Θρίλερ

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ τα έχω δει όλα αλλά δεν θυμάμαι πιο ήταν εκείνο που έκαναν νεκροτομή στον γέρο... Σε εκείνη την σκηνή θυμάμαι πως μου ήρθε ξέρασμα :P

Το 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
το ορφανοτροφείο είναι πολύ ωραίο
https://www.skyclub.gr/product.asp?id=7293
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Αν θέλεις thriller με ανθρώπους πάρε τα saw οι τα hostel… αν θες όμως με πνεύματα και διαβόλους πάρε τον εξορκισμό της έμυλης ρουζ ( ή όπως λεγεταί :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τελικα τα πουλια δεν ειναι τοσο τρομακτικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λοιπον δεν ειναι ακριβος θριλερ αλλα ενα μιουζικαλ τρομου ενοω οπωσ καταλαβατε το sweeney todd !!!δε τρομαζει αλλα σε κραταει!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λοιπον δεν ειναι ακριβος θριλερ αλλα ενα μιουζικαλ τρομου ενοω οπωσ καταλαβατε το sweeney todd !!!δε τρομαζει αλλα σε κραταει!!!:iagree:


Το έχω δει, είναι πολύ καλό, αν και κάποια στιγμή ψιλοβαρέθηκα...αλλά είναι καλό! Δεν θα το πρότεινα για θρίλερ,αλλά όπως είπες σε κρατάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
κανενα !! εκτος κ αν εχω κατι να αγκαλιαζω! (κανα μαξιλαρακι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
τελικα τα πουλια δεν ειναι τοσο τρομακτικα....

Σκέψου όμως πριν πόσα χρόνια βγήκαν. Τότε είχε γίνει χαμός με αυτό, και το Ψυχώ:iagree:

Λοιπον δεν ειναι ακριβος θριλερ αλλα ενα μιουζικαλ τρομου ενοω οπωσ καταλαβατε το sweeney todd !!!δε τρομαζει αλλα σε κραταει!!!:iagree:

Εγώ είχα μείνει εκστασιασμένος όταν το είδα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Helena Bonham Carter


(Τι) είδατε τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Λοιπον δεν ειναι ακριβος θριλερ αλλα ενα μιουζικαλ τρομου ενοω οπωσ καταλαβατε το sweeney todd !!!δε τρομαζει αλλα σε κραταει!!!:iagree:
Γαμάτο είναι!
-----------------------------------------
Αν θέλεις thriller με ανθρώπους πάρε τα saw οι τα hostel… αν θες όμως με πνεύματα και διαβόλους πάρε τον εξορκισμό της έμυλης ρουζ ( ή όπως λεγεταί :P)
Ο εξορκισμός να σου πω την αλήθεια δεν με ενθουσίασε ούτε με τρόμαξε ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Γαμάτο είναι!
-----------------------------------------

Ο εξορκισμός να σου πω την αλήθεια δεν με ενθουσίασε ούτε με τρόμαξε ιδιαίτερα...
Ναι όντως δεν ήταν τρομακτικό αλλά είχε ωραία ιστορία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ναι όντως δεν ήταν τρομακτικό αλλά είχε ωραία ιστορία :D
ωραία ιστορία αλλά περίμενα να τρομάξω πιο πολύ...
Εκείνο το βράδυ είχε απόλυτη ησυχία, έλειπαν οι γονείς μου απο το σπίτι και καθόμουν στο σαλόνι με μισόκλειστα τα φώτα και ζωγράφιζα...
Και ξαφνικά άνοιξε το ράδιο μόνο του και είχε το "Βegging..."
Ασε πήγα τρέχοντας κάτω, άνοιξα όλα τα φώτα, πήρα αγκαλιά το σκυλί μου, ξύπνησα τον αδερφό μου και κουκουλώθηκα κάτω απο ένα πάπλωμα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εεεε???Ξερετε μ'αρεσουν παρα πολυ τα θριλερ και επειδη αυτο το σαββατοκυριακο θα ερθουν οι φιλοι μου σπιτι να κοιμηθουμε(που λεει ο λογος δηλαδη) περιμενω προτασεις.....χμμμ!τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t= Mπορεί να δεις και από εδώ ταινίες που έχουν δει οι περισσότεροι και να πάρεις ιδέες.;)
Για θρίλες θα έλεγα τα Saw απο το 1-5, όποιο θέλετε. Το Seven και το hostel 1,2. :no1:
Δεν μου έρχονται άλλα στο μυαλό τώρα..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Αν θεσ ψυχολογικα : 1.κρυφτο
2. ο εξορκισμος της Εμιλι Ροουζ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
1. Ο εξορκισμός της Έμιλι Ροουζ
2. Ο σχιζοφρενης δολοφόνος με το πριόνι
3. saw
4. ο γόνος του σατανά (αλλα είναι πολυ ψευτικο)
άλλα δε μου έρχονται τώρα.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t= Mπορεί να δεις και από εδώ ταινίες που έχουν δει οι περισσότεροι και να πάρεις ιδέες.;)
Για θρίλες θα έλεγα τα Saw απο το 1-5, όποιο θέλετε. Το Seven και το hostel 1,2. :no1:
Δεν μου έρχονται άλλα στο μυαλό τώρα..:/

Το saw το πρωτο ναι, εχει ενδιαφερον.
Το δευτερο παλευεται με λιγο κοπο.
ΑΛΛΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΧΡΙ 5 ΕΛΕΟΣ.
Κανενα νοημα, και η υποθεση καταντα τοσο ηλιθια που δεν μπορεις να παρακολουθησεις. Χασιμο χρονου απλα.
Το σεβεν ειναι ολ ταημ κλασικ παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το saw το πρωτο ναι, εχει ενδιαφερον.
Το δευτερο παλευεται με λιγο κοπο.
ΑΛΛΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΧΡΙ 5 ΕΛΕΟΣ.
Κανενα νοημα, και η υποθεση καταντα τοσο ηλιθια που δεν μπορεις να παρακολουθησεις. Χασιμο χρονου απλα.
Το σεβεν ειναι ολ ταημ κλασικ παντως.

Nτάξει ναι, είναι λογικό να χαλάει το στόρυ από ένα σημείο και έπειτα.
Ναιι και ο εξόρκισμος της Εμίλυ τέτοιας είναι καλό απλά το βαρέθηκα κάποια στιγμή..:/
Επίσης αν και όχι πολύ θρίλερ κατάσταση, μου αρέσει και το Constantine με τον Keanu Reeves.:inlove: πόσο κούκλος να'ναι τελοσπάντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssss

Νεοφερμένος

Η ssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μν δειτε το saw...κανενα απο τα 5..ειναι ολα σκετη αηδια και ο σκηνοθετης που τα σκηνοθετησε εχει ψυχολογικα προβληματα!!:nono:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top