Πανελλαδικές 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

As_18

Νεοφερμένος

Ο As_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τα μορια που πιασαμε βγαινουν και στο internet;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Όχι. Μονάχα το που πέρασες μπορείς να δεις, τον Αύγουστο με τον κωδικό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Τα μορια που πιασαμε βγαινουν και στο internet;;
Πολλα θες :P μην κουραζεις τα παλικαρια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ισως αλλαξει κατι φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Για τα ειδικά μαθήματα που είναι αρχες Ιουλίου, θα κάνουμε μηχανογραφικό χωρις να ξέρουμε τι γράψαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ρε παιδεσ η προκηρηξη τησ αστυνομιασ ενοοητε την καρτελα για τησ εξετασεισ??εχει βγει??αν δν εχει βγει ακομα ξερετε ποτε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
marion1...Συνήθως βγαίνουν μέσα στιν προθεσμία κατάθεσης των μηχανογραφικών. Απλώς θα αργήσεις λίγο να το καταθέσεις.

Zangetsu18 πάρε τηλ στο σχολείο σου να ρωτήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jackson_1919

Νεοφερμένος

Ο Jackson_1919 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φετος θα ισχυσει το μετρο για την ανάρτηση των θεματων στην ιστοσελιδα του υπουργειου μιση ωρα μετα την εναρξη της εξετασης?Ξερετε και καποιο αλλο site που να βγαζει θεματα και απαντησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goudas

Νεοφερμένος

Ο goudas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν εχει βγει καμια προκυρηξη για αστυνομικες σχολες ή κατι παρομοιο που πρεπει να συμπληρωσουμε οπως πχ με τις στρατιωτικες σχολεσ??? ειχα βαλει παντως στην ηλεκτονικη αιτηση την αστυνομια ως επιθυμια επιλογης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν εχει βγει καμια προκυρηξη για αστυνομικες σχολες ή κατι παρομοιο που πρεπει να συμπληρωσουμε οπως πχ με τις στρατιωτικες σχολεσ??? ειχα βαλει παντως στην ηλεκτονικη αιτηση την αστυνομια ως επιθυμια επιλογης...

Πηγαινε σε καποιο αστυνομικο τμημα νομιζω να ρωτησεις και μαλιστα αμεσα! Δεν θυμαμαι να σου πω περισσοτερα δυστυχως.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, όντως, τα χαρτιά για τις αστυνομικές σχολές, τα συμπληρώνεις σε κάποιο αστυνομικό τμήμα. Εκεί βγαίνουν και οι προκηρύξεις και όλα τα σχετικά. Γι αυτό πήγαινε και ρώτα στο αστυνομικό τμήμα της γειτονιάς σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_blonde

Νεοφερμένος

Η anna_blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
που πλεον μετραμε αντιστροφα καθως εμεινε λιγοτερο απο μηνας???
χωρις να θελω να σας αγχωσω,αλλωστε φανταζομαι ενα ψιλοαγχακι το εχετε ηδη...
προσωπικα οσο περνανε οι μερες ειμαι καλυτερα γιατι φευγει ενα βαρος απο πανω μου...κουρασμενη αλλα ικανοποιημενη...

περιμενω νεα σας!!!κουραγιο σε ολους...το βαρος ειναι πισω μας!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ε δε νομιζω να υπαρχει κανεις χωρις αγχος!!! η αντιστροφη μετρηση αρχισε και ευτυχως η δυστυχως τελειωνουμε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εγω δεν εχω αγχος:xixi:
Δεν νιωθω κουρασμενος. Σχεδον ποτε καθ'ολη τη χρονια δεν ενιωσα κουραση απο το διαβασμα. Απλως ανυπομονω να ερθει το καλοκαιρι για να κανω αυτα που κανουμε την καλυτερη εποχη του χρονου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goudas

Νεοφερμένος

Ο goudas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συμφωνω με τον m3Lt3D.... Στην ιδια κατασταση ειμαι... Αυτο δεν σημαινει βεβαια οτι δν διαβαζα... Ισα ισα... απλως δεν ειμαι σαν κατι σπασικλακια που ολη τους η ζωη ειναι το αγχος για το πως θα γραψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μια χαρα (τουλαχιστον σε ο,τι εχει να κανει με το κομματι των πανελλαδικων). Δεν εχω καθολου αγχος, ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο την προετοιμασια μου και απλα περιμενω να ερθουν οι εξετασεις για να κλεισει επιτελους ενας κυκλος στη ζωη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Παιδια τα σχολεια ποτε κλεινουν τελικα? 13/05?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Επισημα ναι. Ομως συνηθως τα σχολεία αφηνουν τους μαθητες ελεύθερους καναδυο μέρες πιο πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
...δινω δευτερη φορα....και ανυπομονο να τελιοσω....βεβαια εχω ενα ανχοσ...οχι σε επιπεδο που να τρελενομαι κιολασ...αλλα...σε επιπεδο πανελληνιων...πιστευω πωσ θα τα παω καλυτερα απο περσι...
αλλα σιγα σιγα το ανχοσ φευγει και περνει την θεση του η βαρεμαρα και η υπομονη....εχω πειξη ειδικα τωρτο πασχα :(,,,τεσπα...σκεφτομαι το καλοκαιρι και κανω υπομονη:),,,,
καλη επυτιχια παιδια!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
25 μέρες μεινάνε τίποτα ..άντε ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top