Διαχειριση χρονου

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σας.Φετος τριτη λυκειου.Ειμουν απο παλια ενας καλος μαθητης.Δεν πολυ ανοιγα βιβλιο-ανοιγα αλλα οχι οσο επρεπε.μονο στα μαθηματα που δινω διαβαζα.τωρα ομως πρεπει.Πως γινεται λοιπον να προγραμματισω τις ωρες διαβασματος.Πολλα ατομα λενε αυτο το ατομα ειχε βασεις και προγραμματισμο.Τι σημαινει αυτο?(για τον προγραμματισμο δηλαδη οχι για τις βασεις :P ).Μπορω και εγω να γινω μαθητης του 20 τωρα στην τριτη λυκειου?(στα μαθηματα που δινω παντα ετσι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν είσαι της θεωρητικής φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Βασικά το πρόγραμμα θα το καθορίσεις μόνος σου. Ανάλογα με το τι σε βολεύει, τις ελλείψεις και τις αδυναμίες σου. Ένα πρόγραμμα που μπορεί να λειτουργεί για κάποιον άλλον μπορεί να μην λειτουργεί για 'σένα. Μαθητής του 20 από τη μια μέρα στην άλλη δεν γίνεσαι. Αλλά αν κάτσεις κάτω και διαβάσεις μπορείς να καταφέρεις αρκετά, θέλω να πιστεύω. Πέρσι, ας πούμε, τι βαθμούς είχες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αχ, ωραιο θέμα. για δωσγτε καμια συμβουλη, γτ κ εγώ στην ίδια φάση είμαι,. πέρσι ήμουν τελειως χύμα κ τώρα τρέχω παντου μ ενα μπλοκακι για να μην ξεχασω τι έχω να κανω... ασε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αν στρωθεις θα πετυχεις τους στοχους σου.Εγω για παραδειγμα,μεχρι και τη δευτερα λυκειου ημουν αθλιος μαθητης σε ολα τα μαθηματα εκτος απο τα μαθηματικα.Να φανταστεις,μου βαζανε 10 στο τετραμηνο κι αυτο δεν το αξιζα,απλα επειδη δεν μιλουσα στην ταξη.Περσι που εδινα πανελληνιες,στρωθηκα και εβγαλα 17904 στο 5ο και 17276 στο 2ο και 4ο.Το θεμα με τις πανελληνιες ειναι να θελεις πραγματικα να περασεις.Να εχεις ενα στοχο.Δεν μπορει κανεις να πει με σιγουρια οτι θα περασεις στην πρωτη σου επιλογη,αλλα σιγουρα θα καταφερεις κατι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top