Σχολικά Ερωτηματολόγια

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν είναι μάθημα επιλογής, είναι κατεύθυνσης. Δεν δίνεις πανω σε κάποια γλώσσα. Ψευδοκωδικας είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros46

Νεοφερμένος

Ο alexandros46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μπορω με καποιο τροπο να αρχισω απο τωρα να μελεταω αυτο τον ψευδοκωδικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peny

Νεοφερμένος

Η peny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας! εχω μια φιλη που προσπαθει να τελιωσει την εργασια της τεχνολογιας. οποιος θελει ας απαντησει το ερωτηματολογιο στο παρακατω site : www.texnologiamousiki.blogspot.com
Ευχαριστω πολυ!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Καλό, ψήφησα κι εγώ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλούλι, βοήθησα κι εγώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πολύ ωραίο. Αν ήμουν στη θέση σου θα έβαζα και 1 παραπάνω ερώτηση
Πως βρίσκετε την τιμή των cd?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Ψήφισα κι εγώ :) Καλή επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
πολύ ωραίο. Αν ήμουν στη θέση σου θα έβαζα και 1 παραπάνω ερώτηση
Πως βρίσκετε την τιμή των cd?????

Μαφία σκέτη!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros46

Νεοφερμένος

Ο alexandros46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ψηφισα και εγω..
καλη τυχη με την εργασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΑΣΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΤΑΣΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πρεπει να αντγραψεισ τα αρχεια {ctrl + a} και να τα κανεισ εππικοληση στο site που θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Κάποιες παρατηρήσεις:

1. Δεν είναι απαραίτητο να πάρεις τεχνολογική για να περάσεις σε σχολή πληροφορικής. Ίσως σε βοηθήσει λίγο το μάθημα (λίγο όμως), αλλα δεν σημαίνει οτι δεν θα μπορείς να παρακολουθήσεις σε σχολή πληροφορικής, στην οποία έτσι και αλλιώς θα τα μάθεις απο την αρχή (εγώ απο θετική μπήκα, και έμαθα C στη σχολή)

2. Αν θες να ασχοληθείς με κάποια γλώσσα απο τώρα, οποιαδήποτε γλώσσα και να διαλέξεις (έξω απο assembly και εξειδικευμένες γλώσσες που είναι κάπως έξω απο την λαβή σου αυτή τη στιγμή) είναι καλή, αν και η C θα σε βοηθούσε να καταλάβεις ορισμένα πράγματα για την λειτουργία του υπολογιστή και του λειτουργικού συστήματος, έτσι ωστε να έχεις μια ιδέα για το πως κάποια πράγματα δουλεύουν, κάτι που είναι αρκετά πιο χρήσιμο απο το να μάθεις να φτιάχνεις αυτά καθεαυτά τα προγράμματα.

Αν πάντως επιλέξεις τεχνολογική, stick to Γλώσσα (νομίζω οτι υπάρχει και compiler για αυτήν) για να επηρρεαστείς όσο λιγότερο γίνεται απο τις άλλες γλώσσες και να μην τα μπερδέψεις εν τέλει.

Όχι δεν είναι γλώσσα, αλλά μάθε πρώτα να χρησιμοποιείς αλγόριθμους και μετά κάνεις σοβαρή εφαρμογή...
Δυστυχώς, ισχύει το οτι αν δεν δείς ένα δυο πράγματα να τρέχουν (και πως τρέχουν), όση θεωρία και να κάνεις απο αλγόριθμους δεν θα μάθεις τίποτα. Για τη Γλώσσα πάντως υπάρχουν και compilers πιστεύω, ωστε να καταφέρεις να τρέξεις αυτό που φτιάχνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diabasmenos135

Νεοφερμένος

Ο Diabasmenos135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σχετικά με την εργασια δημοσκόπησης με τον τρόπο αθλησης των νέων μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να βρω ποια είναι ανεξαρτητη και ποια εξαρτημένη μεταβλητη επειδή μπερδεύτηκα πλιζζζζζζ!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω ένα πρόβλημα και δεν μπορώ να μπαίνω σε πολλές ιστοσελίδες όπως και σε αυτήν, δεν ξέρω γιατί..ίσως ο συνδιασμός Mcafee me parental control twn vista...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda

Νεοφερμένος

Η smaragda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολύ.Τα μοιρασα στο σχολείο κ εβγαλα τα ποσοστα!Να'σαι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κ@τεριΝ@

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας. με λενε κατερινα. ειμαι 16. παω 1η λυκειου και 8ελω βοηθεια με την εργασια μου στην τεχνολογια...ποιος μπορει να βοηθησει;;;;; το προβλημα ειναι με το ερωτηματολογιο.......!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Το θέμα της εργασίας μου είναι: "Κατά πόσο το άγχος επηρεάζει την επίδοση των μαθητών."

Μήπως έχετε καμία ιδέα για το τι ερωτήσεις μπορώ να βάλλω στο ερωτηματολόγιο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ψηφισα και γω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΗΡΩ22172

Νεοφερμένος

Η ΗΡΩ22172 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ψηφισα και γω!!!!! πολυ πολυ καλη εργασια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Καλή επιτυχία.
Ψήφισα όπου μπορόυσα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thefox

Νεοφερμένος

Ο thefox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εχω θεμα, αλοολ και μαθητες! πως ακριβως να την γραψω? τι να κανω?
πληρη σκωταδια!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top