[Παλιό Σύστημα] Βοηθάει το ΑΟΘ βαθμολογικά στα υπόλοιπα πεδία;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Είμαι θετική κατεύθυνση και σκέφτομαι πολύ σοβαρά ν τ πάρω ως μάθημα επιλογής. Συμφέρει? Θέλει οπωσδήποτε φροντηστήριο? Βγαίνει εύκολα?
Ευχαριστώ προκαταβολικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βγαινει ευκολα αλλα πιστευω πως θελει σιγουρα φροντιστηριο γαιτι οσο καλοσ κ αν ειναι ο καθηγητης στο σχολειο δεν προλαβαινει να κανει πολλες ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ Μαρία! Κάποιος άλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγώ με φροντιστήριο έγραψα 20 στο αοθ λύνοντας περισσότερες από 800 ασκήσεις.κάναμε ακόμα και πού σύνθετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Πιστευω οτι θελει φροντιστηριο.Ναι,με τακτικο διαβασμα στη θεωρια και κανοντας ολους τους τυπους ασκησεων,βγαινει ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@billys@

Νεοφερμένος

Ο @billys@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πιστεύω πως είναι η καλύτερη επιλογή αν σκεφτείς ότι με λίγο διάβασμα μπορείς άνετα να γράψεις 18 κ πάνω.Καλό είναι όμως να κάνεις φροντηστήριο.Ακόμη επιλέγωντας αυτό ως μάθημα επιλογής μπορείς στο μηχανογραφικό σου να δηλώσεις και τις πολύ καλές σχολές του 5ου πεδίου.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Συμφέρει αλλά εξαρτάται τι σχολές ψάχνει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Άμα γράψεις καλά, θα σε βοηθήσει, οποιαδήποτε σχολή κι αν έχεις επιλέξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εγώ πάντως μια απορία την έχω, αν και με αυτό το μάθημα, ως μάθημα βαρύτητας, πέρασα στην σχολή μου. Έστω ότι το δίνεις το ΑΟΘ πανελλήνιες αλλά μετά στο μηχανογραφικό δεν δηλώνεις σχολές 5ου πεδίου. Τον μέσο όρο για τα άλλα παιδία, αν έχεις γράψει πολύ καλά, μπορεί να στον ανεβάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγώ πάντως μια απορία την έχω, αν και με αυτό το μάθημα, ως μάθημα βαρύτητας, πέρασα στην σχολή μου. Έστω ότι το δίνεις το ΑΟΘ πανελλήνιες αλλά μετά στο μηχανογραφικό δεν δηλώνεις σχολές 5ου πεδίου. Τον μέσο όρο για τα άλλα παιδία, αν έχεις γράψει πολύ καλά, μπορεί να στον ανεβάσει;
Ναι, μπορει να στον ανεβασει δεδομενου οτι μετραει οσο και τα υπολοιπα 6 στην εξαγωγη του γενικου βαθμου προσβασης. Βεβαια δεν εχει συντελεστη βαρυτητας, οποτε θα σε ανεβαζε περισσοτερο στο 5ο πεδιο.

Πηγαινε στον υπολογιστη μοριων και κανε δοκιμες με τους βαθμους για να διαπιστωσεις αυτο που λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παιδια σκεφτομαι να δωσω και εγω ΑΟΘ.. δεν εχω διαβασει ποτε ουτε το εχω παρει σαν μαθημα επιλογης.. αλλα εχω ολη την ορεξη να κατσω και να το διαβασω.. τι λετε θα τα καταφερω ;και κατι αλλο εγω δεν εχω βιβλιο αρα θα διαβαζω απο βοηθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αν δεν το πάρεις μαθημα επιλογής στο σχολείο νομίζω πως δεν μπορείς να το δώσεις πανελλήνιες:) Ρώτα στο σχολείο σου πριν αρχίσεις το διάβασμα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αν δεν το πάρεις μαθημα επιλογής στο σχολείο νομίζω πως δεν μπορείς να το δώσεις πανελλήνιες:) Ρώτα στο σχολείο σου πριν αρχίσεις το διάβασμα:bye:
νομιζω μπορω να το δωσω... ας πει καποιος που ξερει συγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Το Φεβρουαριο δηλωνεις τα παντα μην ανησυχεις.(Και ηλεκτρονικα απο φετος παρακαλω..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
σκατα πηρα ενα βοηθημα και μονο που το βλεπω καταλαβενω πως δεν προλαβενω να τα μαθω .. κριμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Το Φεβρουαριο δηλωνεις τα παντα μην ανησυχεις.(Και ηλεκτρονικα απο φετος παρακαλω..!)

τι έγινε αναβαθμίστηκε το σύστημα και τώρα γίνονται ηλεκτρονικά οι δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Το Φεβρουαριο δηλωνεις τα παντα μην ανησυχεις.(Και ηλεκτρονικα απο φετος παρακαλω..!)



omg!!!!!!!τετοια προοδος;;;;πω πω συγκινηθηκα!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@billys@

Νεοφερμένος

Ο @billys@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε μου δεν μπορείς να το δώσεις.Ούτε ενδοσχολικά,ούτε πανελλαδικά:nono:.Έπρεπε να το επιλέξεις στην αρχή της χρονιάς ως μάθημα επιλογής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Σκεφρομουν καιρο να ανοιξω παρόμοιο θέμα, η δικια μου απορεία είναι: Θα επιλέξω θετική κατευθυνση και θα θελα να το παρω ως μάθημα επιλογείς ο καθηγητης μας είπε πως δεν συμφερει γτ θα χεις πολυ διαβασμα. ΤΕΣΠΑ αυτο π τηέλω να ρωτήσω είναι από οτι ξέρω αν επιλέξεις πληροφορική δεν δείνεις στο τέλος ετσι αν επιλέξω Οικονομία και δεν γράψω καλα θα βγω κερδισμένη ή χαμένη? ( με ενδιαφέρουν σχολές υγείας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
συμβουλη μ να μν το παρεις αφου θες 3ο πεδιο... θα εχεις ηδη μαθηματικα φυσικη χημεια βιολογια εκθεση και το γενικης... το μονο οφελος ειναι οτι αμα γραψεις 20 εχεις μπονους 300 μορια αλλα δν πιστευω οτι αξιζει τον κοπο...
εγω θα το επιλεξω λογικα γτ αφου θα παω θεωρητικη θελω να εχω 1 και 5 πεδια ανοιχτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top