Φτάνει 1 ώρα την εβδομάδα;

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Το φροντιστήριο στο οποίο πηγαίνω έχει στο πρόγραμμα για μαθηματικά γενικής ,μόνο μια ώρα την εβδομάδα (Κανονική 60άλπετη ώρα-όχι διδακτική)
Πιστεύετε ότι αρκεί αν κάνω και εγώ ένα δυνατό διάβασμα μέσα στην χρονιά?

Αν δω ότι δν μου αρκεί μπορεί να κάνω και ιδιαίτερα με κάποιο καθηγητή,αλλά φοβάμαι μην έχω ήδη χάσει πολύτιμο χρόνο...

Θέλω 5ο πεδίο οπότε όπως καταλαβένετε τα μαθηματικά γενικής είναι βαρύτητας για εμένα!
Δεν ξέρω έχω ανχωθεί πολύ με αυτό το θέμα,όλες οι συμβουλές θα μου ήταν πολύτιμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karxarini

Νεοφερμένος

Η Κλαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ακόμα και αυτή η μία ώρα θα σου φανεί πολύτιμη βοήθεια.Αν δεν έχεις αγορέσει κάποιο βοήθημα θα σε συμβούλευα να το κανεις καθώς οι πρόσθετες ασκήσεις και η θεωρια δοσμενη με διαφορετικο τροπο αν συνδυαστουν με το φροντιστηριο και το εντατικο διαβασμα θα εχουν ικανοποιητικα αποτελεσματα ήδη απο τους πρωτους μηνες.
Μ'αυτον τον τροπο ακομα κι αν εχεις μερικα κενα και χρειαστεις ιδιαιτερα δεν θα εχεις χασει πολυτιμο χρονο ουτε θα εχεις προβλημα στο να αναπληρωσεις τα κενα αυτα.
Ελπιζω να βοηθησα:)

Αντε και καλη τυχη σε ολους μας!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι αρκεί αν κάνω και εγώ ένα δυνατό διάβασμα μέσα στην χρονιά?
Αν δω ότι δν μου αρκεί μπορεί να κάνω και ιδιαίτερα με κάποιο καθηγητή,αλλά φοβάμαι μην έχω ήδη χάσει πολύτιμο χρόνο...

Ναί αρκεί. Δες πως σου φαίνεται το μάθημα (είναι αντικειμενικά εύκολο) και αν πιστεύεις ότι χρειάζεται να επιμείνεις περισσότερο επειδή δεν καταλαβαίνεις κάνε τα ιδιαίτερα που λες άλλη μια ώρα. Να χάσεις πολύτιμο χρόνο αποκλείεται, να κερδίσεις.. ναί :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Το φροντιστήριο στο οποίο πηγαίνω έχει στο πρόγραμμα για μαθηματικά γενικής ,μόνο μια ώρα την εβδομάδα (Κανονική 60άλπετη ώρα-όχι διδακτική)
Πιστεύετε ότι αρκεί αν κάνω και εγώ ένα δυνατό διάβασμα μέσα στην χρονιά?

Αν δω ότι δν μου αρκεί μπορεί να κάνω και ιδιαίτερα με κάποιο καθηγητή,αλλά φοβάμαι μην έχω ήδη χάσει πολύτιμο χρόνο...

Θέλω 5ο πεδίο οπότε όπως καταλαβένετε τα μαθηματικά γενικής είναι βαρύτητας για εμένα!
Δεν ξέρω έχω ανχωθεί πολύ με αυτό το θέμα,όλες οι συμβουλές θα μου ήταν πολύτιμες!

Μια χαρα ειναι κατα τη γνωμη μου 1ωρα την εβδομαδα φροντιστηριο Μαθ.Γεν.Αρκει να δινεις κ συ την απαραιτητη προσοχη κ να αφιερωνεις τον απαραιτητο χρονο για διαβασμα(ο οποιος δεν ειναι και πολυς για το συγκεκριμενο μαθημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
και γω μια ωρα κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αν δεν είσαι θεωρητική είναι υπέρ αρκετή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι, φτάνει, με τις προυποθέσεις ότι ασχολείσαι μόνος σου, κάνεις το απαραίτητο διάβασμα και έχεις καλό καθηγητή και ολιγομελές τμήμα.

Είναι ύπουλο μάθημα η γενική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
σε άλλα φροντιστήρια πόσες ώρες κάνουν; δεν νομίζω παραπάνω από δύο διδακτικές ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
To max που έχω ακούσει είναι 2. Εγώ έκανα ιδιαίτερο 2.30 γιατί ήταν βαρύτητας για το πεδίο μου αλλά πραγματικά ήταν περιττό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
και στο φροντιστήριο στο οποίο πήγαινα εγώ νομίζω δύο διδακτικές ήταν για τα μαθηματικά ΓΠ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τι κατεύθυνση είσαι δε μας είπες ?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia91

Νεοφερμένος

Η Γεωργια(ή για φίλους Πέτρος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
εγω μεχρι τα χριστουγεννα το κοβω να εχω τελειωσει την ύλη!!!κ η μια ωρα πολυ μου ειναι!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σε άλλα φροντιστήρια πόσες ώρες κάνουν; δεν νομίζω παραπάνω από δύο διδακτικές ε;
εγώ κάνω 2 (διδακτικές) ώρες καθε 2 εβδομάδες όμως. (Έκανα όμως το καλοκαίρι 2 ώρες καθε εβδομάδα κ έβγαλα το 2ο§) και είμαι τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κοιταξε...θα στο πω πολυ απλα...!
εγω εδινα περισυ...και ειχα τ ιδιο ακριβως προγραμμα με σενα...οπως και με πολλα αλλα παιδια!διαβαζα κανονικα...1-2 ωρες τηνεβδομαδα...χωρις υπερβολες!και εγραψα 19,7!και για την ακριβεια ο ενας βαθμολογιτης μου εβαλε 100 και ο αλλος 97!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εμεις ειχαμε (νομιζω) 2 ωρες αλλα βδομαδα παρα βδομαδα.. κι απ αυτες ελαχιστες εβδομαδες καναμε μαθημα!Πχ παραγωγους δεν καναμε σχεδον καθολου γιατι τα ξεραμε απο την κατευθυνση... κυριως καναμε λιγες (2-3) εβδομαδες πριν αρχισουν οι πανελληνιες-αλλα πιο εντατικα κι εγω ειχα 2 βοηθηματα να διαβασω- και εγραψα 19,5 ενω ακομα αναρωτιεμαι που χαθηκε αυτο το 0,5 (μαλλον καμια λαθος διατυπωση).. σημειωτεον οτι τα μαθηματικα ηταν ανεκαθεν το χειροτερο μου μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top