Φοιτητική ζωή στην Tρίπολη

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Θετική σκέψη θέλει παιδιά! Όπου και να πας 1ο , 2ο έτος θα κάνεις τόσες τρέλες που ούτε θα δίνεις σημασία στην πόλη. Από εκεί και έπειτα, αρχίζουν τα δύσκολα :P

Καλές σπουδές λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nistoso

Νεοφερμένος

Ο nistoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά δεν αξίζει η Τρίπολη ούτε σαν ποιότητα σχολής (για το οικονομικό δεν ξέρω) πόσο μάλλον σαν πόλη, καλύτερα να πάτε σε κάποιο τει πληροφορικής όπως Ηράκλειο κρήτης ,Θεσσαλονίκη ,Λάρισα. Δεν αξίζει να χαραμίσετε τα φοιτητικά σας χρόνια σε ένα χωριό που έχει κρύο ,μυρίζει κοπριά στο πανεπιστήμιο και ο κόσμος της είναι πολύ περιέργος και καθόλου φιλικός. Μονο κάγκουρες ,ημίτρελους και τρελούς διαθέτει η πόλη. Τι να σας πω , τώρα αμα θέλετε να κολλήσετε στον τίτλο ΑΕΙ,ο καθένας τα ζυγίζει κ επιλέγει.Φοιτητική ζωή δεν το λες πάντως στην Τρίπολη, όσους ήξερα καμμένοι sto world of warcraft ήταν ή αλκοολικοί

Καλές σπουδές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά δεν αξίζει η Τρίπολη ούτε σαν ποιότητα σχολής (για το οικονομικό δεν ξέρω) πόσο μάλλον σαν πόλη, καλύτερα να πάτε σε κάποιο τει πληροφορικής όπως Ηράκλειο κρήτης ,Θεσσαλονίκη ,Λάρισα. Δεν αξίζει να χαραμίσετε τα φοιτητικά σας χρόνια σε ένα χωριό που έχει κρύο ,μυρίζει κοπριά στο πανεπιστήμιο και ο κόσμος της είναι πολύ περιέργος και καθόλου φιλικός. Μονο κάγκουρες ,ημίτρελους και τρελούς διαθέτει η πόλη. Τι να σας πω , τώρα αμα θέλετε να κολλήσετε στον τίτλο ΑΕΙ,ο καθένας τα ζυγίζει κ επιλέγει.Φοιτητική ζωή δεν το λες πάντως στην Τρίπολη, όσους ήξερα καμμένοι sto world of warcraft ήταν ή αλκοολικοί

Καλές σπουδές


αυτά από εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • haters_gonna_hate.jpg
    haters_gonna_hate.jpg
    156.8 KB · Εμφανίσεις: 1,052

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
φειλ μια χαρα πολη ειναι το οικονομικο της απο τα καλυτερα και ο κοσμος μια χαρα καγκουρες φορ λαιφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
παιδια πηγα κ γραφτηκα και ειχα στο μυαλο τα σχολια εδω μεσα... καμια σχεση!! εχει αρκετα μαγαζια κ αρκετη νεολαια που τον χειμωνα θα ειναι πιο πολυ λογω των φοιτητων που θα ερθουν απο οτι μου ειπαν...
αμα βρεις μια καλη παρεα οπου και να πας θα περασεις τελεια αποψη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Lol,ποση πολλη θα ειναι αυτη η νεολαια;

Γενικα,τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα οσοι τα λενε καποιοι εδω μεσα,αλλα οσοι πατε κει μην περιμενετε να χετε ο,τι ειχατε πχ στην αθηνα :Ρ

Μια μικρη,επαρχιακη πολη ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannetakos

Νεοφερμένος

Η mariannetakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
συμφωνωω με zaxosm και cham, αν εχεις καλη παρεα δε σε νοιαζει που εισαι γιατι περνας καλα ! :)
κι οσο για την συγκριση αθηνας-τριπολης, πραγματικα για μενα, 1000 φορες η τριπολη :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
χιλιες φορες κ γω τριπολη..μια χαρα θα περασουμε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Συμφωνώ και εγώ καλή παρέα να υπάρχει και όλα σάζουν :P... Για εγγραφή ήμουν και εγώ χθές...Το κτήριο των οικονομικών μου έκανε καλή εντύπωση, δεν το περίμενα έτσι...Η Τρίπολη συμπαθητική μου φάνηκε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
και μενα συμπαθητικη μου φανηκε. Το οικονομικο ειναι το ιδιο κτηριο με τις τηλ/νιες ?
Υ.Γ μπρε συ κρητικος εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Το οικονομικο είναι διαφορετικό κτίριο από αυτό των Υπολογιστών - Τηλεπικοινωνιών. Είναι, ολοκαινούριο, υπερσύγχρονο και μεγάλο. Λογικά σε κάποια φάση θα πάνε όλα τα τμήματα σε εκείνο το κτίριο ( Το ακούμε απο πέρυσι, πρόγραμμα "αθηνά"). Το μόνο κακό είναι πως είναι πιο μακριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τριπολαρα πατριδα αστεραρα κι πο τα καλυτερα οικονομικα τμηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannetakos

Νεοφερμένος

Η mariannetakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
χαχα, ελαα να μαζευομαστεε ! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ξέρετε πότε ξεκινάμε μαθήματα στο οικονομικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
1η οκτομβριου μ ειπε ι ππρυτανια 99% ομως τσεκαρετε και στο σαιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ...Πήρα χθες τηλέφωνο στη γραμματεία και μου είπε πως δεν ξέρει,απλά να περιμένω ανακοίνωση απο το site..Για δες μια αν μπορείς να μπεις στο site της σχολής γιατι εμένα δε μπαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το σαιτ εχει προβλημα εδω και τρεις μερες αμα συνεχιστει αυτο μεχρι τριτη τεταρτη θα ξαναπαρω την γραματεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Βγήκε ανακοίνωση στο site, ξεκινάμε στις 1 Οκτωβρίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peniwise

Νεοφερμένος

Ο peniwise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
1 οκτομβριου 12 00 στο αμφιθεατρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ξερει κανεις τιποτα για το τμημα τηλε/νιων ποτε ξεκινανε?? δεν εχει βγει ανακοινωση και ουτε σηκωνουν το τηλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top