Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τελικά μπήκαν οι μοιραίοι μαζί με το παράλληλο κείμενο του βαρναλη!!Ok thanks παιδιά!!Υπήρχαν λίγες πιθανότητες να ξαναπέσει η Ιθάκη φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πολυ χαλια χημεια σημερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το ιδιο ^ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιά σε εμάς υποννοήθηκε ότι θα πέσει του Νεκρού Αδελφού στα κείμενα από την καθηγήτρια των αρχαίων μας που θα βγάλει και αυτή τα θέματα μαζί με αυτή που μας κάνει κείμενα και μία άλλη.Λογικά είναι από τα Σ.Ο.Σ.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Παιδια σε μας σημερα επεσε η Ιθακη μαζι με ενα παραλληλο κειμενο του ιδιου συγγραφεα... Χαλαρα, πιστευω εγραψα πολυ καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ε να γύρω στο 19,5 το κατώτερο όπως λες.

Μου είπε σήμερα πόσο έγραψα. Τελικά 95/100 δηλαδή 19/20.
Ok δεν είναι άσχημα αλλά περίμενα 20.:worry: Μια χαρά έγραψα Θρησκευτικά! 5 Σελίδες!
Και παρακαλώ να μην κρίνει κανείς την άποψή μου για το βαθμό. Απλώς έκανα ένα τελείως ηλίθιο λάθος στην κυριολεξία( και ο φυσικός μου είπε κατά λέξη την έκανες την πατάτα!). Ρημαδιασμένο άγχος!:mad:
Τώρα δλδ την Τρίτη γράφω Άλγεβρα! Αν δεν γράψω 20 θα τα σπάσω όλα!!!! τόσο διάβασμα και ασκήσεις.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αχ εγω εχω γραψει χημεια και αρχαια...υπολογιζω 20 και στα δυο..
την τριτη γραφω αλγεβρα και εχω αγχωθει..ο καθηγητης δε με συμπαθει καθολου :S
=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Αντίθετα, αν ξέρεις πχ. ότι η μετοχή σε χρόνο αόριστο είναι χρονική, και πχ ότι το ορώ κάνει ίδον στον αόριστο, αυτομάτως ξέρεις σχεδόν μια πρόταση για την μετάφραση χωρίς παπαγαλία. Δηλαδή αντί να διαβάζεις "Αφού είδε ο Λύσανδρος.." κτλπ, βλέπεις την μετοχή στο πρωτότυπο και βασίζεσαι λιγότερο σ'αυτά που έχεις παπαγαλίσει και περισσότερο σε ό,τι βλέπεις.

Σε ότι λες έχεις σίγουρα δίκιο αλλά χωρίς παρεξήγηση ο αόριστος β του οράω είναι είδον!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πωπω την τριτη εγω γραφω γεωμετρια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

belina

Νεοφερμένος

Η belina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ την Τρίτη γράφω άλγεβρα..
Περιτό να πω πως δεν πρόσεχα την μισή χρονιά αλλά με λίγο διάβασμα θα τα καταφέρω :)
Και ευτυχώς ή δυστυχώς αυτή την Πέμπτη δεν γράψαμε Φυσική λόγω της γενικής απεργίας μας είπαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εδω στην γεωμετρια ο καθηγητης μας προσπαθουσε να μας λυσει μια ασκηση απο τα συνθετα θεματα και δεν μπορουσε.
Μας λεει περιμενετε λιγακι..και καθοταν 5-6 λεπτα κοιτωντας τον πινακα που ειχε κανει το σχημα για να βρει την λυση.
(και μετα αυτες οι ασκησεις ειναι για μας..φανταστειτε..pff)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
χαχαχαχαχ!!!εμενα μου συνεβη αυτο σε φροντ...:P
οχι οτι καθηγητης στο σχολειο ειν καλυτερος αλλα τες πα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εμας στο σχολειο!!!
Ειναι δυνατα αυτα τα πραγματα?δηλαδη ελεος. που παμε ετσι..ουφφ..οτι και να πω δεν αλλαζει κατι.
Παντα σε ολα τα σχολεια τριγυρω θα υπαρχουν τετοιοι "καθηγητες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
το μονο παρηγορητικο σε ολη την κατασταση ειναι οτι σπαμε και λιγο πλακα στο σχολειο...
κατι κοτσανες που ακουγονται...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ουουου καλα ;p
Και απο τους μαθητες και απο τους καθηγητες. παρα πολλες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ρε παλικάρια χαλαρώστε λίγο, και οι καθηγητές άνθρωποι είναι. Όλοι οι εργαζόμενοι έχουν βρει δυσκολίες πάνω στη δουλειά τους, έτσι και οι καθηγητές και μη ξεχνάτε ότι μιλάμε για τον πιο δύσκολο τομέα των μαθηματικών, την Γεωμετρία... Θα μου πείτε έχουν σπουδάσει πάνω σ'αυτό κτλ αλλά δεν είναι έτσι, εργαζόμενοι είναι, κάνουν τη δουλειά τους και πάντα υπάρχουν περιθώρια για λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Η Γεωμετρία πώς προέκυψε ότι είναι ο πιο δύσκολος κλάδος των μαθηματικών;

Για τα υπόλοιπα έχεις δίκιο. Ο πίνακας δε συγκρίνεται με το να κάτσεις και να λύσεις άσκηση στο χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Είναι η άλγεβρα πιο δυσκολη απ την γεωμετρία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μιλάς για την ύλη της Α' Λυκείου; Τότε πάσο, απλά φάνηκε ότι γενικεύεις στην επιστήμη των μαθηματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Δεν μιλαω γοα την υλη της α'... Συμφωνα με τους καθηγητες που ειχα μεχρι στιγμης αυτο πιστευουνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top