Αρχαία - Βοήθεια/Απορίες στα Αρχαία

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ευχαριστω που έκανες τον κόπο να απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.

!!Spicy!!

Νεοφερμένος

Η Mαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν αντεχω τα Αρχαια ειναι το χειροτερο μου μαθημα !!!!

Ενω ειμαι τελεια στα Μαθηματικα και στην Φυσικη (19 και στα δυο ) στα Αρχαια τα παω χαλια (16,17)σε λιγες μερες περνουμε βαθμους και θα εχω πολυ καλους φοβαμαι ομως οτι ο βαθμος μου στα Αρχαια θα μου χαμηλωσει τον γενικο !!!!!


:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickole

Νεοφερμένος

Η nickole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια!
μηπως καποιος εχει την απαντηση στην ερωτηση 3 σελ.32 στα αρχαια;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
απαντω αργα αλλα τεσπα καθαρα νοηματικη αφου δεν υπαρχει βια κανεις αυτο που θελεις ετσι και οι συμμαχοι αλλιως να πολεμας επειδη σου το λεει καποιος και αλλιως οταν το κανεις εσυ με τη δικια σου θεληση για να διωξεις τον κοινο εχθρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
μην σκας!!!κ εγω που ειμαι τελεια σ ολα τι καταλαβα???(πολυ μετριοφρων!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tz.evi

Νεοφερμένος

Η tz.evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
...Δεν είναι κακό σε κάποιο μάθημα να μην εισαι και τοσο καλη...ο βαθμός 1 μαθήματος δν θ σ ρίξει κατά πολύ τον γενικό σου βαθμό...μην ανησυχείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν θα πέσει πολύ ο μέσος όρος σου. Δεν καταλαβαίνω γιατί ανησυχείς. Εκτός και αν είσαι από τους μαθητές που τα θέλουν όλα 20. Τοτέ το καταλαβαίνω. Αν όμως δεν ισχύει κατί τέτοιο γιατί σκας; Εγώ τι να πω που στην δευτέρα Γυμνασίου από 19 που είχα στην οικιακή οικονομία μου έβαλε 13; Δεν λέω πως δεν έφταιγα αλλά είναι δευτερεύον μαθήμα και μου χάλασε το γενικό μέσο όρο! Μην τρελαίνεσαι και τόσο... Ένας βαθμός είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρε πώς κάνεις έτσι για έναν βαθμό?????????????????και καλό μαλιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Χαλάρωσε, αν είσαι τόσο καλή στα άλλα όπως λες, τότε τι πειράζει;
Δεν θα κατέβει και πολύ.
Το θέμα είναι εσύ να αισθάνεσαι πως τα ξέρεις κι αν θες τόσο πολύ να τα πας καλά σε όλα, φρόντισε στο επόμενο τρίμηνο να γράψεις καλά και να διαβάζεις τα μαθήματα που σε δυσκολεύουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αν ειναι το 16-17 χαλια...:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν αντεχω τα Αρχαια ειναι το χειροτερο μου μαθημα !!!!

στα Αρχαια τα παω χαλια (16,17)

Έλεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
:Pτελειως
μην σκας!!!κ εγω που ειμαι τελεια σ ολα τι καταλαβα???(πολυ μετριοφρων!!!!!)
-----------------------------------------
Δεν θα πέσει πολύ ο μέσος όρος σου. Δεν καταλαβαίνω γιατί ανησυχείς. Εκτός και αν είσαι από τους μαθητές που τα θέλουν όλα 20. Τοτέ το καταλαβαίνω. Αν όμως δεν ισχύει κατί τέτοιο γιατί σκας; Εγώ τι να πω που στην δευτέρα Γυμνασίου από 19 που είχα στην οικιακή οικονομία μου έβαλε 13; Δεν λέω πως δεν έφταιγα αλλά είναι δευτερεύον μαθήμα και μου χάλασε το γενικό μέσο όρο! Μην τρελαίνεσαι και τόσο... Ένας βαθμός είναι!
και εγω
ολα 20
και οικιακη οικονομια 18
καλλιτχνικα 14
γυμναστικη 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν αντεχω τα Αρχαια ειναι το χειροτερο μου μαθημα !!!!

Ενω ειμαι τελεια στα Μαθηματικα και στην Φυσικη (19 και στα δυο ) στα Αρχαια τα παω χαλια (16,17)σε λιγες μερες περνουμε βαθμους και θα εχω πολυ καλους φοβαμαι ομως οτι ο βαθμος μου στα Αρχαια θα μου χαμηλωσει τον γενικο !!!!!


:(:(:(

Το ότι έχεις πρόβλημα είναι σίγουρο, άσχετο που δεν έχει να κάνει με τα αρχαία Ελληνικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Όπως είπαν οι προηγούμενοι,από ένα μάθημα δεν πέφτει πολύ ο γενικός μέσος όρος. Αν θες να τα πας καλύτερα τότε θα πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο. Πάντα υπάρχει ένα,τουλάχιστον,μάθημα που δε θα τα πάμε καλά. Προσπάθησε να τα πας καλύτερα στο επόμενο τρίμηνο. Στο κάτω κάτω,το 16-17 δε θεωρείται και χάλια βαθμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γιατί δν κάνεις κανένα φροντιστήριο να ανεβάσεις τ βαθμό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ωραια λυση ρε ακυρη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ποπο.. με μεγαλη μ λυπη παρατηρω ποσα παιδια του γυμνασιου στην περιοχη μ κανουν
κανουν φροντιστηριο σε 5 η και 6 μαθηματα απο την α γυμνασιου... εχουμε τρελαθει? τους βλεπω καθε μερα πτωματα απο την κυραση κτλ... αν μπορειτε μν αρχισετε φροντ απο τωρα!! Συμβουλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top