρια τους είναι κλάσεις ανώτερα από αυτά του τελευταίου δίσκου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Παιδια επειδη δεν καταλαβα καλα...Εχετε δικια σας μπαντα?? Και αν ναι τι μουσικη παιζετε???Και αμα εχετε βγαλει κανα album δωστε κανα κομματι σας για να το ακουσω...!


(συγνωμη για το thread που εκανα δεν το ειδα οτι υπαρχει και αλλο...)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σε ποιούς αναφέρεσαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Σε εσας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Προψωπικά κάνω στιχους (οχι αγαπες και έρωτες. Τα θεωρω ψιλο-αρλουμπίτσες) . Αλλά άτομα να έχω βρει που να μπορουν να τα παίξουν σε κιθαρα, ντραμσ κλπ δεν έχω βρει. Γι αυτό και γράφω αραιά και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Παιδια κοιταξτε...Εχω μια μπαντα(αρκετα σοβαρη) αν λεω αν θελετε μπορειτε να μου δωσετε στιχους απο κανα κομματι σας και να βαλουμε μουσικη και να το κανουμε κομματι...Και φυσικα αν ειναι ωραιο να το βαλουμε και στο album που ετοιμαζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε πήγαινε στο www.next-to-nothing.com και κατέβασε ο,τι θες (κατά προτίμηση απο το Being and Nothingness) τζάμπα είναι όλα, under creative commons license.
Ναι έχουμε δικιά μας μπάντα (προφανώς :P), το τι μουσική παίζουμε δεν μπορεί να απαντηθεί ακριβώς νομίζω, πρέπει να ακούσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Δικο σας ablum εχετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πώς εννοείς το "δικό σας album";
Αν για να θεωρήσεις μια δουλειά album πρέπει να έχει κυκλοφορήσει απο δισκογραφική, τότε η απάντηση είναι όχι.
Αλλά πρώτον δεν θέλουμε να έχουμε καμία σχέση με δισκογραφικές ούτε να βγάλουμε λεφτά, για την πλάκα μας το κάνουμε, και δεύτερον, νταξ, δεν είναι και επαγγελματική δουλειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Ακουσα τα κομματια σας...Η παραγωγη ειναι πολυ καλη για να ειναι απλα για την πλακα σας...Και φυσικα δεν θεωρω album οτι κυκλοφορει απο μια δισκ. εταιρεια...(οποιος πιστευει κατι τετοιο ειναι αποτυχημενος κατα τη γνωμη μου). Με την μπαντα που παιζω εχουμε βγαλει ενα cd(οχι για τα χρηματα αλλα για την πλακα μας) και λογω του οτι αρεσαμε σε μια δισκογραφικη(δεν μπορω να πω ονομα) μας προτεινε συνεργασια...Σαν album για να τελειωνω εννοω την δουλεια που εχεις κανει και την εχεις βγαλει σε CD/Demo. ()()()()()()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ακουσα τα κομματια σας...Η παραγωγη ειναι πολυ καλη για να ειναι απλα για την πλακα σας...
Και σε αυτό που ετοιμάζουμε τώρα είναι ακόμα καλύτερη ;) . Είναι εντυπωσικό το τι μπορείς να κάνεις με κάποιες βασικές γνώσεις και κάπως αξιοπρεπή εξοπλισμό.

Και φυσικα δεν θεωρω album οτι κυκλοφορει απο μια δισκ. εταιρεια...(οποιος πιστευει κατι τετοιο ειναι αποτυχημενος κατα τη γνωμη μου). Με την μπαντα που παιζω εχουμε βγαλει ενα cd(οχι για τα χρηματα αλλα για την πλακα μας) και λογω του οτι αρεσαμε σε μια δισκογραφικη(δεν μπορω να πω ονομα) μας προτεινε συνεργασια...Σαν album για να τελειωνω εννοω την δουλεια που εχεις κανει και την εχεις βγαλει σε CD/Demo.
Άντε καλή συνέχεια :no1: (αν έχεις κανένα δείγμα, ρίχτο)
Πάντως θα πρότεινα να μην μπλέξετε με δισκογραφικές αν θέλετε να συνεχίσετε να παίζετε απλώς για να γουστάρετε και να γουστάρει όποιος ενδεχομένως να σας ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Απλα την δισκογραφικη την χ****με!!!!!!!!Θα σασ δωσω..Δεν εχω κατι προχειρο αλλα θα σας δωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top