Ποιοι έχετε περάσει ή ενδιαφέρεστε να περάσετε σε Τμήμα Νοσηλευτικής;

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
thnx:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια 018

Νεοφερμένος

Η Μαρια 018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια τι κανετε??? ξερετε μηπως την δευτερα τι ωρα εχει μαθημα το πρωτο ετος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
8 το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια 018

Νεοφερμένος

Η Μαρια 018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μιλας σοβαρα???? ελπιζω να μην μου κανεις πλακα!!!:'(:'(:'( απο τι ωρα θα ξυπνισω η καημενη για να ειμαι εκει 8????:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

8?...:nono:
11
-----------------------------------------
αα και αν ξερει καποιος να μου πει που θα βρω το "Αμφιθεατρο (3-07)"-για να μην ψαχνομαι μετα απο 2 ωρες λεωφορειων- θα με κανει πολυ χαρουμενη.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μιλας σοβαρα???? ελπιζω να μην μου κανεις πλακα!!!:'(:'(:'( απο τι ωρα θα ξυπνισω η καημενη για να ειμαι εκει 8????:(:(:(
Εσυ απο που θα ξεκινας Μαρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia18

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι...11 ειδα κι εγω στο προγραμμα.Νομιζω αρχιζουμε με τριωρο μαθημα στη βιολογια του κυτταρου.Ξερει κανεις αν ειναι δυσκολο το μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν ξερω αν θα ειναι δυσκολο...

Ρε σεις θα μας κανουν κανενα "tour" :lol:για να ξερουμε που ειναι τι (αιθουσες εργαστηριο κοκ) ή θα ψαχνομαστε μονοι μας?!...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1201

Νεοφερμένος

Η eleni1201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν ξερω αν θα ειναι δυσκολο...

Ρε σεις θα μας κανουν κανενα "tour" :lol:για να ξερουμε που ειναι τι (αιθουσες εργαστηριο κοκ) ή θα ψαχνομαστε μονοι μας?!...:D
Θα ψάχνεστε μόνοι σας, εκτός κι αν σας κολλήσει κανείς από τα κόμματα για ευνόητους λόγους. Το αμφιθέατρο είναι στον δεύτερο όροφο, όπως ανεβαίνετε και φτάνετε στον 2ο όροφο όλο δεξιά.
Βιολογία του κυττάρου είναι εύκολο να το περάσεις μέχρι και με 8 γιατί δίνει κάτι ερωτήσεις στο τέλος. Από εκεί και πέρα θεωρείται ένα μέτριο μάθημα από άποψη δυσκολίας. Υπάρχουν στην συνέχεια πολύ πιο δύσκολα μαθήματα.
Όσο για το πρωινό ξύπνημα θα πρέπει να το συνηθίσετε...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
:lol:οκ thnx.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Dimitra*

Νεοφερμένος

Η *Dimitra* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω περασα σπαρτη γιατι ειμαι απο λακωνια κ με βολευε καλυτερα δεν εχει περασει κανενας αλλος σπαρτη?
Εγώ εχω περάσει Σπάρτη!!:bye: Επιτελους Βρεθηκε και καποια από εκεί!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaitsa

Νεοφερμένος

Η danaitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:bye:γεια.. και εγω απο φετος φοιτητρια νοσηλευτικης στη σπαρτη!!:xixi:
-----------------------------------------
εγω περασα σπαρτη γιατι ειμαι απο λακωνια κ με βολευε καλυτερα δεν εχει περασει κανενας αλλος σπαρτη?
συγχαρητηρια μαργαριτα και εγω απο φετος περασα στη νοσηλευτικη στη σπαρτη...:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev90l!

Νεοφερμένος

Η ev90l! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katie18

Νεοφερμένος

Η katie18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγωωω///αλλα ειμαι απο αθηνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Dimitra*

Νεοφερμένος

Η *Dimitra* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι,μήπως ξέρει κανείς αν έχει βγει το πρόγραμμα μαθημάτων της νοσηλευτικής στη Σπάρτη για τους φοιτητές του πρώτου ετους? Και που μπορούμε να το βρούμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaitsa

Νεοφερμένος

Η danaitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι,μήπως ξέρει κανείς αν έχει βγει το πρόγραμμα μαθημάτων της νοσηλευτικής στη Σπάρτη για τους φοιτητές του πρώτου ετους? Και που μπορούμε να το βρούμε??
λοιπον εγω ρωτησα τη γραμματια και μ ειπε οτι εναρξη των μαθηματων ειναι στις 7 οκτ,(τεταρτη) αλλα σχετικα με προγραμματα και αλλα θα πρεπει να μπαινουμε στο σαιτ. https://sparti.uop.gr/~nosil/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Dimitra*

Νεοφερμένος

Η *Dimitra* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπαίνω εκεί, αλλά εκεί που λέει για τα προγράμματα δεν βγάζει τιποτα...!:what: Τέλος παντων,ετσι κ αλλιώς θα μας τα πουν εκει... Ευχαριστώ πάντως!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katie18

Νεοφερμένος

Η katie18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλησπερα...υποθετω οτι αφου τελειωσες τη σχολη θα ξερεις σιγουρα..τελικα μπορεις χωρις να εχεις πτυχιο απο αει νοσηλευτικης(δηλ.καπου στο μεσοδιαστημα των σπουδων σου)να δωσεις κατατακτηριες εξετασεις για ιατρικη η ειναι απλα ενας αστικος μυθος?αν γινεται μπορεις να μου δωσεις σχετικες πληροφοριες?ευχαριστω πολυ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
καλησπερα...υποθετω οτι αφου τελειωσες τη σχολη θα ξερεις σιγουρα..τελικα μπορεις χωρις να εχεις πτυχιο απο αει νοσηλευτικης(δηλ.καπου στο μεσοδιαστημα των σπουδων σου)να δωσεις κατατακτηριες εξετασεις για ιατρικη η ειναι απλα ενας αστικος μυθος?αν γινεται μπορεις να μου δωσεις σχετικες πληροφοριες?ευχαριστω πολυ!:no1:

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Είναι η πρώτη φορά που γράφω στη σελίδα!
Έδωσα και εγώ πανελλήνιες φέτος και κατάφερα να συγκεντρώσω 17.304. Θα με ενδιέφερε η νοσηλευτική στο ΑΕΙ Αθήνας... Υπάρχει κάποιος στο φόρουμ που να σπουδάζει εκεί ή να θέλει να περάσει;;:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top