Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

kostas3000

Νεοφερμένος

Ο kostas3000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
2 έκθεση
2 φυσική κατ.
2 φυσική γεν.
3 μαθ. κατ.
2 άλγεβρα
2 γεωμετρία
2 χημεία κατ.
1 χημεία γεν. δηλαδή πολλές ώρες + ότι πάω κάθε μερα της εβδομάδας(μεχρι και σαββατοκύριακα!:( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
13 ωριτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Αν στη Β' κάνετε τόσες ώρες, στην Γ' πόσες λέτε να κάνετε? Κανα 20άρι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν στη Β' κάνετε τόσες ώρες, στην Γ' πόσες λέτε να κάνετε? Κανα 20άρι?:hmm:
Εγω στη Γ' εκανα λιγοτερες ωρες απ' οτι στη Β'... :P Και φετος που ξαναδινω κανω ακομα λιγοτερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
εΤΣΙ ΠΑΕΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έκανα καθόλου στη Β και φέτος κάνω 15 ώρες. Απλά σκέφτομαι οτι αν ήταν έτσι το πρόγραμμά μου και πέρισυ θα τα χα φτύσει τωρα.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έκανα καθόλου στη Β και φέτος κάνω 15 ώρες. Απλά σκέφτομαι οτι αν ήταν έτσι το πρόγραμμά μου και πέρισυ θα τα χα φτύσει τωρα.. :hmm:
Εμενα το προγραμμα μου ειναι ετσι (νταξει, φετος λιγο πιο ανθρωπινο επειδη δεν εχω σχολειο) για τριτη συνεχη χρονια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μου φαινονται αρκετες ρε παιδια..δηλαδη εγω ,οπως τα βλεπω τα πραγματα, του χρονου θα κανω τις μισες (περιπου) απο μερικα που εχουν ακουστει εδω περα..θα σας προτεινα να απολαυσετε τον ελευθερο χρονο σας για φετος και απο του χρονου βλεπουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
2 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης, 2 ωρες μαθηματικα γενικης, 1 ωρα μαθηματικα γ'λυκειου, 2 ωρες φυσικη γενικης 1-2 (δεν κανουμε καθε βδομαδα δυο) φυσικη κατευθυνσης, 2 ωρες σουηδικα (το ασχετο...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
2 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης, 2 ωρες μαθηματικα γενικης, 1 ωρα μαθηματικα γ'λυκειου, 2 ωρες φυσικη γενικης 1-2 (δεν κανουμε καθε βδομαδα δυο) φυσικη κατευθυνσης, 2 ωρες σουηδικα (το ασχετο...:P)

ε?:ee::ee::ee::ee::ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
καμια ωρα.Ολα με το σπαθι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
καμια ωρα.Ολα με το σπαθι μου!
Και φροντιστιριο να πας, με τι δικο σου σπαθι θα γινει η δουλεια... Δεν θα ερθει ο καθηγιτης σου να γραψει. Απο εκει και περα βεβαια ειναι δικο σου θεμα, αν πιστευεις οτι μπορεις με το να προσεχεις στο σχολειο και να διαβαζεις μονο σου να τα καταφερεις, να το προσπαθισεις, και μπραβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
1 ωρα μαθηματικα γ'λυκειου

Πως γίνεται να κάνεις Μαθηματικά της Γ αν δεν έχεις ολοκληρώσει την ύλη της Β;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
παιδια ,ξερω οτι το ανεφερα αλλα θα το ξαναπω. οκ,δεν εχω καποια εμπειρια περισσοτερη απο τη δικη σας αλλα γνωμη μου ειναι να ηρεμηστε λιγο και να ξεκουραστειτε..μην φθειρεστε ακομα...β λυκειου ειμαστε..οποιον μεγαλυτερο και να ρωτησετε θα σας πει οτι η β λυκειου ειναι για να χαλαρωνουμε και να προετοιμαζομαστε (οχι σε υπερβολικο βαθμο,βεβαια) για την τριτη.μεχρι εκει.
τεσπα, ευχομαι στον καθενα να πετυχει το στοχο που εχει θεσει με οποιον τροπο θεωρει καλυτερο...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Πως γίνεται να κάνεις Μαθηματικά της Γ αν δεν έχεις ολοκληρώσει την ύλη της Β;

Και εγω κανω οπως επισης 1 ωρα φυσικη Γ και 1 ωρα χημεια Γ.Μεχρι τωρα τα καταλαβαινω, βεβαια οτι δεν ξερουμε το αφηνουμε κενο και θα το συνεχισουμε οταν το διδαχτουμε.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πως γίνεται να κάνεις Μαθηματικά της Γ αν δεν έχεις ολοκληρώσει την ύλη της Β;

Η υλη της τριτης δεν εξαρτατε ηδιετερα απο την υλη της δευτερας. Κανουμε συγκεκριμενα πραγματα, με σκοπο απλος του χρονου να μας φανουν πιο ευκολα, και οχι να τα ξερουμε ηδη τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ε νταξει σιγουρα η υλη μας φετος δεν ειναι τοσο απαραιτητη για την τριτη αλλα και παλι..σιγουρα ΚΑΠΟΥ θα χρειαζεται..δεν αφηνεις κενα ( για την υλη της τριτης μιλαω παντα) με αυτον τον τροπο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εχω......
1,30 ωρα φυσικη γενικης
1.30 ωρα φυσικης κατευθυνσης
2 ωρες αλγεβρα την εβδομαδα
2 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης
2 ωρες εκθεση
παντως πιστευω οτι εχεις πολλες ωρες !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forakos

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
2 ώρες Έκθεση
4 ώρες Άλγεβρα
3 ώρες Μαθηματικά Κατεύθυνσης
1 ώρα Μιγαδικούς
2 ώρες Φυσική Γενικής
2 ώρες Φυσική Κατεύθυνσης
1 ώρες Φυσική Γ Λυκείου

Μετά τα Χριστούγεννα θα προστεθούν:
2 ώρες Ανάλυση
+1 ώρα Φυσική Γ Λυκείου
1 ώρα Βιολογία
και μάλλον +1 ώρα μιγαδικούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια_vr46

Νεοφερμένος

Η Μαρια_vr46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κανω συνολικα 11 ωρες τη βδομαδα και δεν αντεχω. Του χρονου δηλαδη τι θα κανώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top