ΗΜΜΥ ΕΜΠ

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
αναρκι,εχεις παει στο εμπ?γιατι μου φαινεται οτι λες @@...οχι και ανετα........
dythor,σε ενα μεγαλο βαθμο ισχυουν αυτα που λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
ΑΝ παρακολουθεί και ΑΝ διαβάζει στο τέλος ΣΩΣΤΑ και ΠΟΛΥ μπορεί.
Παντού ισχύει αυτό.
Το οτι θα κοπεις μια δυο φορές επειδή ο καθηγητής είναι δύστροπος (ευτυχώς μόνο σε έναν τέτοιο έχω πέσει αλλα δεν έκανε κάποιο σημαντικό μάθημα) δεν σημαίνει κάτι.

Απο εμπειρίες γνωστών μιλάω.

Το κυριότερο όμως είναι να έχεις και όρεξη για διάβασμα. Αν δεν σου αρέσει η σχολή και το βλέπεις αγγαρεία είναι δύσκολο να την προχωρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
αναρκι,εχεις παει στο εμπ?γιατι μου φαινεται οτι λες @@...οχι και ανετα........
dythor,σε ενα μεγαλο βαθμο ισχυουν αυτα που λες!
Έχουμε κι εδώ κάποιους δύστροπους καθηγητές.
Δεν έχω κοπεί ποτέ σε μάθημα το οποίο έχω παρακολουθήσει κανονικά και έχω ασχοληθεί γενικώς, ακόμα κι αν ήταν περίεργος ο καθηγητής.
Δεν θεωρώ οτι ζορίστηκα πολύ για να περάσω τα 47 μαθήματα που έχω περάσει μέχρι στιγμής, απλώς δεν έχω τη νοοτροπία "φοιτητής = καφές", η σχολή είναι απο τις πρώτες προτεραιότητές μου αυτή τη στιγμή.

Δεν βλέπω λόγο να είναι το ΗΜΜΥ του ΕΜΠ πιο δύσκολο απο το ΗΜΜΥ των Χανίων, αλλά όπως εγώ δεν έχω σπουδάσει εκεί ούτε εσύ έχεις σπουδάσει εδώ οπότε δεν μπορούμε να συγκρίνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Έχουμε κι εδώ κάποιους δύστροπους καθηγητές.
Δεν έχω κοπεί ποτέ σε μάθημα το οποίο έχω παρακολουθήσει κανονικά και έχω ασχοληθεί γενικώς, ακόμα κι αν ήταν περίεργος ο καθηγητής.
Δεν θεωρώ οτι ζορίστηκα πολύ για να περάσω τα 47 μαθήματα που έχω περάσει μέχρι στιγμής, απλώς δεν έχω τη νοοτροπία "φοιτητής = καφές", η σχολή είναι απο τις πρώτες προτεραιότητές μου αυτή τη στιγμή.

Δεν βλέπω λόγο να είναι το ΗΜΜΥ του ΕΜΠ πιο δύσκολο απο το ΗΜΜΥ των Χανίων, αλλά όπως εγώ δεν έχω σπουδάσει εκεί ούτε εσύ έχεις σπουδάσει εδώ οπότε δεν μπορούμε να συγκρίνουμε.
οταν ακους αρκετους με 19+ να λενε οτι δυσκολευονται ενω μαθητες του 17 οτι παιρνουν ευκολα(εσυ το λες) ενας λογικα σκεπτομενος ανθρωπος θα ελεγε οτι η σχολη του εμπ ειναι δυσκολοτερη.επισης εισαι ειστε ηλεκτρονικοι(σαφως υποδεεστερα μαθηματα απο τα ηλεκτρολογικα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
οταν ακους αρκετους με 19+ να λενε οτι δυσκολευονται ενω μαθητες του 17 οτι παιρνουν ευκολα(εσυ το λες) ενας λογικα σκεπτομενος ανθρωπος θα ελεγε οτι η σχολη του εμπ ειναι δυσκολοτερη.επισης εισαι ειστε ηλεκτρονικοι(σαφως υποδεεστερα μαθηματα απο τα ηλεκτρολογικα)!
Οχι. Ο βαθμός των πανελληνίων δεν λέει τίποτα πραγματικά, ένα ηλίθιο σύστημα παπαγαλισμού είναι. Ούτε η βάση μιας σχολής λέει κάτι για το επίπεδο και τη δυσκολία της.
Τα ηλεκτρονικά είναι σαφώς υποδεέστερα απο τα ηλεκτρολογικά; Πως ακριβώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα; Άλλωστε ο τομέας της ηλεκτρονικής και των κυκλωμάτων εδώ είναι αρκετά παραμελημένος, η πιο σοβαρή δουλειά γίνεται σε τηλεπικοινωνίες, πληροφορική και hardware.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Οχι. Ο βαθμός των πανελληνίων δεν λέει τίποτα πραγματικά, ένα ηλίθιο σύστημα παπαγαλισμού είναι. Ούτε η βάση μιας σχολής λέει κάτι για το επίπεδο και τη δυσκολία της.
Τα ηλεκτρονικά είναι σαφώς υποδεέστερα απο τα ηλεκτρολογικά; Πως ακριβώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα; Άλλωστε ο τομέας της ηλεκτρονικής και των κυκλωμάτων εδώ είναι αρκετά παραμελημένος, η πιο σοβαρή δουλειά γίνεται σε τηλεπικοινωνίες, πληροφορική και hardware.
πιστευω οτι μια διαφορα 2000 μοριων ειδικα σε τοσο υψηλες βαθμολογιες λεει παρα πολλα πραγματα...τιποτα δεν ειναι τυχαιο..δεν ειμαι απολυτος αλλα οι πιθανοτητες μαλλον με υποστηριζουν!
οτι τα ηλεκτρονικα μαθηματα ειναι υποδεέστερα απο τα ηλεκτρολογικά το εχω ακουσει απο φοιτητες της σχολης του εμπ(μπορει να λενε και @@)
δεν εχω προσωπικη εμπειρια για τηλεπικοι. και μαθηματα hardware!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οι επαρχιακές σχολές έχουν πιο χαμηλή βάση ακριβώς γι'αυτό, είναι επαρχιακές. Ειδικά η Κρήτη απέχει 9 ώρες (με πλοίο) απο την ηπειρωτική Ελλάδα, λογικό να την αποφεύγουν.

Όταν φτάσεις προς το τέλος των σπουδών σου και έχεις προσωπική εμπειρία και όχι "μου είπαν" και "άκουσα" (κυκλοφορούν κι εδώ πολλές φήμες που διαπιστώνω οτι δεν ισχύουν), έλα να ξανασυζητήσουμε. Μάλλον πάλι ανούσια θα είναι η σύγκριση βέβαια γιατί κανείς μας δεν θα έχει εμπειρία απο τη σχολή του άλλου, οπότε ας το αφήσουμε καλύτερα :P

Επιμένω όμως οτι αν πάρεις τις σπουδές σου σοβαρά, τελειώνεις κανονικά στα 5 χρόνια άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Οι επαρχιακές σχολές έχουν πιο χαμηλή βάση ακριβώς γι'αυτό, είναι επαρχιακές. Ειδικά η Κρήτη απέχει 9 ώρες (με πλοίο) απο την ηπειρωτική Ελλάδα, λογικό να την αποφεύγουν.
επομενως καταληγουν ατομα υποδεεστερα
Όταν φτάσεις προς το τέλος των σπουδών σου και έχεις προσωπική εμπειρία και όχι "μου είπαν" και "άκουσα" (κυκλοφορούν κι εδώ πολλές φήμες που διαπιστώνω οτι δεν ισχύουν), έλα να ξανασυζητήσουμε. Μάλλον πάλι ανούσια θα είναι η σύγκριση βέβαια γιατί κανείς μας δεν θα έχει εμπειρία απο τη σχολή του άλλου, οπότε ας το αφήσουμε καλύτερα :P
εχεις δικιο...αλλα δεν πιστευω οτι τα παν. του εξωτερικου που προτιμουν φοιτητες του εμπ ειναι μ@λακες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
επομενως καταληγουν ατομα υποδεεστερα
Αυτός που έγραψε 17 στις πανελλήνιες είναι υποδεέστερος απο αυτόν που έγραψε 19; Τι κομπλεξισμοί είναι αυτοί; (που'σαι ρε Θέμη; ) Είπαμε, οι πανελλήνιες δεν δείχνουν πόσο έξυπνος είναι κάποιος, πόσο καλά παπαγάλισε δείχνουν.
εχεις δικιο...αλλα δεν πιστευω οτι τα παν. του εξωτερικου που προτιμουν φοιτητες του εμπ ειναι μ@λακες..
Προτιμώνται γενικά φοιτητές ελληνικών πολυτεχνείων επειδή οι σπουδές είναι 5ετείς, όχι 3ετείς όπως τα περισσότερα bachelor του εξωτερικού. Είναι λογικό να έχουν περισσότερες γνώσεις. Δεν ξέρω κάποιον που έκανε αίτηση για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό έχοντας τελειώσει εδώ και να έφαγε πόρτα, το ίδιο λογικά ισχύει για όλα τα ΗΜΜΥ της χώρας. Ένιγουέι, το οτι τα ξένα πανεπιστήμια προτιμάνε φοιτητές του ΕΜΠ απο που προκύπτει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αυτός που έγραψε 17 στις πανελλήνιες είναι υποδεέστερος απο αυτόν που έγραψε 19; Τι κομπλεξισμοί είναι αυτοί; Είπαμε, οι πανελλήνιες δεν δείχνουν πόσο έξυπνος είναι κάποιος, πόσο καλά παπαγάλισε δείχνουν.

Προτιμώνται γενικά φοιτητές ελληνικών πολυτεχνείων επειδή οι σπουδές είναι 5ετείς, όχι 3ετείς όπως τα περισσότερα bachelor του εξωτερικού. Είναι λογικό να έχουν περισσότερες γνώσεις. Δεν ξέρω κάποιον που έκανε αίτηση για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό έχοντας τελειώσει εδώ και να έφαγε πόρτα, το ίδιο λογικά ισχύει για όλα τα ΗΜΜΥ της χώρας. Ενίγουέι, το οτι τα ξένα πανεπιστήμια προτιμάνε φοιτητές του ΕΜΠ απο που προκύπτει;
1)τα μαθ. και η φυσικη δεν ειναι για παπαγαλους.και ολοι οι genius που εχω γνωρισει εβγαλαν 19+!οι πιθανοτητες να συναντησεις μαλακ@ στην κλιμακα 19-20 ειναι σαφως λιγοτερες απο αυτην 16,5-17,5
2)λεω οτι τους αποφοιτους του εμπ τους δεχονται πιο ευκολα σε συγκριση με τα υπολοιπα πολυτεχνεια.ειναι γενικη αληθεια αυτο!
α και το εμπ και το απθ δινουν διπλωμα και οχι πτυχιο γεγονος που στα ξενα πανεπιστημια ισοδυναμει με μαστερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απο όλες τις 5ετείς πολυτεχνικές σχολές δίπλωμα παίρνεις νομίζω. Εμείς σίγουρα δίπλωμα παίρνουμε πάντως.
Τα άλλα δεν τα σχολιάζω, προφανώς δεν αλλάζεις γνώμη οπότε δεν έχει και πολύ νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Απο όλες τις 5ετείς πολυτεχνικές σχολές δίπλωμα παίρνεις νομίζω. Εμείς σίγουρα δίπλωμα παίρνουμε πάντως.
Τα άλλα δεν τα σχολιάζω, προφανώς δεν αλλάζεις γνώμη οπότε δεν έχει και πολύ νόημα.
δεν αλλαζω γνωμη οχι γιατι ειμαι αδιαλακτος αλλα επειδη δεν εχεις σοβαρα επιχειρηματα!
οσον αφορα το διπλωμα μαλλον εισαι λαθος..αυριο θα σου δειξω ενα σχετικο λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πως θες να σε πείσω οτι ο βαθμός των πανελληνίων δεν λέει κάτι; Αν δεν το καταλαβαίνεις μόνος σου δεν μπορώ να κάνω κάτι εγώ. Επίσης, αν δεν το κατάλαβες, ούτε εσύ έχεις σοβαρά επιχειρήματα πέρα απο τα "άκουσα" και "είναι γνωστό".
Αφού λέμε κι οι δυο αβάσιμα πράγματα λοιπόν, ας σταματήσουμε, δεν έχει και πολύ νόημα η κουβέντα.

https://www.ece.tuc.gr/data/UndergraduateProgramGuideGR.pdf
1η παράγραφος του προλόγου, "Διπλωματούχοι Μηχανικοί". Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι όλες οι πολυτεχνικές σχολές της χώρας δίνουν δίπλωμα και όχι πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πως θες να σε πείσω οτι ο βαθμός των πανελληνίων δεν λέει κάτι; Αν δεν το καταλαβαίνεις μόνος σου δεν μπορώ να κάνω κάτι εγώ. Επίσης, αν δεν το κατάλαβες, ούτε εσύ έχεις σοβαρά επιχειρήματα πέρα απο τα "άκουσα" και "είναι γνωστό".
Αφού λέμε κι οι δυο αβάσιμα πράγματα λοιπόν, ας σταματήσουμε, δεν έχει και πολύ νόημα η κουβέντα.

https://www.ece.tuc.gr/data/UndergraduateProgramGuideGR.pdf
1η παράγραφος του προλόγου, "Διπλωματούχοι Μηχανικοί". Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι όλες οι πολυτεχνικές σχολές της χώρας δίνουν δίπλωμα και όχι πτυχίο.
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Anarki σε βρίσκω απόλυτα σωστό.... Το ότι είσαι σε ΗΜΜΥ όχι του ΕΜΠ αλλά της περιφέρειας δεν σε κάνει κατώτερο... Όλα ίδια είναι και η μεγάλη βάση της Αθήνας είναι καθαρά λόγο πόλης και όχι επιπέδου μαθητών ή καθηγητών.... Και αυτά που λένε ότι μια σχολή με 19000 μπορεί να είναι πιο δύσκολη απο μια με 15000 είναι βλακείες.... Συμβαίνει απλώς τις περισσότερες αλλά για πάρτε Παιδαγωγικά Αθήνας και Μαθηματικών Σάμου.... Ποιες οι βάσεις, ποια είναι δυσκολότερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Για να μη γίνει καμία παρεξήγηση, δεν τα έλεγα όλα αυτά για να υπερασπιστώ τον εαυτό μου. Δεν έχω τέτοια ανάγκη, πάω πολύ καλά και έχω πολλές πόρτες ανοιχτές όταν τελειώσω τη σχολή. Γενικές παρατηρήσεις ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Anarki σε βρίσκω απόλυτα σωστό.... Το ότι είσαι σε ΗΜΜΥ όχι του ΕΜΠ αλλά της περιφέρειας δεν σε κάνει κατώτερο... Όλα ίδια είναι και η μεγάλη βάση της Αθήνας είναι καθαρά λόγο πόλης και όχι επιπέδου μαθητών ή καθηγητών.... Και αυτά που λένε ότι μια σχολή με 19000 μπορεί να είναι πιο δύσκολη απο μια με 15000 είναι βλακείες.... Συμβαίνει απλώς τις περισσότερες αλλά για πάρτε Παιδαγωγικά Αθήνας και Μαθηματικών Σάμου.... Ποιες οι βάσεις, ποια είναι δυσκολότερη...
οι πμ,μμ,ναυπηγοι λενε οτι η ημμυ εμπ ειναι η πιο δυσκολη σχολη δεν το λεω εγω!ειναι ΓΕΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΙΤ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ο μόνος που μπορεί να κρίνει πόσο δύσκολη του φαίνεται μια σχολή, είναι ο φοιτητής της συγκεκριμένης σχολής. Φοιτητής, όχι "φοιτητής".
Οι ναυπηγοί με τι κριτήρια θεωρούν το ΗΜΜΥ δύσκολο; Κι εγώ αν δω μια σχολή χημικών μηχανικών απο έξω, χωρίς να φοιτώ σε αυτήν, θα τη θεωρήσω δύσκολη γιατί δεν πρόκειται να καταλάβω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
οι πιθανοτητες να συναντησεις μαλακ@ στην κλιμακα 19-20 ειναι σαφως λιγοτερες απο αυτην 16,5-17,5!ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?ΝΑΙ Η ΟΧΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μα τω Θεώ, οι μεγαλύτεροι μαλάκες της ζωής μου στην κλίμακα 19-20 ήταν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top