Πόσες ώρες μαθήματος κάνετε την εβδομάδα

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Έλεος!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(
Τι άλλο θα μας φορτώσουν???!!!
Δε μας φτάνουν τα μαθήματα του σχολείου έχουμε και τα φροντιστήρια να μας πρήζουν με τις ώρες και τα συνεχή μαθήματα!!!!!!

Εσείς πόσες ώρες μαθήματος κάνετε την εβδομάδα???!!!:P:P:P

Εγώ πάντως φέτος είμαι χαλαρή!!!

Για Advanced 2 μέρες την εβδομάδα από 1,5 ώρα τη μέρα!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(



Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
1,5 ωρα μονο για advanced?:p.Τι προετοιμασια σας κανουν εκει?

Σε εμας εχουν 3 φορες την εβδομαδα,ενα 2ωρακι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
χαχα σας περναω ολους:9 ωρες την εβδομαδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δν θα εχω φροντιστηριο απο φετος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χαχα σας περναω ολους:9 ωρες την εβδομαδα :D
Σοκαρίστικα...... Καλή δύναμη.
Ειλικρινά σας λυπάμαι όταν ακούω τα προγράμματά σας βρε παιδιά.... Πολλές οι ώρες φροντιστηρίων και σχολείου. Αλλά είναι λιγο μονόδρομος. Παρηγορηθείτε στη σκέψη πως θα κουραστείτε τώρα για να είστε πιο χαλαροί τα επόμενα περίπου 35 χρόνια που θα δουλεύετε.
Αν βάλουμε 3 χρόνια πραγματικής κούρασης (αυτά του Λυκείου) με τα 35 αργότερα, μάλλον αξίζει τη προσπάθεια. Γιατί δεν είναι αστείο να είναι κανείς στην αγορά εργασίας άνευ τυπικών προσόντων.
Καλό κουράγιο πάντως και θάρρος.... :):xixi:
Εμείς κάνουμε 4 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ όταν έκανα μαθήματα για το cambridge proficiency έκανα μόνο ένα 2ωρο:P. Για το μισιγκαν εκανα 8 ώρες την εβδομάδα και πολλές φορές και 12 :wow::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrischarmedfan

Νεοφερμένος

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
για Michigan Proficiency κανω περιπου στις 10 ωρες!!!Πολλες ειναι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
10!?!?!?!?!?!?:!::!::!::!:
Εγώ έκανα 2 και αν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Για lower κάναμε παραπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εγω θα κανω 2 φορες την εβδομαδα απο μια ωρα... μετα τα χριστουγεννα θα μας το κανει λεει τρεις..φορες! και δεν ξερω ακομα αν θα δωσω advanced ή του χρονου κατευθειαν proficency!...τεσπα ειμαστε 3 παιδια μονο αρα...θα ειμαστε καλυτερα και θα προχωραμε γρηγοροτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγώ όταν έκανα μαθήματα για το cambridge proficiency έκανα μόνο ένα 2ωρο:P. Για το μισιγκαν εκανα 8 ώρες την εβδομάδα και πολλές φορές και 12 :wow::'(
Παιδιά, λέτε αλήθεια πως κάναντε 12 ωρες μάθημα;;; :!::!::!::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Παιδιά, λέτε αλήθεια πως κάναντε 12 ωρες μάθημα;;; :!::!::!::s

Mε αρκετή υπομονή:P Εγώ απορώ γιατί στο μισιγκαν έκανα ~10 και στο cambridge μόνο 2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγώ πάντως και για prof όταν έκανα, έκανα γύρω στις 2 ώρες απ'ότι θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
4 ωρες κανουμε αγγλικα οι οποιες ειναι κατανεμημενες σε 2 μαθηματα απο 1 1/2 ωρες και σε ενα μαθημα της 1 ωρας.Επιπεδο Advanced κανουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garret

Νεοφερμένος

Ο Garret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά, σε τέτοιο επίπεδο χρειάζονται οι 6 ώρες / βδομάδα. Οι 2 που ακούω είναι υπερβολικά λίγες ( τπτ στην ουσία ) και οι 12 ξεπερνούν κάθε όριο.

Μιλάμε πάντα για ώρες μαθήματος μόνο, χωρίς να υπολογίσουμε τις ώρες μελέτης στο σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loliaris

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω 11 ώρες φροντιστήριο και 6ώρες αγγλικά ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για lower 2 φορες την βδομαδα απο 1,5 ωρες.Χαλαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zibi

Νεοφερμένος

Ο Zibi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για lower 6 ωρες την εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω παντως θεωρω οτι οι 4-6 ωρες μαθημα ειναι οι απολυτα λογικες.
Οι παραπάνω ειναι κουραστικες και επιπονες για τον μεσο μαθητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top