Ποιοι έχετε περάσει ή ενδιαφέρεστε να περάσετε σε Τμήμα Νοσηλευτικής;

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
αγαπητε stefoserpent η οδος που βρηκες σπιτι ειναι ακριβως καθετη με την μενελαου που ειναι το δικο μου σπιτι.......θα ειμαστε γειτονακια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κομπλε , μια χαρα θα περναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Lol το " ξερετε " πηγαινε γενικα , στο συνολο των μελων xD
Οι εγγραφες νομιζω στις 13 ξεκινουν....

ναι 13 βγηκε ανακοινωση:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ναι 13 βγηκε ανακοινωση:clapup:


13-30 ήταν εξ αρχής οι εγγραφές αλλά νομίζω κάθε σχολή έχει διαφορετική μέρα, πχ οδοντιατρική αθήνα άκουσα (μην μ εμπιστευτεί κανείς, απλά το άκουσα, δεν είναι σίγουρο) ότι είναι 22 ας πούμε..
Στο site της σχολής δεν έχει βγει ανακοίνωση...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μολις διαβασα εδω:https://sparti.uop.gr/~nosil/arxeio_nea.html
οτι οι εγγραφες τελικα διαρκουν απο 13-30 Σεπτεμβριου. Εχω κανα 2 αποριες...
1. Τι εννοει " επικυρωμενο"; Δεν αρκει μια απλη φωτοτυπια ;
2. Η δηλωση πως δεν ειμαι γραμμενος σε αλλο τμημα σχολης ειναι ενα χαρτι που λεει " Ατομικο Δελτιο Επιτυχιας" ;
3.Ο αριθμος μητρωου αρρενων ειναι το χαρτι που πηραμε οταν καναμε δηλωση για στρατο στο ΚΕΠ κτλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μολις διαβασα εδω:https://sparti.uop.gr/~nosil/arxeio_nea.html
οτι οι εγγραφες τελικα διαρκουν απο 13-30 Σεπτεμβριου. Εχω κανα 2 αποριες...
1. Τι εννοει " επικυρωμενο"; Δεν αρκει μια απλη φωτοτυπια ;
2. Η δηλωση πως δεν ειμαι γραμμενος σε αλλο τμημα σχολης ειναι ενα χαρτι που λεει " Ατομικο Δελτιο Επιτυχιας" ;
3.Ο αριθμος μητρωου αρρενων ειναι το χαρτι που πηραμε οταν καναμε δηλωση για στρατο στο ΚΕΠ κτλ;
1. Δες και εδώ, πας στο ΚΕΠ ή στο σχολείο.
2. Την αίτηση νομίζω πως στη δίνουν στη σχολή, τη βρίσκεις και στο internet.
3. Δεν κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ναι αυτος ειναι ο αριθμος μητρωου!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Παντως παιδια στη σχολη της Αθηνας να ειστε ετοιμοι για μεγαλο σπασιμο νευρων.. Επειδη εδινε μια φιλη μου τη Δευτερα, της ειπα να ριξει μια ματια στις ανακοινωσεις για παν ενδεχομενο.. Και εχει βγει ανακοινωση συμφωνα με την οποια αυριο στις 10 το πρωι πρεπει να δηλωσουμε νοσοκομεια. Δεν ξερω αν υπαρχει καποιος που να χρωσταει ανατομια 2, αλλα αν υπαρχει την εχει βαψει γιατι γραφει 9-11 το πρωι. Εν τω μεταξυ εγω σκοπευα να μεινω εκτος Αθηνας για καποιες μερες ακομα κ τωρα τρεχω και δε φτανω για να γυρισω πισω... Δινω μαθημα στις 22 και με ολη αυτη την αναστατωση να βγαλω εισητηριο να γυρισω, να συννενοηθω μηπως εχει γινει λαθος, να δω ποιο νοσοκομειο με συμφερει καλυτερα, εχω χασει 2 μερες διαβασμα. Φυσικα για ανακοινωση στο ιντερνετ ουτε λογος. Εδω πηγαν ενα μαθημα 20 μερες νωριτερα (!!!) και δεν ειχε βγει ανακοινωση στο ιντερνετ, λες και ειναι ολοι υποχρεωμενοι να βρισκονται διπλα στη σχολη για να βλεπουν τι ανακοινωση βγαινει! Τελικα πολλα παιδια δεν ενημερωθηκαν κι εχασαν το μαθημα αλλα ευτυχως βγηκε ανακοινωση για αλλη ημερομηνια. Αν λοιπον αυτη η φιλη μου δεν κοιταζε τις ανακοινωσεις η εδινε αργοτερα και δεν εβλεπε εγκαιρως την ανακοινωση ποιος ξερει αν και ποτε θα το μαθαιναμε. Φανταστειτε κιολας για τα παιδια του εξωτερικου η αυτα που μενουν σε νησια χωρις τακτικη συγκοινωνια. Αν εγω ημουν διακοπες στο νησι απ το οποιο καταγομαι που εχει 2 φορες τη βδομαδα καραβι πως θα γυριζα; κολυμπωντας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Σχετικά με τα μαθήματα επιλογής, μπορεί κάποιος απ' την σχολή να μας κατατοπίσει περίπου τί να διαλέξουμε?
Ποιο είναι πιο εύκολο, πως είναι οι καθηγητές και τέτοια... Γιατί ακόμα δεν έχω διαλέξει δεύτερη επιλογή και το σκέφτομαι..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
να δω ποιο νοσοκομειο με συμφερει καλυτερα, εχω χασει 2 μερες διαβασμα. Φυσικα για ανακοινωση στο ιντερνετ ουτε λογος. Εδω πηγαν ενα μαθημα 20 μερες νωριτερα (!!!) και δεν ειχε βγει ανακοινωση στο ιντερνετ, λες και ειναι ολοι υποχρεωμενοι να βρισκονται διπλα στη σχολη για να βλεπουν τι ανακοινωση βγαινει! Τελικα πολλα παιδια δεν ενημερωθηκαν κι εχασαν το μαθημα αλλα ευτυχως βγηκε ανακοινωση για αλλη ημερομηνια. Αν λοιπον αυτη η φιλη μου δεν κοιταζε τις ανακοινωσεις η εδινε αργοτερα και δεν εβλεπε εγκαιρως την ανακοινωση ποιος ξερει αν και ποτε θα το μαθαιναμε. Φανταστειτε κιολας για τα παιδια του εξωτερικου η αυτα που μενουν σε νησια χωρις τακτικη συγκοινωνια. Αν εγω ημουν διακοπες στο νησι απ το οποιο καταγομαι που εχει 2 φορες τη βδομαδα καραβι πως θα γυριζα; κολυμπωντας;

:D (καλά μην αγχώνεσαι και τόσο) :) .
Φαντάζομαι είναι η πρώτη φορά που κάνεις κλινική άσκηση και από ότι θυμάμαι η άσκηση είναι 2 μέρες κάθε βδομάδα και στο τέλος παραδίδεται μια ηλίθια εργασία τύπου ημερολογίου. :confused:
Γενικά το ΑΕΙ της Αθήνας έχει σοβαρό πρόβλημα με την κλινική άσκηση (αφού στην ουσία δεν πληρώνει εκπαιδευτές), συνεπώς εξαρτάται από το φιλότιμο του προσωπικού του νοσοκομείου η εκπαίδευση των φοιτητών. Σε κεντρικά νοσοκομεία (Ευαγγελισμός, Λαϊκό, Ιπποκράτειο) στις περισσότερες περιπτώσεις δε θα μάθεις απολύτως τίποτα από πρακτική γιατί το προσωπικό έχει πάρα πολύ δουλειά. Για αυτό να προτιμήσεις Νοσοκομεία μικρά (που δεν εφημερεύουν ώστε να ασχοληθεί κάποιος με σένα ) που στην αρχή τουλάχιστον είναι απαραίτητο. Επίσης καλά νοσοκομεία είναι και τα στρατιωτικά (λόγω ότι δεν έχουν μεγάλη κίνηση).

Το πρώτο νοσοκομείου που πήγα ήταν ο Άγιος Σάββας (αυτό είχε μείνει :D τελευταίος δήλωσα) αλλά ήταν καλά (η αλήθεια είναι ότι είναι αρκετά σκληρό για πρώτη κλινική αλλά έχει το καλό ότι μπορείς να κάνεις πάρα πολύ καλή πρακτική σε δύσκολους ασθενείς) και ότι μπορείς να εξασκηθείς στο να παίρνεις αίματα (σε ασθενείς που δεν έχουν τις αισθήσεις τους). Καλά πολιτικά νοσοκομεία είναι επίσης το Αττικο (αν και λίγο μακριά) και το Ασκληπειίο Βούλας και τα περισσότερα στρατιωτικά (ΝΙΜΤΣ, 401)


Σχετικά με τα μαθήματα επιλογής, μπορεί κάποιος απ' την σχολή να μας κατατοπίσει περίπου τί να διαλέξουμε?
Ποιο είναι πιο εύκολο, πως είναι οι καθηγητές και τέτοια... Γιατί ακόμα δεν έχω διαλέξει δεύτερη επιλογή και το σκέφτομαι..:confused:


δημογραφία (είναι σίγουρο 9 ή 10)
και πληροφορική ( αν πάρεις και τα 4 μαθήματα πληροφορικής της σχολής παίρνεις μοριοδότηση στο δημόσιο (ως γνώστης ηλεκτρονικών υπολογιστών) και δεν χρειάζεται να μπλέκεις αργότερα με ecdl και σαχλαμάρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
δημογραφία (είναι σίγουρο 9 ή 10)
και πληροφορική ( αν πάρεις και τα 4 μαθήματα πληροφορικής της σχολής παίρνεις μοριοδότηση στο δημόσιο (ως γνώστης ηλεκτρονικών υπολογιστών) και δεν χρειάζεται να μπλέκεις αργότερα με ecdl και σαχλαμάρες.

Πληροφορική πήρα ήδη γιατί μ' αρέσει κιόλας..
Όλοι Δημογραφία λένε αλλά δεν μ' αρέσει...
αφού είναι εύκολη μάλλον αυτό θα κάνω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πληροφορική πήρα ήδη γιατί μ' αρέσει κιόλας..
Όλοι Δημογραφία λένε αλλά δεν μ' αρέσει...
αφού είναι εύκολη μάλλον αυτό θα κάνω.:hmm:

Όοσι δεν διαλέξουν πληροφορική θα τρέχουν μετά τις σπουδές για να δώσουν ΕCDL. Πληροφορική είχα πάρει 9 αλλά τώρα έχει αλλάξει καθηγητής και δεν ξέρω πως είναι το μάθημα. Μην ξεχνάς να πάρεις και τα υπόλοιπα 3 μαθήματα πληροφορικής (κάποια είναι υποχρεωτικά) στη συνέχεια των σπουδών σου.

Δημογραφία έχει πλάκα δεν είναι τόσο χάλια μαθημα (Στην ουσια κάτι δείχτες μαθαίνεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όοσι δεν διαλέξουν πληροφορική θα τρέχουν μετά τις σπουδές για να δώσουν ΕCDL. Πληροφορική είχα πάρει 9 αλλά τώρα έχει αλλάξει καθηγητής και δεν ξέρω πως είναι το μάθημα. Μην ξεχνάς να πάρεις και τα υπόλοιπα 3 μαθήματα πληροφορικής (κάποια είναι υποχρεωτικά) στη συνέχεια των σπουδών σου.

Δημογραφία έχει πλάκα δεν είναι τόσο χάλια μαθημα (Στην ουσια κάτι δείχτες μαθαίνεις)


αααα οκ..ελπίζω..γιατί δεν είναι του στυλ μου καθόλου...
α και κάτι άλλο...
μου παν ότι τα μαθήματα αρχίζουν 27 σεπτεμβρίου.
αλλά το χαρτί για την ηλεκτρονική δήλωση των μαθημάτων λέει ότι οι δηλώσεις γίνονται από 4-10 οκτωβρίου.
πως θ' αρχίσουμε μαθήματα αν δεν είναι δηλωμένα?:confused:

(ξανθιά είμαι, γι' αυτό οι χαζές απορίες:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αααα οκ..ελπίζω..γιατί δεν είναι του στυλ μου καθόλου...
α και κάτι άλλο...
μου παν ότι τα μαθήματα αρχίζουν 27 σεπτεμβρίου.
αλλά το χαρτί για την ηλεκτρονική δήλωση των μαθημάτων λέει ότι οι δηλώσεις γίνονται από 4-10 οκτωβρίου.
πως θ' αρχίσουμε μαθήματα αν δεν είναι δηλωμένα?:confused:

(ξανθιά είμαι, γι' αυτό οι χαζές απορίες:redface:)

Όταν ήμουν εγώ στην σχολή δηλώσεις μαθημάτων κάναμε τέλη Σεπτέμβρη (και δεν είχαμε ηλεκτρονική δήλωση) τώρα δε ξέρω τι θα κάνουνε. Υποθέτω ότι θα αρχίσουν τα μαθήματα επιλογής χωρίς να ξέρουνε ποιοι το δηλώσανε. Περίεργο !!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ξέρετε πώς πάει με τα επιλογής στα παιδιά που θα κάνουν αίτηση για μετεγγραφή ?
θα τα δηλώσουμε στο τμήμα της σπάρτης και αν γίνει δεκτή η μετεγγραφή μας θα τα ξαναδηλώσουμε στο τμήμα της αθήνας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όταν ήμουν εγώ στην σχολή δηλώσεις μαθημάτων κάναμε τέλη Σεπτέμβρη (και δεν είχαμε ηλεκτρονική δήλωση) τώρα δε ξέρω τι θα κάνουνε. Υποθέτω ότι θα αρχίσουν τα μαθήματα επιλογής χωρίς να ξέρουνε ποιοι το δηλώσανε. Περίεργο !!!!:worry:

κ εμένα περίεργο μου φάνηκε αλλά δεν το σκέφτηκα παρά μόνο όταν έφτασα σπίτι..
καλά θα ρωτήσω αλλά τεσπα..
κάτι άλλο, υπάρχει περίπτωση να αλλάξουμε την ώρα κάποιου εργαστηρίου που δηλώσαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ξέρετε πώς πάει με τα επιλογής στα παιδιά που θα κάνουν αίτηση για μετεγγραφή ?
θα τα δηλώσουμε στο τμήμα της σπάρτης και αν γίνει δεκτή η μετεγγραφή μας θα τα ξαναδηλώσουμε στο τμήμα της αθήνας ?

Συνήθως πας σε κάθε καθηγητή ξεχωριστά και του το ζητάς ως χάρη (να μπεις στο τμήμα και να παρακολουθήσεις και να μετέχεις κανονικά στα εργαστήρια και στις εξετάσεις) και ο βαθμός σου θα περάσει στο εξάμηνο όταν γραφτείς.

Αν δε σε αφήνουν σε μερικά μαθήματα δεν χαθηκε και ο κόσμος παρακολουθάς τα μαθήματα κανονικά και δίνεις το μάθημα όταν γίνει μεταγγραφή σε επόμενο εξάμηνο).

Το πρόβλημα είναι στα εργαστήρια (να σου περνάνε παρουσίες)
θα είναι δύσκολα να τα κάνεις του χρόνου. Σε αυτή την περίπτωση θα πρέπει να μιλήσεις και στα υποχρεωτικά μαθήματα που έχουν εργαστήριακό μέρος. (Ανατομία, Βιοχημεία, Φυσιολογία, Πληροφορική αν δηλώσεις)


κάτι άλλο, υπάρχει περίπτωση να αλλάξουμε την ώρα κάποιου εργαστηρίου που δηλώσαμε?

Εξαρτάται από το εργαστήριο (γιατί οι θέσεις είναι περιορισμένες (π.χ. στην βιοχημεία ο καθένας πρέπει να έχει ένα μικροσκόπιο, στην ανατομία είναι συγκεκριμένες θέσεις στα τραπεζάκια (αν και εκεί υπάρχουν περιθώρια), στην πληροφορική δεν θα έχεις πρόβλημα υπάρχει αρκετός χώρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
πω πω ρε παιδια πολυ μεγαλο μπερδεμα με τισ μετεγγραφες...............εχω αγχωθει παρα πολυ δηλαδη εμεις αν κανουμε αιτηση για μετεγγραφη για το τμημα της αθηνας τον καιρο που θα περνμενουμε μεχρι να μας απαντησουν που να παρακολουθουμε? αν παρακολουθουμε στην σπαρτη δεν θα χασουμε μαθηματα της αθηνας???αφου η διαμαντοπουλου ειπε πως θα μασ απαντανε αν πηραμε μετεγγραφη παρα πολυ συντομα ειναι αναγκη τα μαθηματα στην αθηνα να ξεκινησουν τοσο νωρις??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εξαρτάται από το εργαστήριο (γιατί οι θέσεις είναι περιορισμένες (π.χ. στην βιοχημεία ο καθένας πρέπει να έχει ένα μικροσκόπιο, στην ανατομία είναι συγκεκριμένες θέσεις στα τραπεζάκια (αν και εκεί υπάρχουν περιθώρια), στην πληροφορική δεν θα έχεις πρόβλημα υπάρχει αρκετός χώρος.


Βασικά σκεφτόμουν να άλλαζα βιολογία του κυττάρου, γιατί έτσι όπως το κανα το πρόγραμμα την Δευτέρα θα περνάω 9 ώρες στη σχολή, αλλά τελικά διάβασα ότι είναι 3 εργαστήρια το εξάμηνο συνολικά και βγαίνουν ανακοινώσεις πότε θα τα κάνεις..ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Βασικά σκεφτόμουν να άλλαζα βιολογία του κυττάρου, γιατί έτσι όπως το κανα το πρόγραμμα την Δευτέρα θα περνάω 9 ώρες στη σχολή, αλλά τελικά διάβασα ότι είναι 3 εργαστήρια το εξάμηνο συνολικά και βγαίνουν ανακοινώσεις πότε θα τα κάνεις..ισχύει?
Σε μένα ήταν παραπάνω τα εργαστήρια (10 συνολικά χωρις να είμαι σίγουρος μαζί και ήταν μαζί με την βιοχήμεια κοινά) και υπήρχε και εξέταση πάνω στα μικροσκόπια. Έχει αλλάξει από ότι βλέπω Τώρα έχουν σε κάθε μάθημα από 3 μαθήματα.

https://www.nurs.uoa.gr/proptyxiakes-spoydes/ma8imata/proto-examhno/biologia-toy-kytaroy-y.html και το πρόγραμμα σπουδών το αναφέρει καθαρά. 3 εργαστηριακά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top