Σκεφτομαι λαθος;

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.Ειμαι μαθητρια της Γ' Λυκειου πλεον και θα ηθελα να μοιραστω τις σκεψεις μου μαζι σας.Ολοι λενε πως για να εχεις τα επιθυμητα αποτελεσματα σε αυτη την ταξη το φροντιστηριο ειναι απαραιτητο και μαλιστα αν ειναι δυνατον σε ολα τα μαθηματα.Εγω απο την πλευρα μου θεωρω πως ειναι υπερβολη.Σκεφτομαι με τον παρακατω τροπο:

-Βιολογια:ειναι καθαρο διαβασμα(αποστηθιση) ενω το τελευταιο θεμα που συνηθως πρεπει να το λυσουμε χρειαζεται λιγη προσοχη.
-Ιστορια:και αυτο ειναι καθαρο διαβασμα...οι πηγες θελουν λιγη προσοχη που θα δοθει στην ταξη σιγουρα
-Κειμενα:ειναι κατανοηση και αποστηθιση σχολιων
-Λατινικα:χρειαζεται πολυ καλο διαβασμα και φοβερη προσοχη και στην πιο παραμικρη λεπτομερεια
-γνωστο:ειναι καθαρο διαβασμα πιστευω

Οσο αφορα τωρα το αγνωστο και την εκθεση συμφωνω πως χρειαζεται φροντιστηριο/ιδιαιτερα/ενισχυτικη στο σχολειο γιατι δεν επαρκουν οι οι ωρες για αυτα που πρεπει να μαθουμε.

Σκεφτομαι λαθος;Θα ηθελα την αποψη σας.Ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια σας.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.Ειμαι μαθητρια της Γ' Λυκειου πλεον και θα ηθελα να μοιραστω τις σκεψεις μου μαζι σας.Ολοι λενε πως για να εχεις τα επιθυμητα αποτελεσματα σε αυτη την ταξη το φροντιστηριο ειναι απαραιτητο και μαλιστα αν ειναι δυνατον σε ολα τα μαθηματα.Εγω απο την πλευρα μου θεωρω πως ειναι υπερβολη.Σκεφτομαι με τον παρακατω τροπο:

-Βιολογια:ειναι καθαρο διαβασμα(αποστηθιση) ενω το τελευταιο θεμα που συνηθως πρεπει να το λυσουμε χρειαζεται λιγη προσοχη.
-Ιστορια:και αυτο ειναι καθαρο διαβασμα...οι πηγες θελουν λιγη προσοχη που θα δοθει στην ταξη σιγουρα
-Κειμενα:ειναι κατανοηση και αποστηθιση σχολιων
-Λατινικα:χρειαζεται πολυ καλο διαβασμα και φοβερη προσοχη και στην πιο παραμικρη λεπτομερεια
-γνωστο:ειναι καθαρο διαβασμα πιστευω

Οσο αφορα τωρα το αγνωστο και την εκθεση συμφωνω πως χρειαζεται φροντιστηριο/ιδιαιτερα/ενισχυτικη στο σχολειο γιατι δεν επαρκουν οι οι ωρες για αυτα που πρεπει να μαθουμε.

Σκεφτομαι λαθος;Θα ηθελα την αποψη σας.Ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια σας.:thanks:

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΣΥ ΑΜΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazbour

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μιας και ημουν θετικη,δεν ξερω για τα υπολοιπα αλλα για την εκθεση ισχυει το εξης:Κατ'αρχας,δε χρειαζεται και φροντιστηριο και ενισχυτικη.Το φροντιστηριο ειναι ok!Επισης,η εκθεση ειναι συγκεκριμενα πραγματα.Μαθαινεις καλα θεωρια(ειδη δοκιμιων,ενικος-πληθυντικος κτλ)και απο διαβασμα(απ'εξω)εχεις τελειωσει.Μετα,πρεπει να διαβαζεις αρθρα,επιφυλλιδες απο εφημεριδες,τα οποια θα σε βοηθησουν παρα πολυ.Και τελος,να γραφεις πολλες εκθεσεις και να κανεις αρκετες ασκησεις,διοτι μεσα απο αυτα βελτιωνεσαι.

Καλη συνεχεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΟΜΩΣ ΕΚΤΟΣ ΟΣΟΝ ΕΙΠΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ Κ ΙΔΕΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λατινικά θέλει οπωσδήποτε φροντιστήριο! Αλλά έκθεση δεν νομίζω...Εγώ χωρίς φροντ. έγραψα 13,6 ενώ πολλά παιδιά που πήγαιναν με πέρασαν το πολύ μισό βαθμό! Αν δν ξέρεις να γράφεις έκθεση δεν πρόκειται να μάθεις μέσα σε μια χρονιά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Λατινικά θέλει οπωσδήποτε φροντιστήριο! Αλλά έκθεση δεν νομίζω...Εγώ χωρίς φροντ. έγραψα 13,6 ενώ πολλά παιδιά που πήγαιναν με πέρασαν το πολύ μισό βαθμό! Αν δν ξέρεις να γράφεις έκθεση δεν πρόκειται να μάθεις μέσα σε μια χρονιά!:D
+1 για έκθεση, για λατινικα δεν ξέρω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μιας και ημουν θετικη,δεν ξερω για τα υπολοιπα αλλα για την εκθεση ισχυει το εξης:Κατ'αρχας,δε χρειαζεται και φροντιστηριο και ενισχυτικη.Το φροντιστηριο ειναι ok!Επισης,η εκθεση ειναι συγκεκριμενα πραγματα.Μαθαινεις καλα θεωρια(ειδη δοκιμιων,ενικος-πληθυντικος κτλ)και απο διαβασμα(απ'εξω)εχεις τελειωσει.Μετα,πρεπει να διαβαζεις αρθρα,επιφυλλιδες απο εφημεριδες,τα οποια θα σε βοηθησουν παρα πολυ.Και τελος,να γραφεις πολλες εκθεσεις και να κανεις αρκετες ασκησεις,διοτι μεσα απο αυτα βελτιωνεσαι.

Καλη συνεχεια!!

ΕΚΤΟΣ ΟΣΩΝ ΕΙΠΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΜΑΘΗΜΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Για την εκθεση μπορω να μιλησω μονο μιας και εδωσα απο θετικη κατευθυνση. Εγω με φροντιστηριο εγραψα 16,7 και το θεωρω πολυ καλο βαθμο! Απλα πρεπει να γραφεις συχνα περιληψεις και εκθεσεις και να εχεις καποιον να στις διορθωνει! Στο φροντιστηριο μονο συζητησεις καναμε στο μαθημα. Μπορεις να διαβαζεις εφημεριδες κλπ να ενημερωνεσαι. Και η θεωρια απλη αποστηθιση ειναι, οχι κατι ιδιαιτερο!



Υ.Σ. Καλο κουραγιο και καλη επιτυχια! Κι εγω ξαναδινω φετος! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λατινικά θέλει οπωσδήποτε φροντιστήριο! Αλλά έκθεση δεν νομίζω...Εγώ χωρίς φροντ. έγραψα 13,6 ενώ πολλά παιδιά που πήγαιναν με πέρασαν το πολύ μισό βαθμό! Αν δν ξέρεις να γράφεις έκθεση δεν πρόκειται να μάθεις μέσα σε μια χρονιά!:D

ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ. ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΝΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
16,7;;;;; Φυτό!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Απλά εμείς στο σχολείο είχαμε χάλια καθηγήτρια στα Λατινικά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Θέμα τύχης και βαθμολογητή είναι η έκεθση... Παιδί με το οποίο κάναμε μαζί φρο φέτος και δεν ειχε ολοκληρώσει ουτε μία έκθεση όλα το χρόνο έγραψε 13 κ κτ...κ δεν ήταν κ κανένας ιδιαίτερος μαθητής...
------------------------------------
Κούκλα, δεν σκεφτεσαι λάθος, και μια φίλη μ ξεκίνησε χωρίς φρο...απλώς ένα δίμηνο πριν τις πανελλήνιες (οπότε σταμάτησε να παρακολουθεί συστηματικά το σχολείο) γράφτηκε σ ένα φρο για επανάληψη κ ψυχολογική στήριξη κυρίως...το αποτέλεσμα? φιλολογία ΑΠΘ...:no1:κανόνισε εσύ τον τρόπο διαβάσματος που σ ταιριάζει καλύτερα και άσε τους άλλους....;)

καλή επιτυχία....!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Να πω εγώ την άποψη μου..

Κείμενα δεν χρειάζεται με τίποτα. Ένα καλό βοήθημα να βρεις και είσαι εντάξει. Εγώ έκανα στην αρχή και Κείμενα, αλλά όταν κατάλαβα τι παίζεται το έκοψα.. Μια φίλη μου, χωρίς φροντιστήριο και μόνο με τις σημειώσεις της καθηγήτριας από το σχολείο (που ήταν φωτοτυπίες γνωστού βοηθήματος) έγραψε ή 19,6 ή 19,8 (μάλλον το δέυτερο αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος)

Ιστορία επίσης δεν χρειάζεται φροντιστήριο. Είναι καθαρά θέμα προσωπικού διβάσματος. Ίσως στις πηγές θα μπορούσαν να αε βοηθήσουν λίγο, αλλά και πάλι δεν νομίζω ότι χρειάζεται. Εγώ παρόλα αυτά έκανα για να λέω την αλήθεια, αν και στην αρχή δεν ήθελα.

Λατινικά πιστέυω ότι χρειάζεται φροντιστήριο. Τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου. Και στο άγνωστο βεβαίως το φροντιστήριο χρησιμεύει πολύ.Στη Βιολογία ΓΠ δεν νομίζω ότι το φροντιστήριο είναι και τόσο αναγκαίο. Εγώ πάντως έκανα μία ώρα την εβδομάδα.

Όσον αγορά την Έκθεση, είναι αλήθεια ότι πρέπει να το 'χεις, αλλά και το φροντιστήριο αν είναι καλή η καθηγήτρια βοηθάει πολύ, γιατί σου μαθαίνει τον τρόπο να γράφεις.. Εγώ, αν και νομίζω ότι η καθηγήτρια μου στο φροντ. ήταν αρκετά βλαμμένη, κάτι νομίζω πως έμαθα..

16,7;;;;; Φυτό!!!!!!

Εγώ δηλαδή που έγραψα 18,3 τι είμαι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια σας ευχαριστω πολυ που απαντησατε σε αυτο το θεμα (βοηθωντας με ετσι) αλλα και για τις ευχες σας τις οποιες και ανταποδιδω.:thanks:

Οσο αφορα το θεμα με καθησυχασατε λιγακι...γιατι παρολο που πιστευω σε αυτα που ηδη ανεφερα ωστοσο εχω αγχωθει απιστευτα.....σε σημειο που εξαιτιας των προκαταληψεων αυτων να θελω να κανω φροντιστηριο......γιατι δεν ειμαι σιγουρη για τα αποτελεσματα που θα εχω.Αφου και οι συμμαθητες μου,μου ειπαν πως το φροντιστηριο χρειαζεται:read:αλλιως......

Το προβλημα βεβαια ειναι πως δεν θελω να υποχρεωσω τους γονεις μου να πληρωνουν τοσα λεφτα.....γιατι σκεφτομαι καταρχην τους κοπους που κανουν για να τα βγαλουν και κατα δευτερον νομιζω πως μπορω να τα καταφερω με πολυ προσπαθεια μιας και παντα διαβαζα....:iagree:

Νομιζω πως θα βολευτω με την ενισχυτικη του σχολειου και θα προσπαθησω για το καλυτερο δυνατο.Πιστευετε πως με την προσθετη θα μπορουσα να εχω καλα αποτελεσματα ισαξια με εκεινα του φροντιστηριου ποσο μαλιστα τωρα που θα ειμαι μονη μου με την καθηγητρια-η;Θα ειναι σαν ιδιαιτερο.Τι λετε;

Υ.Γ. Στη Β' Λυκειου δεν εκανα καθολου φροντιστηριο τη στιγμη που ολοι στην ταξη μου εκαναν και παρολα αυτα εγραφα παντα καλυτερα.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν σας κουρασα αλλα για μενα (οπως και για αλλα παιδια της ηλικιας μου)ειναι ενα πολυ σοβαρο θεμα....

Γεια σας.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Οι συμμαθητές σου είναι λογικό να στο λένε αυτό επειδή είναι err.. επειδή αυτοί σίγουρα πηγαίνουν φροντι και το βρίσκουν συνηθισμένο. Εν μέρει σωστά σκέφτεσαι για τους γονείς σου αλλά το έχεις συζητήσει μαζί τους? Πιστεύω θα θέλουν να σε δουν να πετυχαίνεις και να μπαίνεις σε μία σχολή της αρεσκείας σου. Πραγματικά, συζήτησε το μαζί τους αν δεν το έχεις κάνει.

Υ.Γ. Στη Β' Λυκειου δεν εκανα καθολου φροντιστηριο τη στιγμη που ολοι στην ταξη μου εκαναν και παρολα αυτα εγραφα παντα καλυτερα.


Τότε τους είχες ρωτήσει τους συμμαθητές σου που πήγαιναν φροντιστήριο αν μπορείς να τα βγάλεις με ή χωρίς αυτό :p ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Οι συμμαθητές σου είναι λογικό να στο λένε αυτό επειδή είναι err.. επειδή αυτοί σίγουρα πηγαίνουν φροντι και το βρίσκουν συνηθισμένο. Εν μέρει σωστά σκέφτεσαι για τους γονείς σου αλλά το έχεις συζητήσει μαζί τους? Πιστεύω θα θέλουν να σε δουν να πετυχαίνεις και να μπαίνεις σε μία σχολή της αρεσκείας σου. Πραγματικά, συζήτησε το μαζί τους αν δεν το έχεις κάνει.

[/color][/color]

Το εχω ηδη συζητησει με τους γονεις μου.:iagree:Φυσικα και θελουν να με δουν να πετυχαινω.Αλλωστε καθε γονιος αυτο επιθυμει.Αν αποφασισω να κανω φροντιστηριο θα προσπαθησουν να ανταπεξελθουν στην επιθυμια μου.Το θεμα ειναι πως δεν θελω να τους επιβαρυνω.Ευχαριστω παντως!!!:thanks:

Y.Γ. Τι σημαινει err.. ;;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ήθελα να πώ μαλάκες αλλά λέω άστο καλύτερα :P (err = κάνω λάθος σε κάτι που πάω να πώ/είπα)
Δεν μπορώ να σου πώ εγώ προσωπικά για το αν γίνεται ή όχι(δεν ήμουν θεωρητική) αλλά τουλάχιστον αν δεν πας φροντι πες σε κάποια φίλη σου που πάει να σου δίνει φυλλάδια ή τεστ που τους δίνουν στο δικό της φροντι σαν βοήθημα.
Σε βλέπω πάντως να τα πηγαίνεις καλά :) Έχεις κάποιον στόχο?

*Πάντως όπως έχω πεί και σε άλλο θέμα, ΜΗΝ ακούς τους άλλους σε ό,τι αφορά τον τρόπο διαβάσματος. 99% θα σε αγχώσουν. Διάβασε έτσι όπως θες εσύ, αρκεί να νιώθεις έτοιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ήθελα να πώ μαλάκες αλλά λέω άστο καλύτερα :P (err = κάνω λάθος σε κάτι που πάω να πώ/είπα)
Δεν μπορώ να σου πώ εγώ προσωπικά για το αν γίνεται ή όχι(δεν ήμουν θεωρητική) αλλά τουλάχιστον αν δεν πας φροντι πες σε κάποια φίλη σου που πάει να σου δίνει φυλλάδια ή τεστ που τους δίνουν στο δικό της φροντι σαν βοήθημα.
Σε βλέπω πάντως να τα πηγαίνεις καλά :) Έχεις κάποιον στόχο?

*Πάντως όπως έχω πεί και σε άλλο θέμα, ΜΗΝ ακούς τους άλλους σε ό,τι αφορά τον τρόπο διαβάσματος. 99% θα σε αγχώσουν. Διάβασε έτσι όπως θες εσύ, αρκεί να νιώθεις έτοιμη.

Ευχαριστω πολυ για ολα οσα μου ειπες!!!:thanks:
Δεν εχω καταληξει καπου συγκεκριμενα.Θα μου αρεσε ν'ασχοληθω με τη Ψυχολογια αλλα και τα παιδαγωγικα.:iagree:

Υ.Γ. err....καλυτερα που δεν το ειπες στο πρωτο σου μηνυμα....ΜΠΙΠΠΠ:P

Καλη σου μερα!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kassadra

Νεοφερμένος

Η kασσανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το πρωτο σκελος οσο αφορα την ιστορια (τησ αποστηθισησ σωστο) αλλα απαιτει κριση προσωπικη και συνδυασμος πηγων και πραγματικη καταρτιση και κατανοηση του μαθηματος για την τελευταια ερωτηση!
Λατινικα καθαρα μεθοδολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top