Γενικό -  Σας ζορίζει η χρονιά;

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω μόνο Φυσ γεν, Φυσ κατ, Μαθ κατ, Άλγεβρα και είμαι τζιτζι. :P
Όχι ότι παραμελώ τελείως τα άλλα αλλά τα παραμελώ. ( :P )

Και εγώ έτσι κάνω !!!
Αλλά , ρε παιδιά , έχουμε κάτι καθηγητές στις Κατεύθυνσης (ειδικά Μαθ.) άστα !
Ευτυχώς , υπάρχει το φροντιστήριο που με καλύπτει απόλυτα !

Υ.Γ : Γράφουμε αύριο "Τεχνολογία Επικοινωνιών - 1ο Κεφάλαιο" Τεστ ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_Veroia

Νεοφερμένος

Ο Theo_Veroia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
βασικα εγω διαβαζω και τα μαθηματα γενικης γιατι αν δεν περασω καπου που θελω μετα για να βρω δουλεια θα παω με το απολυτήριο λυκείου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Και εγώ έτσι κάνω !!!
Αλλά , ρε παιδιά , έχουμε κάτι καθηγητές στις Κατεύθυνσης (ειδικά Μαθ.) άστα !
Ευτυχώς , υπάρχει το φροντιστήριο που με καλύπτει απόλυτα !

Υ.Γ : Γράφουμε αύριο "Τεχνολογία Επικοινωνιών - 1ο Κεφάλαιο" Τεστ ! :D

Εμεις πάλι πέσαμε σε καλούς κσθηγητές.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
:P !!

Τεχνολογία Επικοινωνιών -> 20 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω μόνο Φυσ γεν, Φυσ κατ, Μαθ κατ, Άλγεβρα και είμαι τζιτζι. :P
Όχι ότι παραμελώ τελείως τα άλλα αλλά τα παραμελώ. ( :P )

Χαχα κι εγω τα ιδια περυσι.
Το πολυ πολυ να αντεγραφα απο βοηθημα καμια ασκηση αρχαια ή κειμενα ξερωγω. Ολα τα υπολοιπα τα διαβαζα μια μερα πριν το ωριαιο.

Βεβαια και φετος δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα:D Διαβαζω τα 4 της κατευθυνσης, μαθηματικα γενικης, ΑΟΘ, και μπορει αμα εχω κεφια να ριξω και καμια ματια βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Α ξέχασα να αναφέρω ότι διαβάζω και χημεία και βιολογία γιατί είναι ενδιαφέροντα μαθήματα εν αντιθέσει με κείμενα,αντιγόνη,έκθεση κτλπ.. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω μόνο Φυσ γεν, Φυσ κατ, Μαθ κατ, Άλγεβρα και είμαι τζιτζι. :P
Όχι ότι παραμελώ τελείως τα άλλα αλλά τα παραμελώ. ( :P )
και εγω τα ιδια+χημεια γενικης και κατευθυνσης(θετικη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπα...δεν καταλαβα καν οτι μπηκαμε σε πιο δυσκολες εννοιες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι ιδιαίτερα.Περισσότερο με κουράζει ο όγκος των ασκήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ κόντεψα να κοιμηθώ στη λογοτεχνία , σήμερα !
Καλά Αντιγόνη σκέτη βαρεμάρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
εγω παλι κοιμαμαι στο δικαιο...απαλευτο κι αυτο καθως και η καθηγητρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
εγω παλι κοιμαμαι στο δικαιο...απαλευτο κι αυτο καθως και η καθηγητρια....

Εδώ , δεν έχεις και άδικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το δίκαιο και η Φυσική είναι τα καλύτερα μαθήματα για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Και εγώ σήμερα στα αρχαία με μεγάλη δυσκολία κρατούσα τα μάτια μου ανοιχτά. :P μεγάααλη βαρεμάρα.

Όχι δε ζορίζομαι μέχρι τώρα, δεν έχω συναντήσει δυσκολίες.

Να πω ότι διαβάζω Αλγεβρα, Φυσ. Γεν, Χημ. Γεν, Μαθ. Κατ, Φυσ. Κατ, Χημ. Κατ και έκθεση μόνο αυτά που κάνουμε στο φροντιστήριο. Άντε να διαβάσω και λίγη βιολογία.

Τα γενικά μαθήματα το πολύ πολύ να τα ρίξω μία ματιά στο διάλειμμα. Ευτυχώς στο δίκαιο, θρησκευτικά, ιστορία έχουμε καλούς καθηγητές και δεν κοιμάμαι και εκεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Το δίκαιο και η Φυσική είναι τα καλύτερα μαθήματα για μένα.
μαθηματικα φορ εβεεεεερρρρ........:P
ζοριζομαστε:P
-----------------------------------------
Και εγώ σήμερα στα αρχαία με μεγάλη δυσκολία κρατούσα τα μάτια μου ανοιχτά. :P μεγάααλη βαρεμάρα.

Όχι δε ζορίζομαι μέχρι τώρα, δεν έχω συναντήσει δυσκολίες.

Να πω ότι διαβάζω Αλγεβρα, Φυσ. Γεν, Χημ. Γεν, Μαθ. Κατ, Φυσ. Κατ, Χημ. Κατ και έκθεση μόνο αυτά που κάνουμε στο φροντιστήριο. Άντε να διαβάσω και λίγη βιολογία.

Τα γενικά μαθήματα το πολύ πολύ να τα ρίξω μία ματιά στο διάλειμμα.
για αλλη μια φορα σε βρισκω σωστο λεο....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μαθηματικα φορ εβεεεεερρρρ........:P
ζοριζομαστε:P
-----------------------------------------

για αλλη μια φορα σε βρισκω σωστο λεο....:no1:

Έτσι , έτσι !
Μαθηματικά για μια ζωή !
Ηλία , κατεύθυνση ?
Λεο , σε ποιό μάθημα σε έπιασε?
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χρήστο Θετική.Μαθηματικά φέτος hands down:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
για αλλη μια φορα σε βρισκω σωστο λεο....:no1:

Ποτέ δεν κάνω λάθος. Ο πάπας κάνει περισσότερα λάθη από μένα
Ε αυτό έλειπε να έκανα λάθος.



Πλάκα κάνω. :P:P:P
-----------------------------------------
Έτσι , έτσι !
Μαθηματικά για μια ζωή !
Φυσική φορ έβερ αλλά και τα μαθηματικά πολύ καλά είναι!
Λεο , σε ποιό μάθημα σε έπιασε?
:D:D:D

Κρις τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο Θετική.Μαθηματικά φέτος hands down:down:

Καλά , όλοι Θετική πήγατε ??
(Εγω Τεχνολογική :xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγώ κόντεψα να κοιμηθώ στη λογοτεχνία , σήμερα !
Καλά Αντιγόνη σκέτη βαρεμάρα :P

Eμενα τα μονα μαθηματα που με κρατανε ξυπνιο :D

εγω παλι κοιμαμαι στο δικαιο...απαλευτο κι αυτο καθως και η καθηγητρια....

Μαζι και το δικαιο :p

Σημερα,πηγα να κοιμηθω στην ωρα της βιολογιας και στην Φυσικη Κατευθυνσης,οταν ο καθηγητης βγηκε εκτος θεματος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top