Προβλήματα με browsers...

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εχω ενα προβλημα με τον browser... Εκει που ειμαι στο νετ και σερφαρω κανονικα, ξαφνικα δε μου ανοιγει καμια σελιδα, ουτε ανανεωση μου κανει... Δοκιμασα 3 διαφορετικους browser, αλλα παλι τα ιδια... Το μσν δουλευει κανονικα ομως... Εχετε καμια ιδεα πως να λυσω το προβλημα μου?

Ευχαριστω...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Άλλες εφαρμογές που χρησιμοποιούν τη σύνδεση με το Internet (π.χ MSN Messenger) λειτουργούν εκείνη τη στιγμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Άλλες εφαρμογές που χρησιμοποιούν τη σύνδεση με το Internet (π.χ MSN Messenger) λειτουργούν εκείνη τη στιγμή;
Το μσν δουλευει κανονικα ομως...
Που τα 'χεις τα μάτια σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ooops δεν το πρόσεξα :p
Χρησιμοποιείς τους DNS του παρόχου σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasakas

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μαλλον κατι παιζει με τα DNS ή με τα proxy (αν εχεις βαλει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
έχεις altec? τώρα τελευταία είναι χάλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
αρχικά πήγαινε σε open dns

από εκεί και πέρα επειδή για λίγη ώρα το msn ή το μtorrent δεν "νιώθουν" αν έχεις φάει disc βεβαιώσου αν όντως δεν είναι disc μπαίνοντας 192.168.1.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ok, παιδια το εφτιαξα...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ρε παιδια ξαναεμφανιστηκε το προβλημα... στο σπιτι εχω 2 υπολογιστες, εναν desktop (παλιο σχετικα), και το καινουριο λαπτοπ... ο παλιος δεν παθαινει αυτο το προβλημα, μονο το λαπτοπ το παθαινει... καμια ιδεα?

ΥΓ: για να επανελθει κανονικα ο browser θελει επανεκκινηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
κανεις??? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ρε παιδια ξαναεμφανιστηκε το προβλημα... στο σπιτι εχω 2 υπολογιστες, εναν desktop (παλιο σχετικα), και το καινουριο λαπτοπ... ο παλιος δεν παθαινει αυτο το προβλημα, μονο το λαπτοπ το παθαινει... καμια ιδεα?

ΥΓ: για να επανελθει κανονικα ο browser θελει επανεκκινηση...

Εννοεις επανεκκινηση του υπολογιστη η του browser?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
του υπολογιστη... δε διορθωνει το προβλημα επανεκκινηση ουτε του browser ουτε καν του ρουτερ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
του υπολογιστη... δε διορθωνει το προβλημα επανεκκινηση ουτε του browser ουτε καν του ρουτερ....

Παντως εγω ο,τι προβλημα ειχα μεχρι τωρα με τον firefox λυθηκε με εκκαθαριση της cache.

Δε χανεις τιποτα να το δοκιμασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
τι προβλημα ειχες με τον firefox?εγω τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ε μια φορα δεν εβλεπε μια σελιδα, που ειχε καποιο προβλημα αλλα οταν επανηλθε, συνεχιζε να μην την βλεπει, και μια φορα σε ενα αλλο φορουμ, τα emoticon δεν κουνιονταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εχω την τελεταια εκδοση του mozilla. στην παλια μπορουσα να κανω όλες τις τρεχουσες καρτελες αγαπημενες την ίδια στιγμη.
τωρα δε μπορω να βρω αυτη την επιλογη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα, ciela.

Υπάρχουν δύο τρόποι, για να εισάγεις μια σελίδα στους σελιδοδείκτες:

  1. απ' το κουμπάκι αστεράκι, που βρίσκεται στη μπάρα διευθύνσεων*
  2. απ' το μενού "Σελιδοδείκτες", που βρίσκεται πάνω δεξιά


*με το που θα το πατήσεις θα μπει στους αταξινόμητους σελιδοδείκτες. Αν το ξαναπατήσεις, μπορείς να τον μετακινήσεις σε κάποιον φάκελο, που, πιθανώς, έχεις δημιουργήσει, ώστε να τους έχεις οργανωμένους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ναι μονο που ετσι μπορω να κανω αγαπημενη μια καρτελα καθε φορα, και οχι ολες μαζι - που ειναι και το προβλημα μου.
στην παλια εκδοση του mozilla ειχε επιλογη: "ολες οι καρτελες σελιδοδεικτες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ή βαλε το tab mix plus να κανεις τα παντα με τις καρτελες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ευχαριστω ρε αγγελε. το κατεβασα κ νομιζω λειτουργει!

edit: λειτουργει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top