Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Δεν εχουμε 15 επειδη δυσκολευομαστε σε καποια μαθηματα( τουλαχιστον οι πιο πολλοι απο εμας θελω να πιστευω) . Προσωπικα εχω μεγαλους βαθμους στα θετικα μαθηματα μονο και σε μερικα που εκανα 2-3 κολπακια και εγραψα καλα..Εχουμε 12-15 σε καποια μαθηματα επειδη πολυ απλα δεν δινουμε δεκαρα..Αληθεια περιμνετε να διαβαζω μαθητικα και ιστορια μαζι? Αυτο δεν γινεται σορρυ..Αλλο το βαριεμαι και αλλο το δεν μπορω..Για αυτο μην κρινετε απο τους βαθμους..για τα ματια του κοσμου ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν εχουμε 15 επειδη δυσκολευομαστε σε καποια μαθηματα( τουλαχιστον οι πιο πολλοι απο εμας θελω να πιστευω) . Προσωπικα εχω μεγαλους βαθμους στα θετικα μαθηματα μονο και σε μερικα που εκανα 2-3 κολπακια και εγραψα καλα..Εχουμε 12-15 σε καποια μαθηματα επειδη πολυ απλα δεν δινουμε δεκαρα..Αληθεια περιμνετε να διαβαζω μαθητικα και ιστορια μαζι? Αυτο δεν γινεται σορρυ..Αλλο το βαριεμαι και αλλο το δεν μπορω..Για αυτο μην κρινετε απο τους βαθμους..για τα ματια του κοσμου ειναι..

Αυτό πραγματικά προσβάλλει παιδιά που προσπαθούν στα μαθηματικά και δε καταλαβαίνουν τίποτα, ή στην ιστορία ή σε όποιο άλλο μάθημα θέλεις.
Τα κολπάκια όπως ειπώθηκε πριν είναι για ξεγέλασμα (ναι, το πιστεύω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν εχουμε 15 επειδη δυσκολευομαστε σε καποια μαθηματα( τουλαχιστον οι πιο πολλοι απο εμας θελω να πιστευω) . Προσωπικα εχω μεγαλους βαθμους στα θετικα μαθηματα μονο και σε μερικα που εκανα 2-3 κολπακια και εγραψα καλα..Εχουμε 12-15 σε καποια μαθηματα επειδη πολυ απλα δεν δινουμε δεκαρα..Αληθεια περιμνετε να διαβαζω μαθητικα και ιστορια μαζι? Αυτο δεν γινεται σορρυ..Αλλο το βαριεμαι και αλλο το δεν μπορω..Για αυτο μην κρινετε απο τους βαθμους..για τα ματια του κοσμου ειναι..

ιστορία γενικής παιδείας γ' λυκείου. μαθήτρια θετικής κατεύθυνσης έλεγε πάντοντε μάθημα, όχι επειδή διάβαζε το βιβλίο αλλά επειδή είχε γνώσεις από τα προηγούμενα χρόνια. σιχαίνομαι τις δικαιολογίες του "δεν μπορώ". δεν θες φίλε. είναι προφανές ότι υποτιμάς τα θεωρητικά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάντα όλοι υποτιμάνε τα θεωρητικά μαθήματα και την κατεύθυνση μαζί και δε ξέρω το γιατί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καστορας

Νεοφερμένος

Ο καστορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλα κανει το παιδι και τα υποβαθμιζει απλα δεν αξιζουν αυτα τα σχολικα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
καλα κανει το παιδι και τα υποβαθμιζει απλα δεν αξιζουν αυτα τα σχολικα μαθηματα

έλεος, μόνο αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Αληθεια δεν αξιζουν οπως τα λες ειναι..τι τα διαβασω τι οχι το ιδιο κανει για μενα..ισα ισα σπαταλη χρονου ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
πείτε μου όμως, αν ήσασταν μέτριοι, θα λέγατε τους βαθμούς σας στο ischool?
Φυσικά!!! (Εκτός αν έβγαζα από 14 και κάτω.. :P :P :redface: )Ας πούμε πως βγάζω 16 ή 15 (χτύπα ξύλο :P ) θα τους ανέβαζα... για ποιο λόγο να ντρέπομαι;;;; Βέβαια αυτά μπορεί να είναι απλά λόγια του αέρα και στην πραγματικότητα να μην το έκανα, μα πιστεύω πως δεν θα είχα κάποιο πρόβλημα... Αν φυσικά ήμουν ''εκ φύσεως'' ''έτσι κ' έτσι'' μαθητής θα το έκανα ίσως και πιο άνετα... αν έβγαζα συνέχεια 19 και 20 θα ντρεπόμουν λίγο παραπάνω... όμως εγώ είμαι από τους 17-18-19-20 οπότε συνδυάζω 17-18 (πολύ καλά) και 19-20 (άριστα) την α γυμνασίου την πέρασα με 18..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πρώτον, το γυμνάσιο δεν εχει καμια σχέση με το λύκειο. Δεύτερον, γενικά οι βαθμοί εξαρτώνται απο πολλα... Μπορει κάποιος έξυπνος μαθητής να κανει φασαρία στην τάξη και ο καθηγητής να βάλει χαμηλό βαθμό γι'αυτο το λόγο. Ή μπορει κάποιος που δεν ασχολείται με τα μαθηματα, να γράψει καλα σε ενα διαγώνισμα επειδή αντέγραψε και να πάρει καλο βαθμό στο τέλος. Μπορει το 20 για έναν καθηγητή να ειναι το 17 και άλλος να βάζει σε όλους 19-20. Ειναι εντελώς υποκειμενικά ολα αυτα. Πρεπει να διαβάζετε για εσάς, οχι για τον βαθμό. Οκ, ειναι μια επιβράβευση αλλα αν δείτε κανένα 15-16 που στο γυμνάσιο δεν σημαίνει απολύτως τιποτα, μην τρελένεστε. Εγω ας πουμε στα μαθηματικα στο γυμνάσιο ειχα 13 και 15 λόγω μιας στριμμένης :hehe: Και μετα στο λύκειο λάτρεψα τα μαθηματικα και τα πήγα πολυ καλα στις πανελληνιες. Και απο τη δίκη μου εμπειρία, γενικά στο γυμνάσιο οι καθηγητές ηταν αυστηροί και νόμιζαν οτι ειναι θεοί, ενώ στο λύκειο ηταν πολυ πιο κοντα μας, μας βοηθούσαν και ηταν αντικειμενικοί στη βαθμολόγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helenap

Νεοφερμένος

Η helenap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τεστ ¨: μικροτερος 18, μεγαλυτερος 20
διαγωνισμα:μικροτερος 19-, μεγαλυτερος 20
τριμηνο:μκροτερος 19, μεγαλυτερος 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
τεστ ¨: μικροτερος 18, μεγαλυτερος 20
διαγωνισμα:μικροτερος 19-, μεγαλυτερος 20
τριμηνο:μκροτερος 19, μεγαλυτερος 20

Και στο Λύκειο σου εύχομαι τα ίδια!
Και στο πανεπιστήμιο τα μισά τους!
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helenap

Νεοφερμένος

Η helenap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σε ευχαριστω! παρα πολλυ! το θεμα ειναι να σ αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Β' γυμνασίου, Α τρίμηνο
Θρησκευτικά 20
Γλώσσα 17
Κείμενα 17
Αρχαία 16
Ιλιάδα 17
Μαθηματικά 13
Φυσική 14
Χημεία 18
Βιολογία 16
Γεωγραφία 20
Ιστορία 17
Τεχνολογία 15
Πληροφορική 17
Μουσική 20
Καλλιτεχνικά 19
Γυμναστική 18
Οικιακή Οικονομία 19
Αγγλικά 20
Γαλλικά 17
Πρότζεκτ 20
Μ.Ο. 17 10/16 Μπορούσα και καλύτερα, απλά ψιλοβαρέθηκα... :P μα... it's ok! Στο 2ο θα περάσω το 18 3/16!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Αρχαία Τεστ ---> 18!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
1η Γυμνασίου... Α' Τρίμηνο 19 8/13, Β' Τρίμηνο 20, Γ' Τρίμηνο 20, Γραπτά 19 6/9
2α Γυμνασίου... Α' Τρίμηνο 19 11/13, Β' Τρίμηνο 20, Γ' Τρίμηνο 20, Γραπτά 20
3η Γυμνασίου... Α' Τρίμηνο 19 12/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θέλω να ποστάρω το τετράμηνο μου αλλά ξαφνικά συνειδητοποίησα πως δεν πάω γυμνάσιο πλέον, είμαι σε λάθος κατηγορία και δε θα μπορέσω να το ποστάρω. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
1η Γυμνασίου... Α' Τρίμηνο 19 8/13, Β' Τρίμηνο 20, Γ' Τρίμηνο 20, Γραπτά 19 6/9
2α Γυμνασίου... Α' Τρίμηνο 19 11/13, Β' Τρίμηνο 20, Γ' Τρίμηνο 20, Γραπτά 20
3η Γυμνασίου... Α' Τρίμηνο 19 12/13
Μου θυμίζεις ένα κορίτσι (με την καλή έννοια :P :) ) από την τάξη που ο μικρότερος βαθμός της είναι 25/20. :P:P

Θέλω να ποστάρω το τετράμηνο μου αλλά ξαφνικά συνειδητοποίησα πως δεν πάω γυμνάσιο πλέον, είμαι σε λάθος κατηγορία και δε θα μπορέσω να το ποστάρω. :cry_x:
Δεν πειράζει.. γράψε το και θα σου έρθει μήνυμα πως το μήνυμα σου μετακινήθηκε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εμένα ο χειρότερος βαθμός μου είναι 10...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Πήραμε βαθμούς!!!!:D:yahoo:
Β' τρίμηνο Γ' γυμνασίου
Θρησκευτικά 16
Ελένη 20
Αρχαία 19
Γλώσσα 20
Λογοτεχνία 20
Ιστορία 20
ΚΠΑ 20
Μαθηματικά 16
Φυσική 17
Χημεία 16
Βιολογία 17
Γυμναστική 17
Μουσική 20
Εικαστικά 17
Πληροφορική 20
Γαλλικά 20
Αγγλικά 19

Μέσος όρος 18 κ 7/13 :yahoo::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top