DELIVERY-Η δουλειά του μέλλοντος

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
η δουλειά του μέλλοντος είναι μία: βοθρατζής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
τι δουλεια ειναι αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ξεβουλώνει αποχετεύσεις και αδειάζει βόθρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
η πιο βλακεια δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
καταρχην τη σχεση εχει η αποχετευσει μετο delivery.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Choco αν θες να προσθέσεις κάτι σε προηγούμενο ποστ σου, υπάρχει το edit.
Προσπάθησε επίσης τα ποστ σου να είναι ουσιώδη, μη γράφεις κάτι απλά για να γράψεις κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
πω πω παιδί μου τι βλέπουν τα ματάκια μου...

αποχέτευσει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
κοίτα...η απωχαίτεφσοι δεν έχει καμία σχέση με το delivery...Απλά αφού λέμε για δουλειές του μέλλοντος είπαμε να αναφέρουμε άλλη μία με γερό χρήμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Όχι, δεν είναι συγγενής μου.
Απλά γνωστός.
Αλλά να ξέρετε ότι δεν παίρνω ρεπό σχεδόν ποτέ.
Τώρα είμαι με άδεια δεκαπενθήμερη και μου κολάνε ένσυμα χωρίς να πληρώνομαι!
To καλοκαίρι δεν ζητούσα ρεπό επειδή δεν είχα κάτι ουσιαστικό να κανω!
πριν μιάμιση εβδομάδα όμως τους είπα ότι ήθελα να δώ τους φίλους μου που θα χωριστούμε και μου λέγανε βλακείες έτσι τους είπα πως παραιτούμαι και την επόμενη μέρα με παίρνουν τηλέφωνο και μου δίνουν τις 15 μέρες!

Τρελό έτσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ε έβγαλα. Θα στο σκάναρα αλλά δεν ξέρω πως μπορεί να χρησιμοποιηθεί.

(5) Υπεύθυνη δήλωση και των δύο γονέων (σε περίπτωση που ο ενδιαφερόμενος είναι ανήλικος, -16 ετών και άνω-) με θεωρημένο το γνήσιο υπογραφής ότι συναινούν για την έκδοση της άδειας οδήγησης.

πηγή: https://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=1170&Itemid=131&lang=

οτι αφορα αν ειναι το επαγγελμα του μελλοντος η οχι
αν εχει αμοιβες η οχι
κτλ δεν μπορω να συμφωνησω η να διαφωνησω αν και εχω πολλους φιλους που την κανουν αυτη την δουλεια (αυτο που ξερω ειναι σιγουρα δεν ζεις οικογενεια με αυτην)

τωρα το ποιο ειναι το επαγγελμα του μελλοντος κατα την προσωπικη μου γνωμη θα ελεγα ο δημοσιος υπαλληλος (σιγουρη δουλεια-μισθος-ασφαλιση-προοπτικες εξελιξης αν εχεις και κανενα μπαρμπα στην κορωνη).

σε χιουμοριστικο επιπεδο θα ελεγα επιχειρηματιας-εισοδηματιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
σκουπιδιάρης, δουλειά με μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αμα δουλευεις σκουπιδιαρης στον Δημο Αθηναιων (μια χαρα εισαι καινουργια οχηματα με αναπαυτικα καθισματα+κλιματισμο) ειδικα αμα εισαι οδηγος ειναι τελεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
δεν εννοώ οδηγός :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δεν εννοώ οδηγός :p
εγω αν εφευγα απο δημοσιος υπαλληλος που ειμαι τωρα (πληροφορικαριος)

οδηγος θα γινομουν

ειδα σημερα μια λιμουζινα - σκουπιδιαρικο
στην κυριολεξια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μερτσέντες ήταν ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πάντως από άποψη κούρασης, οι αποκομιστές δεν δουλεύουν πάνω από 2-3 ώρες κάθε πρωί, οπότε παλεύεται. Εκτός κι αν είναι Αθηναίων, που αρχίζουν 11 το βράδυ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
https://www.newsbeast.gr/greece/art...ei-an-deite-ena-g-dipla-sto-thyrotilefono-sas

Προσωπικά πάντα δίνω κάτι στους ντελιβεράδες, πχ συνήθως δεν ζητάω ρέστα ή τα ζητάω με στρογγυλοποίηση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,219 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο.

Στην Ελλάδα μόνο delivery μπορεί να κάνει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ή σκυλάς. Πάνε επίσκεψη στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ και του κλεφτοπασόκ και ρίχνουν γύρες. Μετά το ΣΥΡΙΖΑ τους κάνει υπουργούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top