Βοηθήματα Φυσικής και Χημείας;

giorgosnax

Νεοφερμένος

Ο giorgosnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ας μας απαντησουν κυριως εμπειροι καθηγητες, ποια βοηθηματα θεωρουν καπως υψηλου επιπεδου, δηλαδη με δυσκολες ασκησεις, για Φυσικη και Χημεια Α' Λυκειου.
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtsia

Νεοφερμένος

Ο gtsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εκδοσεις Σαββαλα και για τα δυο!!
Παναγιωτακοπουλο για Φυσικη και για Χημεια Σαλτερη νομιζω ειναι τα καλυτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosnax

Νεοφερμένος

Ο giorgosnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Του Παναγιωτακοπουλου ειναι σε καλο επιπεδο, οπως της Γ' Λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

franklinxxx

Νεοφερμένος

Η franklinxxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Συμφωνω.Τα βοηθηματα του Σαββαλα τοσο για φυσικη οσο και για χημεια ειναι τα καλυτερα.Επισησ ηθελα να προσθεσω οτι αν μπειτε στο site του κεντρου εκπαιδευτικης ερευνας (www.kee.gr) εχει πολυ καλες ασκησεις και ερωτησεις πολλαπλης επιλογης για ολες τις ταξεις του ενιαιου λυκειου για ολα τα μαθηματα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
εγω απλη μαθητρια ειμαι,αλλα ειχα του σαββαλα και στα δυο και ημουν ευχαριστημενη..χημεια νομιζω υπαρχουν δυο συγγραφεων..εγω ειχα του σαλτερη και μου φανηκε πολυ καλο..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paradise4all

Νεοφερμένος

Ο Paradise4all αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εκπαιδευτικός Οργανισμός Ν. Ξυδάς. Απλά τέλειος ! https://www.xidas.gr/Editions/
Δες τα demos και κατέβασέ τα από εδώ :
Μαθηματικά (Αλγεβρα, Γεωμετρία), Νέα Ελληνικά, Αρχαία Ελληνικά, Φυσική και Χημεία Α' Λυκείου : https://www.e-xidas.gr/student/
Καλή μελέτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μότζο

Νεοφερμένος

Η Μότζο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΣΑΒΑΛΑΣ και ξερό ψωμί φίλε μου.
Μια ζωή σαβάλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ουτε εγω ειμαι καθηγητης.. θα θελα να πω τη γνωμη μ... φυσικη παναγιωτακοπουλο(πλ καλη θεωρια καθως και πληθωρα ασκησεων ολων των ειδων..) και μπαρλα μαθηματικα... σε σχεση με το νακη ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Παίδες, γνώμη καθηγητών ζητιέται σε αυτό το θέμα. Αν θέλετε να προτείνετε βοηθήματα ως μαθητές υπάρχουν πολλά σχετικά θέματα στο Forum. :iagree:

:thanks:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αν και δεν νομίζω να σε ενδιαφέρει η άποψή μου το καλύτερο στην χημεία είναι του σαλτερή και φυσική άγγελου και σπύρου σαββάλα Εκδόσεις Σαββάλας και οι δύο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ister

Νεοφερμένος

Ο ister αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Κρόκος (Κοζάνη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παίδες, γνώμη καθηγητών ζητιέται σε αυτό το θέμα. Αν θέλετε να προτείνετε βοηθήματα ως μαθητές υπάρχουν πολλά σχετικά θέματα στο Forum. :iagree:

:thanks:

-petros

γεια σας
είμαι φυσικός...θεωρώ άψογα τα βοηθήματα του γκιώκα ελληνικά γράμματα για φυσική και σαλτερή (εκδ πατάκης) για χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ελληνοεκδοτική Μιχέλης(χημεια) χτυπάει καλύτερα απο ολους σε πρώτο -δευτερο θεμα(το ολη η ύλη σε ένα τομο) αν και υπαρχουν μικρα παράπονα στη θεωρια για τυπογραφικα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
παιδια πειτε ενα καλο βοηθημα φυσικης γ λυκ με πολλα λυμενα παραδειγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
παιδια πειτε ενα καλο βοηθημα φυσικης γ λυκ με πολλα λυμενα παραδειγματα
Μαθιουδακη (αλλα ειναι απαιτητικο)...για αρχαριους προτεινω του αγγελου κ σπυρου σαββαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top