Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων ΠΑ.ΜΑΚ.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εχει περάσει κανένας άλλος σε αυτό το τμήμα???????
(Οργάνωσης/Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΑ25476

Νεοφερμένος

Η ΛΙΑ25476 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ! Το ήθελα πάρα πολύ!! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apolutos23

Νεοφερμένος

Ο nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λία πέρασες ΟΔΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γράφτηκα χθες παιδιά :jumpy:
Η πρώτη εντύπωση θετική ήτανε.Το πανεπιστήμιο είναι σχετικά μικρούλικο,έχει ένα φουαγιέ το οποίο για δημόσιο κτίριο είναι αρκετά περιποιημένο.
Στο ΠΑΜΑΚ παίζει πολύ ΔΑΠ,και αυτό με ενδιαφέρει από την άποψη ότι καταλήψεις δε θα γίνονται μάλλον.
Τα κομματικά και τα μικροπολιτικά δε με νοιάζουνε,εμένα με νοιάζει να μη χάνω τζάμπα εξάμηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Φτάσαμε λοιπόν στα μισά της χρονιάς μπορεί και περισσότερο και δεν έχω καταλήξει στο τι τελικά θα περάσω..Λοιπόν........Θέλω κυρίως σχολές από 5ο πεδίο αλλά πουθενά δεν τις έχω βρει αναλυτικά και τα μόρια που θέλει η καθεμία..
Θα θελα μια βοήθεια λέγοντας μου σχετικά με την σχολή οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων συγκεκριμένα της Θεσ/νίκης (μόρια,επαγγελματική αποκατάσταση) και γενικά ότι καίει έναν νέο στις μέρες μας..

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
εκει περασα...ποιοι αλλοι περασατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ενας φιλος μου απο την κομοτηνη!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μια φιλη μου.Τυχερε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έχω τουλάχιστον 4 γνωστούς εκεί !!! Και γαμω τις σχολές... Τα σπάει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ έχω γνωστούς σε αρκετά τμήματα εκεί αλλά όχι στο ΟΔΕ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Μια φιλη μου.Τυχερε ;)
καλο αυτο...μ αρεσε!
-----------------------------------------
Έχω τουλάχιστον 4 γνωστούς εκεί !!! Και γαμω τις σχολές... Τα σπάει !!![/quote
ελπιζω να λεω και γω τα ιδια σε λιγο καιρο φιλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
κανας αλλος παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πόσα μόρια έβγαλες αν επιτρέπεται ; Την είχες πρώτη επιλογή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πόσα μόρια έβγαλες αν επιτρέπεται ; Την είχες πρώτη επιλογή ;
φυσικα και επιτρεπεται,εβγαλα στο 5ο πεδιο που με ενδιεφερε 17935 μορια,τη σχολη την ειχα στη δευτερη επιλογη μετα απο τη λοχρη,οπου ομως σιγουρα δεν περνουσα οποτε ουσιαστικα ηταν η πρωτη μου επιλογη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ωραίος. Τι έχεις ακούσει για τη σχολή γενικά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ωραίος. Τι έχεις ακούσει για τη σχολή γενικά ;
γενικα εχω ακουσει οτι προκειται για μια καλη σχολη οργανομενη,στις τοπ του παμακ μαζι με τη λοχρη,και με καλη αποκατασταση.Τωρα για το επιπεδο δυσκολιας δεν ξερω και πολλα,αλλα ποσο δυσκολη μπορει να ειναι;;;εσυ τελικα τι περασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigant12

Νεοφερμένος

Ο grigant12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κι εγω εκει περασα :). Τι θεση μπηκες με 17935 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ζήτω η ΟΔΕ στο ΠΑΜΑΚ !!!!!! Η πιο γαμάτη σχολή απ'όλες !!! Παιδιά θα τα σπάσουμε Θεσ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ζήτω η ΟΔΕ στο ΠΑΜΑΚ !!!!!! Η πιο γαμάτη σχολή απ'όλες !!! Παιδιά θα τα σπάσουμε Θεσ !!!

ρε ZIGFRID εσυ τελικα σε ποια σχολη περασες στην οδε παμακ στο λοχρη παμακ ή στο πολιτικων μηχανικων εμπ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top