Φαρμακευτική Αθηνών

bubble

Νεοφερμένος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι. Δεν χρειάζεται ΚΑΜΙΑ περαιτέρω γνώση για να λειτουργήσει κάποιος ένα φαρμακείο απ' αυτές του μπακάλη.

αφού το λέει κ ο dythor δεν πιστεύω ότι τίθεται θέμα αμφισβήτησης....

lol,έχουμε βαρεθεί να σε διαβάζουμε, εχω γελάσει πάρα πολλές φορές μάζι σου (και όχι με την καλή έννοια φυσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Χαίρομαι, χαίρομαι, το γέλιο κάνει πολύ καλό ανεξαρτήτως αφορμής ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios

Νεοφερμένος

Ο kapoios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ποπο μαρεσει που εχει και τη φημη της καλής σχολής!!!Δεν μου λες τουλαχιστον απο το 2ο 6μηνο αλλαζει η κατασταση???Η τα ιδια παντελακι μου??Σε ευχαριστώ πολυ φιλε!!!

Πραγματι εχει καλη φημη,αλλα στην Ελλαδα ειμαστε φιλε.:bye:Εδω ολα μπαζουν.Κακους καθηγητες θα συναντησεις σε ολα τα εξαμηνα,οπως και καλους εννοειται,απλα σε προειδοποιησα για να μην πεσεις απο τα συννεφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

farmakotriftis

Νεοφερμένος

Ο farmakotriftis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φιλε 3ετη στη φαρμακευτικη θελω να σε ρωτησω και κατι αλλο!!Με τα βιβλια τι ακρηβως γινεται?Μας τα δινουνε δωρεαν η τα πληρωνουμε?Σε ρωταω γιατι αλλος μου λεει ναι αλλος οχι αλλα τι γινεται σιγουρα κανεις δεν ξερει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios

Νεοφερμένος

Ο kapoios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φιλε 3ετη στη φαρμακευτικη θελω να σε ρωτησω και κατι αλλο!!Με τα βιβλια τι ακρηβως γινεται?Μας τα δινουνε δωρεαν η τα πληρωνουμε?Σε ρωταω γιατι αλλος μου λεει ναι αλλος οχι αλλα τι γινεται σιγουρα κανεις δεν ξερει!!

Απ οσο μπορω να θυμηθω δεν εχει υπαρξει καποιο βιβλιο που να το εχω αγορασει.Ολα παρεχονται δωρεαν.Το προβλημα ομως ειναι πως τα μοιραζουν λιγο πριν την εξεταστικη.Μαλιστα στη Βιοχημεια(3ο εξαμηνο)που εχει δυο βιβλια,το ενα το πηραμε αφου ειχαμε δωσει το μαθημα!:jumpy::jumpy:
Αυτο που θα χρειαστει να αγορασεις ειναι καποιες σημειωσεις των καθηγητων,προαιρετικα βεβαια,αλλα χωρις αυτες δυσκολα περνας το μαθημα.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μαλιστα στη Βιοχημεια(3ο εξαμηνο)που εχει δυο βιβλια,το ενα το πηραμε αφου ειχαμε δωσει το μαθημα!:jumpy::jumpy:

XAXAXAXAXAXAXAXAX, τι ωραία πράγματα, ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, αγαπημένα κι ελληνικά :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_Bell

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Για να καταλαβεις, αυτο το χρησιμοποιουν σαν επιχειρημα οι γονεις μου για να μην παω στη φαρμακευτικη. Γενικα δεν εχουν παρει με καθολου καλο ματι την αποφαση μου να ξαναδωσω για φαρμακευτικη και με πρηζουν να παραμεινω στο βιοχημικο...

και καλα σου λενε:iagree:...ρε chris παιρνει που παιρνει η σχολη με το ζορι μια 70αρια ατομα,ειναι και στη λαρισα..ελεος!!αν αρχισετε να φευγετε κιολας θα μεινουμε εμεις και ο κουκος...αντε ρε αραξε στην σχολη..δεν εχει μεγαλες διαφορες απο την φαρμακευτικη και ειναι και εχει και πολυ περισσοτερη βιολογια απο την φαρμακευτικη..και μην την παιρνεις με τοσο κακο ματι..δες το σαν μια προκληση,ετσι και αλλιως απ οτι καταλαβαινω δεν ησουν τρομερα παθιασμενος με την φαρμακευτικη,απλα την προτιμας!εισαι διατεθειμενος λοιπον να αφησεις ενα πολυ παρεμφερες τμημα και να χασεις στην ουσια αλλη μια χρονια απ την ζωη σου ελπιζοντας οτι θα γραψεις καλυτερα για να περασεις εκει???σιγα ρε συ..και γω για βιολογικο πηγαινα αλλα απο την στιγμη που αντιληφθηκα οτι το τμημα αυτο εχει πολλα στοιχεια του βιολογικου(οπως και της φαρμακευτικης)και μερικα παραπανω δεν ειμαι τοσο ματαιοδοξος για να ξαναδωσω και πιστευω οτι αναλογα θα επρεπε να πραξεις και συ..εξαλλου ρε συ με ενα μεταπτυχιακο στην φαρμακευτικη μπορεις να ανοιξεις φαρμακειο αν αυτο ειναι που σ ενδιαφερει για μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
και καλα σου λενε:iagree:...ρε chris παιρνει που παιρνει η σχολη με το ζορι μια 70αρια ατομα,ειναι και στη λαρισα..ελεος!!αν αρχισετε να φευγετε κιολας θα μεινουμε εμεις και ο κουκος...αντε ρε αραξε στην σχολη..δεν εχει μεγαλες διαφορες απο την φαρμακευτικη και ειναι και εχει και πολυ περισσοτερη βιολογια απο την φαρμακευτικη..και μην την παιρνεις με τοσο κακο ματι..δες το σαν μια προκληση,ετσι και αλλιως απ οτι καταλαβαινω δεν ησουν τρομερα παθιασμενος με την φαρμακευτικη,απλα την προτιμας!εισαι διατεθειμενος λοιπον να αφησεις ενα πολυ παρεμφερες τμημα και να χασεις στην ουσια αλλη μια χρονια απ την ζωη σου ελπιζοντας οτι θα γραψεις καλυτερα για να περασεις εκει???σιγα ρε συ..και γω για βιολογικο πηγαινα αλλα απο την στιγμη που αντιληφθηκα οτι το τμημα αυτο εχει πολλα στοιχεια του βιολογικου(οπως και της φαρμακευτικης)και μερικα παραπανω δεν ειμαι τοσο ματαιοδοξος για να ξαναδωσω και πιστευω οτι αναλογα θα επρεπε να πραξεις και συ..εξαλλου ρε συ με ενα μεταπτυχιακο στην φαρμακευτικη μπορεις να ανοιξεις φαρμακειο αν αυτο ειναι που σ ενδιαφερει για μετα...
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Τι λέτε μωρέ, αυτό που κάνετε είναι απίστευτα εγωιστικό, παραπληροφορείτε τον κόσμο για να γεμίζει η σχολή σας... Τι παρεμφερές και ΑΗΔΙΕΣ, καμία σχέση δεν έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κανεις λαθος...επετρεψε μου...το εχω ψαξει πολυ το τμημα...κ δ μπορεις να κρινεις εφ'οσων δεν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Θέλω να μου δείξεις ένα άτομο που βγήκε απ' τη Φαρμακευτική κι ένα που να βγήκε απ' αυτή τη σχολή και να ασκούν το ίδιο επάγγελμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
παρεξηγησες λιγο βασικα..οταν ο αλεξ ειπε παρεμφερες δεν εννοουσε οτι οι βιοχημικοι εχουν τα ιδια δικαιωματα εργασιας με τους φαρμακοποιους(αν ηταν ετσι η σχολη θα ηταν στο 18000) απλως η βιοχημεια εναι βασικο μαθημα της φαρμακευτικης και οι βιοχημικοι μπορουν να εργαζονται σε φαρμακευτικες εταιρίες..αυτο ηταν το συναφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesus4ever

Νεοφερμένος

Ο jesus4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τελικα ειναι αληθεια οτι μπορεις τελιώνοντας το βιολογικο ,με μεταπτυχιακο στην φαρμακευτική να ανοιξεις φαρμακείο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
δε νομιζω να ειναι τοσο απλο...τι σχεση εχει το βιολογικο με τη φαρμακευτικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Ποιά κατά τη γνώμη σας είναι τα μειονεκτήματα της φαρμακευτικής??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ποιά κατά τη γνώμη σας είναι τα μειονεκτήματα της φαρμακευτικής??:hmm:
Οτι αν δεν εχεις ετοιμο φαρμακειο η τουλαχιστον τη δυνατοτητα να ανοιξεις ενα... σκουρα τα πραγματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Οτι αν δεν εχεις ετοιμο φαρμακειο η τουλαχιστον τη δυνατοτητα να ανοιξεις ενα... σκουρα τα πραγματα. :P
μόνο αυτό ?? τπτ άλλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
η σχολη στην Αθηνα ειναι καλη;; ξερετε;; ή γινεται χαμος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
μόνο αυτό ?? τπτ άλλο??
Τουλαχιστον αυτο ειναι το κυριο στοιχειο που με αποτρεπει να τη δηλωσω, αν και νομιζω οτι σαν σχολη ειναι πολυ κοντα στα ενδιαφεροντα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ειχα ακουσει πάντως (δεν είμαι απόλυτα βέβαιη γι αυτό ρωτάω) πως είναι δυνατόν να βγάλει κάποιος άδεια για μια περιοχή (πχ για κανα χωριο της πελοποννησου που δεν έχει φαρμακείο) και μετα να επικαλεστει λογους υγείας πχ για να τη μεταφέρει όπου θελει. Ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top