Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Φιλόλογος αρχαίων: 3. Κλασσική περίπτωση καθηγητριας παλαιάς κοπής που καταρρακώνει και εξευτελίζει τους μαθητές για οποιοδήποτε λάθος :mad:

Μαθηματικός:1. Ενώ στο μάθημα φαίνεται χαλαρός και λίγο χαζοβιόλης στους βαθμούς βγάζει όλο του το κόμπλεξ και την κακία. Η Αλήθεια είναι οτί τα μαθηματικά δεν τα συμπάθησα και ούτε με συμπάθησαν ποτέ αλλά αν μη τι άλλο μπορούσε να με βοηθήσει περισσότερο βλέποντας την συνολική μου εικόνα στο σχολείο. Αντι αυτού μου έβαλε 9, και παίζει να γίνω ο πρώτος μαθητής στην ιστορία που έβγαλε Μ.Ο 17 και επανέλαβε την τάξη :(

Ιστορικού:1 Έχω την εντύπωση οτί ακόμα και live sex να κάνουμε αυτή θα συνεχίσει ατάραχη να ''παραδίδει''. Υπερβολικά αγαθή για καθηγήτρια, δεν γίνεται μάθημα έτσι.

Φιλόλογος γλώσσας: 20 Αν και ηλικιακά είναι στα ίδια με την φιλόλογο των αρχαίων είναι σαφώς πιο ανοιχτό και σύγχρονο μυαλό και πιο συνεννοήσιμη. Και με αποθεώνει και συνεχώς για τις εκθέσεις μου :clapup:

Καθηγήτρια αγγλικών: 10. Απορώ για την νοημοσύνη της μερικές φορές. Κατά τα άλλα OK :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μαθηματικός:1. Ενώ στο μάθημα φαίνεται χαλαρός και λίγο χαζοβιόλης στους βαθμούς βγάζει όλο του το κόμπλεξ και την κακία. Η Αλήθεια είναι οτί τα μαθηματικά δεν τα συμπάθησα και ούτε με συμπάθησαν ποτέ αλλά αν μη τι άλλο μπορούσε να με βοηθήσει περισσότερο βλέποντας την συνολική μου εικόνα στο σχολείο. Αντι αυτού μου έβαλε 9, και παίζει να γίνω ο πρώτος μαθητής στην ιστορία που έβγαλε Μ.Ο 17 και επανέλαβε την τάξη :(

Φιλόλογος γλώσσας: 20 Αν και ηλικιακά είναι στα ίδια με την φιλόλογο των αρχαίων είναι σαφώς πιο ανοιχτό και σύγχρονο μυαλό και πιο συνεννοήσιμη. Και με αποθεώνει και συνεχώς για τις εκθέσεις μου :clapup:

Μην ανησυχείς, για να μείνεις στην ίδια τάξη χρειάζεσαι μέσο όρο μικρότερο του 9.5 οπότε και 0 να σου έβαζε μην σε πειράζει :P

Αυτό είναι και ταυτόχρονα κακό για σένα, η έκθεση έχει πάντα περιθώριο βελτίωσης, αν στα βρίσκει όλα τέλεια δεν προχωράς :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ενταξη οι φιλολοοι 20, ο μαθηματικος 20, η χημικος 20, η πληροφορικος 5, ο γυμναστης 0!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αφου δεν κανετε Χημεια στην Α Γυμνασιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αφου δεν κανετε Χημεια στην Α Γυμνασιου...
μας κανει βιολογια και γεωγραφια:)

ποιο αναλυτικα απο οτι πανω:
φιλολογος αρχαιων και οδυσσειας: 20' ειναι πολυ απεχτο ατομο! με χιουμορ, διαθεση αν και καποιες φορες ειναι λιγο αυστηρη! ( ειναι η αγαπημενη μου!)
φιλολογος κειμενων και γλωσσας: 19 καλη αλλα τοσο ευαισθητη που ολη την κανουν οτι θελουν κριμα...
μαθηματικος: 20 τελειος χαρακτηρας, καλος καθηγητης αν και λιγο σους βαθμους τσιγκουνης....
αγγλικης φιλολογιας: 5 ψωνιο, κουτσομπολα και μεγαλο κολλημα με την Αγγλια! ααα! νομκιζει οτι ειναι ακομα παιδουλα!
γερμανικης φιλολογιας:18 Γ Ε Ρ Μ Α Ν Ι Δ Α!!! εχει λιγο ακομα τον αερα της χωρας της!

Φιλόλογος αρχαίων: 3. Κλασσική περίπτωση καθηγητριας παλαιάς κοπής που καταρρακώνει και εξευτελίζει τους μαθητές για οποιοδήποτε λάθος :mad:

Μαθηματικός:1. Ενώ στο μάθημα φαίνεται χαλαρός και λίγο χαζοβιόλης στους βαθμούς βγάζει όλο του το κόμπλεξ και την κακία. Η Αλήθεια είναι οτί τα μαθηματικά δεν τα συμπάθησα και ούτε με συμπάθησαν ποτέ αλλά αν μη τι άλλο μπορούσε να με βοηθήσει περισσότερο βλέποντας την συνολική μου εικόνα στο σχολείο. Αντι αυτού μου έβαλε 9, και παίζει να γίνω ο πρώτος μαθητής στην ιστορία που έβγαλε Μ.Ο 17 και επανέλαβε την τάξη :(

Ιστορικού:1 Έχω την εντύπωση οτί ακόμα και live sex να κάνουμε αυτή θα συνεχίσει ατάραχη να ''παραδίδει''. Υπερβολικά αγαθή για καθηγήτρια, δεν γίνεται μάθημα έτσι.

Φιλόλογος γλώσσας: 20 Αν και ηλικιακά είναι στα ίδια με την φιλόλογο των αρχαίων είναι σαφώς πιο ανοιχτό και σύγχρονο μυαλό και πιο συνεννοήσιμη. Και με αποθεώνει και συνεχώς για τις εκθέσεις μου :clapup:

Καθηγήτρια αγγλικών: 10. Απορώ για την νοημοσύνη της μερικές φορές. Κατά τα άλλα OK :hmm:
σε γενικες γραμμςε καλα ειστε!:):)

Χαχαχα... κι εγώ έχω τρελάνει όποιον βρίσκεται κοντά μου. Πλέον λες και έχω ταμπέλα με φωτεινά γράμματα πάνω μου:
"ΔΙΝΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ σε https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/":P

Χρειάζομαι απεγνωσμένα λίγη γενική έμπνευση για μαθηματικά... Έχει κανείς;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
μας κανει βιολογια και γεωγραφια:)

ποιο αναλυτικα απο οτι πανω:
φιλολογος αρχαιων και οδυσσειας: 20' ειναι πολυ απεχτο ατομο! με χιουμορ, διαθεση αν και καποιες φορες ειναι λιγο αυστηρη! ( ειναι η αγαπημενη μου!)
φιλολογος κειμενων και γλωσσας: 19 καλη αλλα τοσο ευαισθητη που ολη την κανουν οτι θελουν κριμα...
μαθηματικος: 20 τελειος χαρακτηρας, καλος καθηγητης αν και λιγο σους βαθμους τσιγκουνης....
αγγλικης φιλολογιας: 5 ψωνιο, κουτσομπολα και μεγαλο κολλημα με την Αγγλια! ααα! νομκιζει οτι ειναι ακομα παιδουλα!
γερμανικης φιλολογιας:18 Γ Ε Ρ Μ Α Ν Ι Δ Α!!! εχει λιγο ακομα τον αερα της χωρας της!

σε γενικες γραμμςε καλα ειστε!:):)

Χαχαχα... κι εγώ έχω τρελάνει όποιον βρίσκεται κοντά μου. Πλέον λες και έχω ταμπέλα με φωτεινά γράμματα πάνω μου:
"ΔΙΝΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ σε https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/":P

Χρειάζομαι απεγνωσμένα λίγη γενική έμπνευση για μαθηματικά... Έχει κανείς;;; :)
εμπνευση στα μαθηματικα ε? οχι δεν νομιζω να εχω τετοιο πραγμα εγω ειμαι το παιδι των αρχαιων! αλλα αν εξερεσεις πως εχω 2 θειες μαθηματκους ολα οκ!!!!:) κριμα που δεν τους εμοιασα ουτε λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φιλογογος αρχαια-ιλιαδα: 11
φιλολογος γλωσσα-κειμενα: 14
Μαθηματικος: 20!
Χημικος: 19
αγγλικης φιλολογιας: 16
γερμανικης φιλολογιας: 20
θεολογος: 20
γυμναστης: 18
τεχνολογος: 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εμπνευση στα μαθηματικα ε? οχι δεν νομιζω να εχω τετοιο πραγμα εγω ειμαι το παιδι των αρχαιων! αλλα αν εξερεσεις πως εχω 2 θειες μαθηματκους ολα οκ!!!!:) κριμα που δεν τους εμοιασα ουτε λιγο...
Σε γέννησαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι;! Αχαχαχα!!!! Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Λοιπόν εχουμε και λέμε:
Ιλιαδας: 16 ειναι καλή καθηγτρια και ενδιαφερεται αλλα μερικες φορες μας προσβαλλει η μας κανει ρεζιλι στην ταξη, επισης εχει κατι φαντσιωσεις οτι συνεχεια μιλαω ενω δεν βγαζω αχνα :confused: αλλα ειναι καλή η καημενη:)

Αρχαιων: :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm: θα της βαλω 15, γιατι μπορει να ειναι καλή καθηγητρια αλλα πολύ βαρετή και σπαστικιά, με ενα ειρωνικό υφακι σαν boss, και με εκανε να μισησω το μαθημα των αρχαιων. Επισης βαθμολογει ΜΟΝΟ απο τα γραπτα και την προφορικη επιδοση την εχει γραμμενη. Οποτε οσο καλή καθηγητρια και να ειναι, χαριστικά το πήρε το 15 :P

Ιστορίας: 20'''' Η φιλολογος που λατρευω, ειναι η πιο σωστη, η πιο δικαιη, η πιο καλή εκεί μεσα. Εχει καταφερει να την λατρευει ολο το σχολείο και παράλληλα να μην κουνιεται μυγα στο μαθημα της! Παντα προσεχει πολύ πως ντύνεται, συνδυαζει καθε μερα ρουχα, νυχια, γυαλια και τσαντα και καθε μερα ερχεται με διαφορετικα ρουχα το ενα καλύτερο απο το αλλο γιαυτο την φωναζουμε ντίβα και μπορω να πω πως την εχουμε θεοποιησει λιγο χαχαχ ;)

Φυσικης: Με λατρευει και με εκανε απο την αρχη να λατρεψω την φυσικη, ειμαι η αγαπημενη της μαθητρια και μου το διχνει υπερβολικα, γιαυτο θα παρει 18. Μεσα στην ταξη καταληγει να ασχολειται μονο μαζι μου και ολοι με κοιτανε με μισο ματι, και κανουν λες και φταιω εγω! Οχι οτι δεν μαρεσει η ολη φαση, αλα νιώθω πο΄λυ ασχημα γιατι όταν παμε την συζητηση μας σε αυτην συνεχεια με αγριοκοιταζουν, μου πετανε σποντες κλπ. Αλλα κανει παρα πο΄λύ καλό μαθημα γιαυτο θα παρει 18.

Βαριεμαι να γραψω για άλλους, ισως αλη φορα :whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λοιπόν εχουμε και λέμε:
Ιλιαδας: 16 ειναι καλή καθηγτρια και ενδιαφερεται αλλα μερικες φορες μας προσβαλλει η μας κανει ρεζιλι στην ταξη, επισης εχει κατι φαντσιωσεις οτι συνεχεια μιλαω ενω δεν βγαζω αχνα :confused: αλλα ειναι καλή η καημενη:)

Αρχαιων: :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm: θα της βαλω 15, γιατι μπορει να ειναι καλή καθηγητρια αλλα πολύ βαρετή και σπαστικιά, με ενα ειρωνικό υφακι σαν boss, και με εκανε να μισησω το μαθημα των αρχαιων. Επισης βαθμολογει ΜΟΝΟ απο τα γραπτα και την προφορικη επιδοση την εχει γραμμενη. Οποτε οσο καλή καθηγητρια και να ειναι, χαριστικά το πήρε το 15 :P

Ιστορίας: 20'''' Η φιλολογος που λατρευω, ειναι η πιο σωστη, η πιο δικαιη, η πιο καλή εκεί μεσα. Εχει καταφερει να την λατρευει ολο το σχολείο και παράλληλα να μην κουνιεται μυγα στο μαθημα της! Παντα προσεχει πολύ πως ντύνεται, συνδυαζει καθε μερα ρουχα, νυχια, γυαλια και τσαντα και καθε μερα ερχεται με διαφορετικα ρουχα το ενα καλύτερο απο το αλλο γιαυτο την φωναζουμε ντίβα και μπορω να πω πως την εχουμε θεοποιησει λιγο χαχαχ ;)

Φυσικης: Με λατρευει και με εκανε απο την αρχη να λατρεψω την φυσικη, ειμαι η αγαπημενη της μαθητρια και μου το διχνει υπερβολικα, γιαυτο θα παρει 18. Μεσα στην ταξη καταληγει να ασχολειται μονο μαζι μου και ολοι με κοιτανε με μισο ματι, και κανουν λες και φταιω εγω! Οχι οτι δεν μαρεσει η ολη φαση, αλα νιώθω πο΄λυ ασχημα γιατι όταν παμε την συζητηση μας σε αυτην συνεχεια με αγριοκοιταζουν, μου πετανε σποντες κλπ. Αλλα κανει παρα πο΄λύ καλό μαθημα γιαυτο θα παρει 18.

Βαριεμαι να γραψω για άλλους, ισως αλη φορα :whistle::whistle::whistle::whistle:

Μηπως η καθηγητρια της ιστοριας ειναι η περυσινη μου φιλολογος; αχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μηπως η καθηγητρια της ιστοριας ειναι η περυσινη μου φιλολογος; αχ...

Αποκλείεται.. Την ντίβα την έπλασε ο θεός και έσπασε το καλούπι, δεν υπάρχει άλλη σαν αυτην είναι μία και μοναδικη, ΝΤΙΒΑΡΑ 4 ever!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αποκλείεται.. Την ντίβα την έπλασε ο θεός και έσπασε το καλούπι, δεν υπάρχει άλλη σαν αυτην είναι μία και μοναδικη, ΝΤΙΒΑΡΑ 4 ever!!!

Ιδιες ειναι:whistle: αλλα δεν νομιζω... εκτος κι αν εχουν καμια συγγενια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ιδιες ειναι:whistle: αλλα δεν νομιζω... εκτος κι αν εχουν καμια συγγενια:hmm:

:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm: δεν αποκλείεται... Πλακα κανω :lol::lol: Παντως είμαστε τυχερές που εχουμε τόσο καλές φιλολόγους, πιστεύω πως στις μερες μας τετοιοι καθηγητές είναι μετρημένοι στα δάχτυλα... :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm: δεν αποκλείεται... Πλακα κανω :lol::lol: Παντως είμαστε τυχερές που εχουμε τόσο καλές φιλολόγους, πιστεύω πως στις μερες μας τετοιοι καθηγητές είναι μετρημένοι στα δάχτυλα... :down:

Συμφωνω! Μονο που εσυ εχεις εγω δεν εχω πια... Και οι νεοι μου φιλολογοι δεν εχουν ουτε το 1/100000 της φιλολογου που σου λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Συμφωνω! Μονο που εσυ εχεις εγω δεν εχω πια... Και οι νεοι μου φιλολογοι δεν εχουν ουτε το 1/100000 της φιλολογου που σου λεω

Ακριβως, τώρα κι εμας μας παράτησε ξαναπήρε πρώτη, και οι καινουργιες μ φιλολογοι με εκαναν πραγματικά να μισησω το μαθημα...:down: Αφου είναι ΑΝΩΤΕΡΗ η γυναίκα τι συζητάμε τώρα:worship::worship::worship: Κριμα που δν την εχουμε :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:worship::worship::worship:

Ακριβως, τώρα κι εμας μας παράτησε ξαναπήρε πρώτη, και οι καινουργιες μ φιλολογοι με εκαναν πραγματικά να μισησω το μαθημα...:down: Αφου είναι ΑΝΩΤΕΡΗ η γυναίκα τι συζητάμε τώρα:worship::worship::worship: Κριμα που δν την εχουμε :bye::bye::bye:

Εχω σταματησει καθε επαφη με τα φιλολογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ας βαθμολογήσω.:) ^^

Θρησκευτικά: Αρκετά καλή,γλυκιά,συμπαθητική, 8/10 (Κάνει καλό μάθημα, αλλά συχνά βγαίνει εκτός θέματος)
Αγγλικά: Πολύ καλή και συμπαθητική. Πέρυσι την είχα υπεύθυνη στο τμήμα μου, είναι πολύ προσεκτική και δε μας φωνάζει.Υπέροχο μάθημα. 9/10
Γαλλικά-Ιστορία: Καλός.Μετά απο 3 χρόνια όμως τον έχω ψιλοβαρεθεί, νομίζω πως το μάθημά του θέλει μικρή ανανέωση στο να γίνει λίιιιγο πιο ενδιαφέρον (στα Γαλλικά).Στην Ιστορία είναι πολύ βοηθητικός, ξέρει πως δε μας πολυαρέσει η ιστορία και κάνει οτι μπορεί για να μας τραβήξει το ενδιαφέρον να διαβάσουμε, σε αντίθεση με τα γαλλικά.Είναι υπεύθυνος του τμήματός μας, και νοιάζεται πολύ για τη τάξη μας:D 8/10 ( έπρεπε 9, αλλά εχω παράπονο απο τα γαλλικά)
Μαθηματικά: Πάρα πολύ καλή, συμπαθητική και με πολλή όρεξη να μας μάθει. Βέβαια μας φορτώνει με πολλές ασκήσεις και μας βάζει συχνά-πυκνά τεστάκια. Ενδιαφέρεται για το αν καταλάβαμε και στα διαλλείματα κάνει σε ένα παιδί της τάξης μας που δε καταλαβαίνει καλά εμπεδωτικές ασκήσεις, όπως και για όλα τα παιδιά που δε κατάλαβαν καλά. Έχω βέβαια ένα μικρό παράπονο με τα κριτήρια που επιλέγει τους μαθητές για τα προφορικά, αλλά κατα τ'άλλα είναι υπέροχη. 8,5/10
Λογοτεχνία-Αρχαία: Συμπαθητική, Ευγενική και πολύ αγαπητή στους μαθητές της. Όντας νέα όμως, δεν εξηγεί πολύ αναλυτικά το μάθημά της όπως η παλιά μας φιλόλογος. 8/10 έχοντας παράπονο
Οικιακή Οικονομία: Το μάθημά της πέρσι μου άρεσε πιο πολύ. Φέτος έχει χειροτερέψει και δε καταλαβαίνεις τίποτα απο τη φασαρία που γίνεται στη τάξη. 6/10
Μουσική: Κολλημένος με τη παραδοσιακή μας μουσική, με ενδιαφέρον στο να μάθουμε 1-2 πράγματα και μεγαλύτερη αδυναμία στη χορωδία.Στη τάξη δεν είναι τόσο καλός, ψιλοβαριέται να μας κάνει μάθημα :Ρ
Στη χορωδία όμως άλλος άνθρωπος. 7/1
Ιλιάδα-Γλώσσα: Είναι πραγματικά υπέροχη. Ενδιαφέρεται να μάθει, φαίνεται, και πολύ βοηθητική. Το μάθημά της έχει πολλές συμμετοχές, είναι ενδιαφέρον και είναι πολύ συμπαθής. 9/10
Φυσική-Χημεία: Είναι αυστηρός.Πάρα πολύ αυστηρός μπορώ να πω, και ίσως αυτό να με κάνει να τον θεωρώ απο τους αγαπημένους μου καθηγητές. Στο μάθημά του δε κουνιέται φύλλο, καθώς όλοι τον φοβούνται. Δεν έχει μάθει να "χαϊδεύει αυτιά" όπως μας λέει και ότι παράπονο έχει απο εμάς προτιμά να το λέει μπροστά μας.Είναι διαθέσιμος όποτε τον χρειαζόμαστε, μόνο που έχει πολλές απαιτήσεις απο τους μαθητές του. 9/10 και αυτός.
Πληροφορική: Αρκετά αυστηρός.Κάνει ωραίο μάθημα, δεν έχω παράπονο. Βέβαια φροντίζει να μας μπουκώνει στα τεστ κάθε Δευτέρα αλλά δε πειράζει. 9/10
Τεχνολογία: Καλός είναι. Συμπαθής και αυστηρός όποτε χρειάζεται. Βέβαια η τεχνολογία είναι κάτι που δε με εντυπωσιάζει, αλλά το μάθημά του καλά το κάνει! 8/10
Γυμναστική: Τρέφει συμπάθεια στους μαθητές του, δεν αδικεί κανέναν και προσπαθεί να κάνει όσους δε συμμετέχουν, να γίνουν οι καλύτεροι. 8,5/10
Καλλιτεχνικά: Συμπαθητική, μόνο που βάζει ψιλοχαζές εργασίες. Βοηθάει όσους ενδιαφέρονται, αλλά θα έπρεπε να μας βάζει λιγότερο απαιτητικές εργασίες. 8/10
Γεωγραφία: Το μάθημά του, είναι πολύ πιο διαφορετικό απο πέρσι και καθόλου ενδιαφέρον.
Πέρσι το μάθημα ήταν ενδιαφέρον, φέτος δε ξέρω, κάτι με χαλάει. 7/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Φυσικος γυμνασιου. Οτι καλυτερο μπορει να τυχει σε Ελληνα μαθητη. Με οτι κι αν προυποθετει αυτο... Θα της εβαζα 20 αλλα μου φαινεται πολυ λιγο.. Οποτε δεν βαζω.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τριτη χρονια στο γυμνασιο και:
Μαθηματικος: :inlove: η συμπαθεια μου απο την πρωτη γυμνασιου!! 3η χρονια μαζι! Κανενα παραπονο 10/10
Βιολογος ( φυσικη, χημεια, βιολογια): Καινουρια καθηγητρια... Αριστη στην βιολογια! Πολυ καλη στη χημεια! Κατω απο το μετριο στην φυσικη :| 7/10
Γερμανικης φιλολογιας 1: :inlove: η αλλη μου συμπαθεια! Παλι 3η χρονια μαζι! ΥΠΕΡΟΧΗ στο μαθημα, ΤΕΛΕΙΑ στον χαρακτηρα 10/10 δυστυχως εφυγε :'(
Γερμανικης φιλολογιας 2: Πηρε την θεση της προηγουμενης μου γερμανικων.... Τον χαρακτηρα δεν τον χαρακτηριζω... Ως προς το μαθημα μετρια... 6/10
Φιλολογος 1 ( κειμενα,ιστορια, αρχαια,ελενη): την ειχα και στην 1η γυμνασιου! Υπεροχη καθηγητρια! Φευγεις απο το μαθημα και στο σπιτι χρειαζεσαι μια μικρη επαναληψη μονο!!! Λιγο αυστηρη αλλα οκ... 9.5/10
Φιλολογος 2 ( γλωσσα, ΚΠΑ): Καινουρια... Πολυ καλη στη ΚΠΑ τα εξηγει ολα τελεια και τα καταλαβαινουμε ολοι! Στην γλωσσα μετρια... 8/10
Γυμναστης ( + ΣΕΠ): 3η χρονια που τον εχω καλος... ΣΕΠ δεν κανουμε... Γυμναστικη μας κανει στην ωρα του... 7/10
Πληροφορικος: καινουριος, πολυ αυστηρος αλλα πολυ καλος στο μαθημα!!! 9/10
Αγγλικων: no comment 5/10
Μουσικος: την ειχα και στην πρωτη!! Αν και αλλαξε λιγακι ειναι το ιδιο καλη και γλυκια! 8/10
Καλλιτεχνικων: ξεχωριστη, μοναδικη, αρκετα καλη 8.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top