Γενικό -  Σας ζορίζει η χρονιά;

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εκπληκτικα 8α περασουμε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xara ths zwhsss

Νεοφερμένος

Η Μιμικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
βρε παιδια εδω που τα λεμε τα δυανισματα δν ειναι λιγο παλουκια?εντα3ει δν εχω κν κ πολλεσ ωρες μα8ημα μονο 2 αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
βρε παιδια εδω που τα λεμε τα δυανισματα δν ειναι λιγο παλουκια?εντα3ει δν εχω κν κ πολλεσ ωρες μα8ημα μονο 2 αλλα...
γενικα απο την β λυκειου τα μαθηματικα αρχιζουν και ξεφευγουν αρκετα.θελουν πολυ διαβασμα στην θεωρια και εκατονταδες ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ναι μου εφευγε καμια πορδη που και που αλλα οχι ιδιαιτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
γενικα απο την β λυκειου τα μαθηματικα αρχιζουν και ξεφευγουν αρκετα.θελουν πολυ διαβασμα στην θεωρια και εκατονταδες ασκησεις.

οταν λες ξεφευγουν τι εννοεις?? μονο στην θετικη και στην τεχνολογικη ή και στην θεωρητικη??γτ μονο κατι για διανυσματα ειπατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Βασικα εμενα περσι δεν με δυσκολεψαν ιδιαιτερα τα διανυσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τα διανυσματα ειναι στην αναλυτικη γεωμετρια.αμα τα συνηθισετε θα σας φανουν το καλυτερο κομματι.χρησιμοποιουνται αρκετα πυκνα σε ασκησεις στη β λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
blacksheep που περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βασικά , αύριο αρχίζω φροντιστήριο !
20:35 - 23:00 Φυσική Κατεύθυνσης -> 2 ώρες και Φυσική Γενικής -> 1 ώρα !
Και θα ήθελα παιδιά να μου πείτε κάποια καλά βοηθήματα για Μαθηματικά , Φυσική και Έκθεση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
στα θετικα μαθηματα τουλαχιστον του Σαββαλα τα βοηθητικα θεωρουνται τα καλυτερα, κατι το οποιο πιστευω κι εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Βασικά , αύριο αρχίζω φροντιστήριο !
20:35 - 23:00 Φυσική Κατεύθυνσης -> 2 ώρες και Φυσική Γενικής -> 1 ώρα !
Και θα ήθελα παιδιά να μου πείτε κάποια καλά βοηθήματα για Μαθηματικά , Φυσική και Έκθεση !
Μαθηματικά σου προτείνω Μπάρλα ή Σαββάλα αυτό του Νάκη-Στεργίου!για φυσική να προτιμήσεις αδερφούς Σαββάλα ή Μαθιουδάκης-Παναγιωτοκόπουλος..έκθεση νομίζω το καλύτερο κ πιο αναλυτικό είναι των εκδόσεων μεταίχμιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής όχι, τουλάχιστον τα κατεύθυνσης είναι φοβερά. Βασικά τα περίμενα πολύ πιο ζόρικα, ευτυχώς που έκανα λάθος..αν και ντάξει, αρχή είναι ακόμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Καθόλου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δε μπορει καποια στιγμη ολοι δυσκολευομαστε εστω και ελαχιστα.κατσε να φτασετε στο 3 κεφαλαιο της κατευθυνσης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κατσε να φτασετε σε αυτες τις μπουρδες στη φυσικη με τις επαγωγες κλπ και μετα ξαναπειτε μου οτι δεν ζοριζεστε.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
χαχα ναι ομεγενες μαγνητικο πεδιο Eεπ=Bul με φορτια και τη δυναμη lorentz και δε συμμαζευεται με ολες τις κινησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_Veroia

Νεοφερμένος

Ο Theo_Veroia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορω να πω οτι φετος ζοριζομαι παραπανω απο περσι αλλα πρωσοπικα δν με πειραζει καθολου γιατι εχω βαλει ενα στοχο και για να τον πετυχω πρεπει να ζοριστω!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
μα ΚΑΘΟΛΟΥ:DΒασικα εχω και πολυ γραμμενα της γενικης....Προς θεου δεν το προτεινω σε κανεναν να το κανει.Οτι νομιζει ο καθενας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω μόνο Φυσ γεν, Φυσ κατ, Μαθ κατ, Άλγεβρα και είμαι τζιτζι. :P
Όχι ότι παραμελώ τελείως τα άλλα αλλά τα παραμελώ. ( :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top