Φιλολογία Αθήνας

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Τελικά πέρασα στη Φιλολογία Αθήνας. Υπάρχει κανείς άλλος στο φορουμ που να πέρασε στη φιλολογία αθήνας ή γενικότερα στη φιλοσοφική της Αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγωωωωω!χεχε...περασα ΦΠΨ Αθηνας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen_hania

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βάμος (Χανιά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ειναι δυσκολο να περασεις εκει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ενα καλο διαβασμα......4-5 ωρες γιατι εχει πολλη αποστηθιση η θεωρητικη.....ξερω απ την αδερφη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εγωωωωω!χεχε...περασα ΦΠΨ Αθηνας :D

νόμιζα ότι δεν θα απαντήσει κανείς.. συγχαρητήρια. στο ίδιο κτίριο και στον ίδιο όροφο (νομίζω) θα είμαστε.. ίσως και να συναντηθούμε..

παιδια ειναι δυσκολο να περασεις εκει;

εξαρτάται από το τι θεωρείς εύκολο και τι δύσκολο..

για 'μένα σχετικά έυκολο ήταν νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Και εγώ είμαι φιλοσοφική Αθήνας...Αγγλική φιλολογία:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
:no1:έτσι, έτσι.. να γινόμαστε πολλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οντως πιθανοτατα να βρεθουμε...

κοιτα δεν ειναι ακατορθωτο,παντως θελει στρωσιμο και θελει αρκετο διαβασμα για να πιασεις αυτο τον αριθμο μοριων.

αυξανεσθαι και πληθυνεσθαι παιδια της φιλοσοφικης!!!!

:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merenwen9728

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τι χαρά!Και άλλοι φιλοσοφικάριοι στο μάταιο τούτο κόσμο...Κι εγώ παιδιά πέρασα φέτος στο φιλολογικό:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakiiiii

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φιλολογία αθήνας?α εξάμηνο ε?πρώτο η δεύτερο κλιμάκιο είστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merenwen9728

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
φιλολογία αθήνας?α εξάμηνο ε?πρώτο η δεύτερο κλιμάκιο είστε?
Ναιιιιιιι!Κι εγώ!Α-Λ είμαι.Εσύ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Η φιλολογία είναι η τέλεια σχολή για κάποιον που λατρεύει τα θεωρητικά μαθήματα ,αλλά, δυστυχώς, την έχουν "κλείσει" υπερβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!! Κι εγω μαλλον φιλολογια αθηνας θα παω απο σεπτεμβρη.
Απλα θελω να μαθω αν ειναι πολυ δυσκολη σχολη κι αν αξιζει, διαφορετικα να παω ΦΠΨ!! Αν ειναι καποιος απο εκει, πειτε μου!!!

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!! Κι εγω μαλλον φιλολογια αθηνας θα παω απο σεπτεμβρη.
Απλα θελω να μαθω αν ειναι πολυ δυσκολη σχολη κι αν αξιζει, διαφορετικα να παω ΦΠΨ!! Αν ειναι καποιος απο εκει, πειτε μου!!!

Ευχαριστω!
η φιλολογια της αθηνας ειναι πολυ δυσκολη.θελει πολυ διαβασμα αλλα αν αγαπας πολυ τα αρχαια,τη λογοτεχνια και τα λατινικα θα τη βρεις παρα πολυ ενδιαφερον και θα σου αρεσει.αξιζει πραγματικα.αν θες να γινεις φιλολογος να πας φιλολογια οσο δυσκολη κι αν ειναι,παρα φπψ.θα εισαι πιο γερη και καλη στη δουλεια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Τι ειναι το φπψ?????????//Ξερω χαζη ερωτηση αλλα πραγματικα δεν ξερω..!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τι ειναι το φπψ?????????//Ξερω χαζη ερωτηση αλλα πραγματικα δεν ξερω..!:(:(


ΤΟ ΦΠΨ ειναι το Φιλοσοφικο-Παιδαγωγικο-Ψυχολογικο τμημα της Φιλοσοφικης Σχολης απ' οπου βγαινεις φιλολογος.
-----------------------------------------
η φιλολογια της αθηνας ειναι πολυ δυσκολη.θελει πολυ διαβασμα αλλα αν αγαπας πολυ τα αρχαια,τη λογοτεχνια και τα λατινικα θα τη βρεις παρα πολυ ενδιαφερον και θα σου αρεσει.αξιζει πραγματικα.αν θες να γινεις φιλολογος να πας φιλολογια οσο δυσκολη κι αν ειναι,παρα φπψ.θα εισαι πιο γερη και καλη στη δουλεια σου.


Το ξερω οτι ισως παρω περισσοτερα εφοδια απο τη φιλολογια παρα απ το ΦΠΨ ομως δεν ειμαι σιγουρη αν με ενδιαφερει τοσο ωστε να ανταποκριθω σωστα στα μαθηματα....:( Σε 2 μερες πρεπει να παω το μηχανογραφικο μου και ακομη δεν ξερω ποια να δηλωσω πρωτη επιλογη....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ΤΟ ΦΠΨ ειναι το Φιλοσοφικο-Παιδαγωγικο-Ψυχολογικο τμημα της Φιλοσοφικης Σχολης απ' οπου βγαινεις φιλολογος.
-----------------------------------------



Το ξερω οτι ισως παρω περισσοτερα εφοδια απο τη φιλολογια παρα απ το ΦΠΨ ομως δεν ειμαι σιγουρη αν με ενδιαφερει τοσο ωστε να ανταποκριθω σωστα στα μαθηματα....:( Σε 2 μερες πρεπει να παω το μηχανογραφικο μου και ακομη δεν ξερω ποια να δηλωσω πρωτη επιλογη....:'(



Φιλολογία να δηλώσεις...Θα ανοίξει ο κλάδος των φιλολόγων και αυτοί που έχουν πτυχίο καθαρής φιλολογιας θα προτιμηθούν απο τους υπολοιπους και θα διοριστούν αμέσως!~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Φιλολογία να δηλώσεις...Θα ανοίξει ο κλάδος των φιλολόγων και αυτοί που έχουν πτυχίο καθαρής φιλολογιας θα προτιμηθούν απο τους υπολοιπους και θα διοριστούν αμέσως!~

Δεν ισχύει αυτό, απόφοιτοι Φιλολογίας, ΦΠΨ και Ιστορικού-Αρχαιολογικού είναι ίδιοι στα μάτια του δημόσιου τομέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό, απόφοιτοι Φιλολογίας, ΦΠΨ και Ιστορικού-Αρχαιολογικού είναι ίδιοι στα μάτια του δημόσιου τομέα.


ναι αλλά οι αποφοιτοι του ιστορικου αρχαιολογικου δυσκολεύονται πάρα πολυ να περάσουν ΑΣΕΠ γιατί δεν έχουν γνώσεις γυρω απο όλα τα μαθηματα που εξετάζονται αλλα κυριως γυρω απο την ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
ΤΟ ΦΠΨ ειναι το Φιλοσοφικο-Παιδαγωγικο-Ψυχολογικο τμημα της Φιλοσοφικης Σχολης απ' οπου βγαινεις φιλολογος.
-----------------------------------------



Το ξερω οτι ισως παρω περισσοτερα εφοδια απο τη φιλολογια παρα απ το ΦΠΨ ομως δεν ειμαι σιγουρη αν με ενδιαφερει τοσο ωστε να ανταποκριθω σωστα στα μαθηματα....:( Σε 2 μερες πρεπει να παω το μηχανογραφικο μου και ακομη δεν ξερω ποια να δηλωσω πρωτη επιλογη....:'(
μηπως να βαλεις πρωτη επιλογη το νηπιαγωγων την ψυχολογια η κατι αλλο?αν δε σου αρεσει τοσο η φιλολογια σκεψου κατι αλλο που σου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top