ΤΕΦΑΑ

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ρε σεις, μια απορία για κάποιο γνωστό μου. Τα ΤΕΦΑΑ βρίσκονται μόνο στο 1ο και 2ο πεδιίο ή και σε άλλα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
1o και 2ο...Σαν τα παιδαγωγικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
ok thx...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
τα αγωνισματα ποτε ειναι ?
επειγον ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Νομιζω εχουν γινει ...
Ξερω ατομα που εχουν μερικες μερες που τα δωσαν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris777

Νεοφερμένος

Ο thodoris777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια...θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με τα τεφαα...με τα μορια που εβγαλα απο πανελληνιες κ απ τα αθληματα μπαινω σε ολα τα τεφαα εκτος απ αυτο τς αθηνας που ηθελα...ποιο να επιλεξω?????? εχω ακουσει οτι το καλυτερο ειναι αυτο τς κομοτηνης!!!!!!!!! ισχυει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zozieeee

Νεοφερμένος

Η zozieeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπον στην κομοτηνη υπαρχουν οι καλυτερες εγκαταστασεις αλλα τα πτυχια των υπολοιπων πολεων εχουν υψηλοτερο κυρος στην αγορα εργασιας εως τωρα!!!!!προοπτικες υπαρχουν απο τα τεφαα αρκει να κανεισ σωστες επιλογες σχετικα με την ειδικοτητα που θα επιλεξεις.....!!εγω περασα τρικαλα και ξεκιναω στις 28/9.........!!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki

Νεοφερμένος

Η sophaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
όλα τα τεφαα την ίδια αναγνώριση έχουν... και της Κομοτηνής είναι το καλύτερο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonasss

Νεοφερμένος

Ο iasonasss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς τα μόρια για ΤΕΦΑΑ Αθήνας είναι ένας από τους στόχους μου αλλά δεν ξέρω τα μόρια, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

romas1992

Νεοφερμένος

Ο romas1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν μαζέψω την βαθμολογία των 12.000 μωριών που απαιτούνται για την εισαγωγή μου σε TΕΦΑΑ πρέπει να περάσω και τα αθλήματα?η τα αθλήματα είναι βοηθητικά για την βαθμολογία????Εγώ από τεχνολογική κατεύθυνση μπορώ να πάω?Μάθημα επιλογής Βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πρεπει να περασεις και τα αθληματα...αν κοπεις στα αθληματα οσο και να εχεις γρψει δεν μπορεις να περασεις ΤΕΦΑΑ, οπως ειναι και οι αστυνομικες σχολες και ο στρατος.......!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitsos26

Νεοφερμένος

Ο kitsos26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε costantinepap να σε διορθωσω.. στα τεφαα αν πιανεις τα μορια μπαινεις κανονικα δεν ειναι υπωχρεωτικα τα αθληματα..τα αθληματα ειναι μια βοηθεια για αυτους με χαμηλα μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitis

Νεοφερμένος

Ο alitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
φιλε costantinepap να σε διορθωσω.. στα τεφαα αν πιανεις τα μορια μπαινεις κανονικα δεν ειναι υπωχρεωτικα τα αθληματα..τα αθληματα ειναι μια βοηθεια για αυτους με χαμηλα μορια
για αυτο που λες εισαι σιγουρος?δν τ χω ξανακουσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
φιλε costantinepap να σε διορθωσω.. στα τεφαα αν πιανεις τα μορια μπαινεις κανονικα δεν ειναι υπωχρεωτικα τα αθληματα..τα αθληματα ειναι μια βοηθεια για αυτους με χαμηλα μορια




Δεν είναι έτσι... θέλει 10 και πάνω στα αθλήματα αλλιώς δεν περνάς..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

romas1992

Νεοφερμένος

Ο romas1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι... θέλει 10 και πάνω στα αθλήματα αλλιώς δεν περνάς..:)

https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-panellhnies/plhrofories-panellhnies/194-panelladikes-dieykrinhseis-eisagvgh-tefaa.html

κανεις λαθος ! :nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
σιγουρο ειναι αυτο????δηλαδη αν κοπεις στα αθληματα και εχεις γραψει καλα περνας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
σιγουρο ειναι αυτο????δηλαδη αν κοπεις στα αθληματα και εχεις γραψει καλα περνας????


εγώ νόμιζα ότι ήθελε να έχεις 10 και πάνω Μέσο όρο στα αθλήματα..αυτό!! τωρά δε ξέρω, πρώτη φορά το ακούω αυτό το καινούριο..και μακάρι να είναι έτσι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγώ νόμιζα ότι ήθελε να έχεις 10 και πάνω Μέσο όρο στα αθλήματα..αυτό!! τωρά δε ξέρω, πρώτη φορά το ακούω αυτό το καινούριο..και μακάρι να είναι έτσι!:no1:
αμα δεν περασεις το 10 τι πας να κανεις στην σχολη.θα τα βρεις σκουρα τα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios159

Νεοφερμένος

Ο stelios159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μπορει να παρει καποιος ειδικοτητα φυσικοθεραπευτη απο την γυμναστικη ακαδημια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tes11

Νεοφερμένος

Ο tes11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ποιο είναι το όριο ηλικίας για εισαγωγή στα ΤΕΦΑΑ?? (εαν υπάρχει)

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top