Παρτιτούρες για γιορτή 28 Οκτωβρίου

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ψάχνω παρτιτούρες (κιθαρα) για τραγούδια που τραγουδάμε στην 28η Οκτωβρίου... ή ακομα και αν εχετε καμια ηχογραφηση ή mp3 απο αυτα τα τραγουδια μου κανει!!!
Θα το εκτιμούσα πολυ αν τα βρίσκατε... :)Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγινα μελος αλλα δεν βρηκα και πολλα 4 τραγουδια μονο και αυτα δεν ειχαν ουτε καν τις νοτες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θα ψαξω εγω τα δικα μ χαρτια και αν βρω κατι θα σ πω... μν ανησυχεις παντως πλ ευκολα ειναι...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
εγινα μελος αλλα δεν βρηκα και πολλα 4 τραγουδια μονο και αυτα δεν ειχαν ουτε καν τις νοτες:(
εγω δεν έχω γίνει μέλος... προσπαθω να γίνω.εσυ έγινες αμέσως;
Μονο συγχορδιες έχει;
εχω και εγω άλλα 7 τραγούδια αλλα δεν έχω σκανερ

για κοίτα και εδω https://rs43.rapidshare.com/files/101946207/Partitoures_ gia_Tis_Ethnikes_Eortes.rar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αυτο ειναι οντως προβ.. ουτε εγω εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
-----------------------------------------
εγω δεν έχω γίνει μέλος... προσπαθω να γίνω.εσυ έγινες αμέσως;
Μονο συγχορδιες έχει;
εχω και εγω άλλα 7 τραγούδια αλλα δεν έχω σκανερ

ναι αμεσως εγινα μου εστειλε ενα email το ανοιξα και με εστελνε σε μια σελιδα να βαλω ονομα χρηστη και κωδικο τιποτα δεν εχει μεσα ομως!!!Το link που εστειλες δεν ανοιγει!!!
-----------------------------------------
Μια καλη ιδεα ειναι να τα βγαλετε φοτογραφιες τις παρτιτουρες και να ανεβασετε τις φωτο εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
ναι όντως δεν ανοίγει.Όταν το έβαλα εδω άνοιγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top