Φιλολογία Αθήνας

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
εγώ έχω μία απορία: τι διαφορά έχουν οι φιλοσοφική απο τη φιλολογική σχολή, εφόσον και από τισ δύο σχολές γίνεσαι φιλόλογος;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η φιλολογία υπάγεται στη φιλοσοφική σχολή που έχει και το ιστορικό την ψυχολογία και άλλα..Πως λέμε σχολή θετικών επιστημών και ειναι μαθηματικό χημεία φυσική..Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
αααα ρε ιλιασο!!! μου έλυσες την απορία με το σωστό παράδειγμα!!!

that's the spirit!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YOrgakis

Νεοφερμένος

Ο YOrgakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια εγω εβγαλα 18408 και θελω νομικη κομοτηνης!αν δεν την πιασω ομως θα ειμαι φιλολογια αθηνας!!ημουν σε διλλημα για 2η επιλογη μεταξυ φιλολογιας και παιδαγωγικων και τελικα φιλολογια!!σωστα προτιμησα τη φιλολογια πιστευετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κι εγω φιλολογια αθηνας περασα!!!!:D βασικα πελοποννησου, αλλα ερχομαι σιγουρα αθηνα με μετεγγραφη!!!να ρωτησω ξερετε σε ποσο καιρο θα ολοκληρωθει ι η μετεγγραφη μ κ αν χρειαζεται ν μεινω ενα εξαμηνο στη καλαματα? γτ αν χασω ενα εξαμηνο, θα ειναι πιο δυσκολο να κανω παρεες!!!
-----------------------------------------
παιδια εγω εβγαλα 18408 και θελω νομικη κομοτηνης!αν δεν την πιασω ομως θα ειμαι φιλολογια αθηνας!!ημουν σε διλλημα για 2η επιλογη μεταξυ φιλολογιας και παιδαγωγικων και τελικα φιλολογια!!σωστα προτιμησα τη φιλολογια πιστευετε??
τελεια επιλογη εκανες!!!πιστεψε με!!!!αν και πιστευω οτι θα πιασεις νομικη κομοτηνης!!το σαββατο 18/7 8 εισαι ντεζεο ετσι? θα πας και παρο διακοπεσ??:xixi:χαχα καταλαβεσ ποιοσ ειμαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YOrgakis

Νεοφερμένος

Ο YOrgakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ο δημητρης!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elle :)

Νεοφερμένος

Η ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά μπράβο και συγχαρητηρια σε όσους περάσανε ( σας ζηλεύωωωωω :P )

και έχω την παρακάτω απορρία. Εγώ ενδιαφέρομαι για το τομέα της Γλωσσολογίας που από ότι έχω ψάξει ειναι στο τμήμα της Φιλολογίας. δηλαδή θα πρέπει να σπουδάσω φιλολόγος για να γίνω γλώσσολόγος? 'Η απλά ο τομέας΄της Γλωσσολογίας εντάσσεται στη Φιλολογία και άρα θα πρέπει να κοιταω βάσεις Φιλολογίας Αθηνών ?

ευχαριστώ παρα πολύ προκαταβολικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Το δευτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Eγω ΦΠΨ!!!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia90

Νεοφερμένος

Η sonia90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
κανείς από κλασσική φιλολογία δεύτερο έτος που να δίνει τώρα εξεταστική?έχω ερώτηση για τα θέματα που έπεσαν απο το βιβλίου του βελουδή(λογοτεχνια α εξαμηνου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
γιατι δεν κοιτας και στο forum της φιλοσοφικης ? Εκει εχουμε αναλυτικα θεματα, αποριες κτλ...

εγω ειμαι τεταρτοετης στη φιλολογια Αθηνας, οποιος εχει αποριες, εδω ειμαστε :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
γιατι δεν κοιτας και στο forum της φιλοσοφικης ? Εκει εχουμε αναλυτικα θεματα, αποριες κτλ...

εγω ειμαι τεταρτοετης στη φιλολογια Αθηνας, οποιος εχει αποριες, εδω ειμαστε :no1:
τι κατευθυνση εισαι?εγω λεω να παω κλασσικο,οι φιλες μου θα πανε μνεφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τι κατευθυνση εισαι?εγω λεω να παω κλασσικο,οι φιλες μου θα πανε μνεφ


κλασικο, δεν μπορω τα βυζαντινα και τις λαογραφιες...οσο λιγοτερα τοσο το καλυτερο. Πρωτο ετος εισαι ε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
κλασικο, δεν μπορω τα βυζαντινα και τις λαογραφιες...οσο λιγοτερα τοσο το καλυτερο. Πρωτο ετος εισαι ε ?
τωρα θα μπω στο δευτερο.πως σου φαινεται το κλασσικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τωρα θα μπω στο δευτερο.πως σου φαινεται το κλασσικο?

Δε μετανιωνω την αποφαση μου. Ωστοσο γενικα η κατασταση στην Ελλαδα δεν ειναι και η καλυτερη. Καθηγητες που πηραν τη θεση τους λογω συγγενων και συζυγων, που κανουν 50 χρονια την ιδια υλη μηχανικα. Γενικα το επιπεδο σπουδων στην Ελλαδα ειναι απαισιο. Ισως στο γλωσσολογικο, καθως οι καθηγητες ειναι γενικα νεωτεροι, λογω του οτι ειναι νεα επιστημη, να ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα, ωστοσο απο τους καθηγητες που ειχα εγω στη γλωσσολογια, κανεις δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο. Καποιοι μαλιστα ηταν απλα για γελια!! Δε μετανιωνω την αποφαση μου να σπουδασω φιλολογια, μετανιωνω την αποφαση μου να το κανω στην Ελλαδα. Οπως εχει πει κ ενας καθηγητης μου, στην Ελλαδα οι καλοι παραγκωνιζονται και χανονται μεσα στο χαος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Δε μετανιωνω την αποφαση μου. Ωστοσο γενικα η κατασταση στην Ελλαδα δεν ειναι και η καλυτερη. Καθηγητες που πηραν τη θεση τους λογω συγγενων και συζυγων, που κανουν 50 χρονια την ιδια υλη μηχανικα. Γενικα το επιπεδο σπουδων στην Ελλαδα ειναι απαισιο. Ισως στο γλωσσολογικο, καθως οι καθηγητες ειναι γενικα νεωτεροι, λογω του οτι ειναι νεα επιστημη, να ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα, ωστοσο απο τους καθηγητες που ειχα εγω στη γλωσσολογια, κανεις δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο. Καποιοι μαλιστα ηταν απλα για γελοια!! Δε μετανιωνω την αποφαση μου να σπουδασω φιλολογια, μετανιωνω την αποφαση μου να το κανω στην Ελλαδα. Οπως εχει πει κ ενας καθηγητης μου, στην Ελλαδα οι καλοι παραγκωνιζονται και χανονται μεσα στο χαος...
δε συμφωνω 100%.υπαρχουν πολλοι καλοι καθηγητες κατα τη γνωμη μου.υπαρχουν και πιο μετριοι,λογικο ειναι.σ'ευχαριστω πολυ παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themesunik

Νεοφερμένος

Ο Μυτιλάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εγώ στην ίδια μοίρα βρίσκομαι αλλά δεν μπορώ να μάθω πότε ξεκινάνε τα μαθήματα,έτσι ώστε να κανονίσω τις μετακινήσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
δε συμφωνω 100%.υπαρχουν πολλοι καλοι καθηγητες κατα τη γνωμη μου.υπαρχουν και πιο μετριοι,λογικο ειναι.σ'ευχαριστω πολυ παντως!

Τι να σου πω....μπηκα με πολλα ονειρα σ' αυτην τη σχολη, και μετα απο τρια χρονια καταλαβαινω ποσο ματαια ηταν. Δεν ξερω σε ποιους καθηγητες αναφερεσαι οταν λες οτι ειναι καλοι...εγω προσωπικα μπορω να τους μετρησω στα δαχτυλα. Και δε μιλω ως μια φοιτητρια που δεν παταει ποτε και προτιμα να περναει το χρονο της στις καφετεριες. Και δυστυχως δεν ειναι μονο οι καθηγητες το προβλημα, ειναι κ ο περιγυρος. Οι βιβλιοθηκες που δεν σου επιτρεπουν να δανιστεις βιβλια κ παρ'ολα αυτα κλεινουν τα Σαββατοκυριακα που ειναι οι μονες μερες που εχεις χρονο να πας, τα αμφιθεατρα των 200 ατομων εκ των οποιων οι 150 δε φαινονται να παρακολουθουν και ιδιαιτερα κ το μονο που καταφερνουν ειναι να σπανε τα νευρα οσων πασχιζουν να ακουσουν τι ειπε ο καθηγητης, τα πεπαλαιωμενα βιβλια ( να αναφερω ως παραδειγμα τα βιβλια γλωσσολογιας του Μπαμπινιωτη που ειναι 30-40 ετων. Σε μια επιστημη που μετρα 100 χρονα ζωης, 30-40 χρονια κανουν τεραστια αλλαγη. Ουσιαστικα μαθαινουμε πραγματα που εχουν ξεπεραστει η/και ανατραπει ), ο γενικοτερος προσανατολισμος των μαθηματων που θεωρει πως το σπουδαιοτερο πραγμα ειναι να αναλωνουμε το χρονο μας στο να συντασσουμε λεπτομερως κειμενα και να κανουμε γραμματικη αναγνωριση λεξη προς λεξη στο αρχαιο κειμενο ( κατι που ο καθενας μας θα μπορουσε να κανει στο σπιτι του ) αντι να συζηταμε για το κειμενο, για το τι πραγματικα εχει να μας πει. Εχω παει σε καθηγητη για να ζητησω εργασια πανω στο αντικειμενο του, οχι για να παρω βαθμο, αλλα για να μαθω εγω η ιδια κατι παραπανω, και ουσιαστικα τι ζητησα ? Την καθοδηγηση του, μια βιβλιογραφια, μια κατευθυντηρια γραμμη. Η απαντηση του ηταν " ειναι νωρις ακομη να κανεις εργασια, θα κανεις μια στο ΣΤ εξαμηνο ". Ειναι αυτο απαντηση απο εναν σοβαρο καθηγητη ? Οταν ερχεται ο φοιτητης και σου ζητα να κανεις αυτο για το οποιο σε στειλανε εκει μεσα, εσυ τον διωχνεις ? Ξερω ατομα που ηταν στη σχολη πριν 6 χρονια, και οι σημειωσεις τους ειναι ΟΛΟΙΔΙΕΣ με τις δικες μου, αυτο δειχνει με ποσο μερακι κανουν τη δουλεια τους, που τους ειναι αδυνατο να αλλαξουν αντικειμενο, να πλουτισουν τις γνωσεις τους. Μας λενε πως η φιλολογια δεν ειναι νεκρη επιστημη, αλλα αυτοι με τη σταση τους την νεκρωνουν. Γιατι ο ακαδημαικος διαλογος προχωρα, αλλα αυτοι μενουν πισω, βολεμενοι στη μονιμοτητα τους. Αντιδρουν οταν γινεται λογος για εφαρμογη αξιολογησης. Αντιδρουν γιατι ξερουν οτι θα παρουν ποδι αν ποτε γινει αυτο.
Και οσο βολεμενοι ειναι οι καθηγητες, τοσο αδιαφοροι ειναι οι φοιτητες...αλλα πως να μην εισαι, οταν διαβαζεις τοσα χρονια, ονειρευεσαι τοσα χρονια, και τελικα διαπιστωνεις ποσο γελασμενος ησουν? Η κοπελα που μπηκε πρωτη στο ετος μου, με 19,650 μορια και με βαθμο πτυχιου μεχρι τωρα 9,7 μετα βιας παει να δωσει μαθηματα...δεν βρισκει το νοημα...Και εγω ακομα το ψαχνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Τι ομορφο να ακους αυτα τα πραγματα 1 βδομαδα πριν την εγγραφη σου στη σχολη! Να σε ρωτησω κατι κοπελια: Αν ξαναρχιζες απ'την αρχη τι θα εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τι να σου πω....μπηκα με πολλα ονειρα σ' αυτην τη σχολη, και μετα απο τρια χρονια καταλαβαινω ποσο ματαια ηταν. Δεν ξερω σε ποιους καθηγητες αναφερεσαι οταν λες οτι ειναι καλοι...εγω προσωπικα μπορω να τους μετρησω στα δαχτυλα. Και δε μιλω ως μια φοιτητρια που δεν παταει ποτε και προτιμα να περναει το χρονο της στις καφετεριες. Και δυστυχως δεν ειναι μονο οι καθηγητες το προβλημα, ειναι κ ο περιγυρος. Οι βιβλιοθηκες που δεν σου επιτρεπουν να δανιστεις βιβλια κ παρ'ολα αυτα κλεινουν τα Σαββατοκυριακα που ειναι οι μονες μερες που εχεις χρονο να πας, τα αμφιθεατρα των 200 ατομων εκ των οποιων οι 150 δε φαινονται να παρακολουθουν και ιδιαιτερα κ το μονο που καταφερνουν ειναι να σπανε τα νευρα οσων πασχιζουν να ακουσουν τι ειπε ο καθηγητης, τα πεπαλαιωμενα βιβλια ( να αναφερω ως παραδειγμα τα βιβλια γλωσσολογιας του Μπαμπινιωτη που ειναι 30-40 ετων. Σε μια επιστημη που μετρα 100 χρονα ζωης, 30-40 χρονια κανουν τεραστια αλλαγη. Ουσιαστικα μαθαινουμε πραγματα που εχουν ξεπεραστει η/και ανατραπει ), ο γενικοτερος προσανατολισμος των μαθηματων που θεωρει πως το σπουδαιοτερο πραγμα ειναι να αναλωνουμε το χρονο μας στο να συντασσουμε λεπτομερως κειμενα και να κανουμε γραμματικη αναγνωριση λεξη προς λεξη στο αρχαιο κειμενο ( κατι που ο καθενας μας θα μπορουσε να κανει στο σπιτι του ) αντι να συζηταμε για το κειμενο, για το τι πραγματικα εχει να μας πει. Εχω παει σε καθηγητη για να ζητησω εργασια πανω στο αντικειμενο του, οχι για να παρω βαθμο, αλλα για να μαθω εγω η ιδια κατι παραπανω, και ουσιαστικα τι ζητησα ? Την καθοδηγηση του, μια βιβλιογραφια, μια κατευθυντηρια γραμμη. Η απαντηση του ηταν " ειναι νωρις ακομη να κανεις εργασια, θα κανεις μια στο ΣΤ εξαμηνο ". Ειναι αυτο απαντηση απο εναν σοβαρο καθηγητη ? Οταν ερχεται ο φοιτητης και σου ζητα να κανεις αυτο για το οποιο σε στειλανε εκει μεσα, εσυ τον διωχνεις ? Ξερω ατομα που ηταν στη σχολη πριν 6 χρονια, και οι σημειωσεις τους ειναι ΟΛΟΙΔΙΕΣ με τις δικες μου, αυτο δειχνει με ποσο μερακι κανουν τη δουλεια τους, που τους ειναι αδυνατο να αλλαξουν αντικειμενο, να πλουτισουν τις γνωσεις τους. Μας λενε πως η φιλολογια δεν ειναι νεκρη επιστημη, αλλα αυτοι με τη σταση τους την νεκρωνουν. Γιατι ο ακαδημαικος διαλογος προχωρα, αλλα αυτοι μενουν πισω, βολεμενοι στη μονιμοτητα τους. Αντιδρουν οταν γινεται λογος για εφαρμογη αξιολογησης. Αντιδρουν γιατι ξερουν οτι θα παρουν ποδι αν ποτε γινει αυτο.
Και οσο βολεμενοι ειναι οι καθηγητες, τοσο αδιαφοροι ειναι οι φοιτητες...αλλα πως να μην εισαι, οταν διαβαζεις τοσα χρονια, ονειρευεσαι τοσα χρονια, και τελικα διαπιστωνεις ποσο γελασμενος ησουν? Η κοπελα που μπηκε πρωτη στο ετος μου, με 19,650 μορια και με βαθμο πτυχιου μεχρι τωρα 9,7 μετα βιας παει να δωσει μαθηματα...δεν βρισκει το νοημα...Και εγω ακομα το ψαχνω...
τι να σου πω.εχω διαφορετικη αποψη.στο ετος μου το κλιμα στο αμφιθεατρο ειναι διαφορετικο.επισης,υπαρχουν και καθηγητες με αντιπαιδαγωγικη συμπεριφορα αλλα δεν τα βρισκω τοσο ασχημα τα πραγματα.ειναι πολυ δυσκολη σχολη αλλα πολυ ενδιαφερουσα επισης και μου αρεσει.ο καθενας βεβαια εχει την αποψη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top