Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγω περασα μαθηματικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
εγώ πληροφορική όπως είπα και στο άλλο thread που άνοιξες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγώ πληροφορική όπως είπα και στο άλλο thread που άνοιξες :P
πηγες μηπως να κοιταξεις για σπιτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1

Νεοφερμένος

Ο tasos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Επιστήμη και Τεχνολογία υλικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aress18

Νεοφερμένος

Ο aress18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω Ιστορικό Αρχαιολογικό!!:no1: Αλλα Θέλω συγκατοικο...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aress18

Νεοφερμένος

Ο aress18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω Ιστορικό:D Αλλα θέλω συγκατοικο!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Βιολογικων Εφαρμογων και Τεχνολογιων στα Ιωαννινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
μαθηματικο κανενας ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Α πολλοί μαζευτήκαν :Ρ

Ιατρική εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
αύριο θα πάω:D
αυριο???δεν χανεις καθολου χρονο βλεπω....εγω τα σαββατο...
ακουσα οτι δεν ειναι και πολυ ευκολο να βρεις σπιτι στα γιαννενα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι και εγω αυτο ακουσα... Αυριο παω και εγω (βεβαια εκει διλπα ειμαι στην αρτα :P) ... Εχω ηδη κανονισει να παω να δω 2-3 απο γνωστους :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αυριο???δεν χανεις καθολου χρονο βλεπω....εγω τα σαββατο...
ακουσα οτι δεν ειναι και πολυ ευκολο να βρεις σπιτι στα γιαννενα.......

καλά..αν το σάββατο βρεις κάτι αξιοπρεπές γράψε μου:P

ένα σας λέω...στα Γιάννενα θα περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Monarch βρήκες σπίτι? Τι σου άρεσε περισσότερο στα Γιάννενα?(Αν και είχα πάει 3ήμερη τον χειμώνα με το σχολείο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Monarch βρήκες σπίτι? Τι σου άρεσε περισσότερο στα Γιάννενα?(Αν και είχα πάει 3ήμερη τον χειμώνα με το σχολείο:P)

ναι βρήκα κέντρο απόκεντρο!όλα δίπλα είναι!και η πανεπιστημιούπολη είναι πολύ οργανωμένη!να φανταστείς μπαίνει το λεωφορείο μέσα και κάνει στάση μπροστά από κάθε σχολή!έχει πάρα πολλούς φοιτητές (και όμορφους πάνω απ'όλα :P), οι άνθρωποι είναι καταπληκτικοί και πολύ ευγενικοί, μεγάλη αγορά, και γενικά η πόλη είναι πανέμορφη και έχει πολλά μέρη τριγύρω να επισκεφτείς πχ. Ζαγοροχώρια για rafting, Μέτσοβο...κτλπ

Είχα ξαναπάει Γιάννενα...αλλά τώρα το βλέπω από την οπτική γωνία του φοιτητή και είναι ακόμα πιο τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγω στα Ιωάννινα πέρασα,Λογοθεραπεία..και θα πάω τη Παρασκευή να βρώ σπίτι.Δεν έχω ξαναπάει ποτέ και έχω λίγο άγχος μήπως δε μπορέσω να προσαρμοστώ..Στην Πάτρα ήθελα να περάσω αλλά δε τα κατάφερα. Ποιός μπορεί να μου δώσει λίγες πληροφορίες για τα Γιάννενα? Είμαι απο Κρήτη και έχω ακούσει οτι είναι πολύ διαφορετικά..Έχει πράγματα να κάνεις? Τα φαντάζομαι λίγο σαν χωριό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Και εγω στα Ιωάννινα πέρασα,Λογοθεραπεία..και θα πάω τη Παρασκευή να βρώ σπίτι.Δεν έχω ξαναπάει ποτέ και έχω λίγο άγχος μήπως δε μπορέσω να προσαρμοστώ..Στην Πάτρα ήθελα να περάσω αλλά δε τα κατάφερα. Ποιός μπορεί να μου δώσει λίγες πληροφορίες για τα Γιάννενα? Είμαι απο Κρήτη και έχω ακούσει οτι είναι πολύ διαφορετικά..Έχει πράγματα να κάνεις? Τα φαντάζομαι λίγο σαν χωριό!


Μόνο χωριό δεν είναι τα Γιάννενα!Από τις παλαιότερες πόλεις, και με πολύ φοιτητόκοσμο!Το πανεπιστήμιο είναι πολύ οργανωμένο, και όσοι σπούδασαν εκεί θέλουν να ξαναγυρίσουν :D Είναι γεμάτο με καφετέριες τόσο δίπλα στη λίμνη όσο και στο κέντρο! Έχει πολλά rock μπαράκια, αλλά και σκυλάδικα λίγο πιο έξω από την πόλη!Και με τους φίλους σου μπορείς να πας εκδρομές για σκι, rafting στα Ζαγοροχώρια, στο Μέτσοβο, αλλά και να γυρίσεις τα Ιόνια νησιά το καλοκαίρι!Και πίστεψέ με είναι 5 φορές καλύτερα από Πάτρα!Έχω πάει και στην Πάτρα και ξέρω!Ότι άλλο χρειαστείς ρώτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αλήθεια ε? Σ'ευχαριστώ πολύ, με εμψύχωσες αρκετά!:) Εσύ εκεί σπουδάζεις? Για τα ΤΕΙ έχεις ακούσει τίποτα? Γιατί το τμήμα λογοθεραπείας είναι στο ΤΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Όπου και να πάς ρέι, αρκεί να έχεις τη διάθεση να περάσεις καλά :P

Η πόλη είναι απλά μαγεία. Θα περάσεις εκπληκτικά, έχει πάρα πολλούς φοιτητές, νεαρόκοσμο, άπειρα μπαράκια, καφενεία, ρεμπετάδικα, τσιπουράδικα, κλαμπάκια, καφετέριες...πάντα βγαίνεις έξω και βρίσκεις γνωστούς, πάντα έχει κόσμο έξω...Ετοίμασε ένα τουρ να πηγαίνεις φίλους και συγγενείς που θα έρχονται για σαββατοκύριακα (κάστρο, νησάκι, φίλυστρο, Ιθάκη, ναυτάκια, γραμματόσημο και κανά καλό κλαμπάκι το βράδυ)
Γενικά ως ζωή...απλά δεν παίζεται


Κάνει ψω*οκρυο...πολύ κρύο. Δλδ αν δεν είσαι από εκεί δεν ξέρεις τί σημαίνει κρύο. Ανάβεις καλοριφέρ αρχές Οκτώβρη και το κλείνεις καλό Μάη.

Αυτά νομίζω...αν σκεφτώ κι άλλα θα σου πω. Τώρα για τα σπίτια κλπ λείπω χρόνια και δεν ξέρω αλλά επειδή ήμουν από Αθήνα, όλα κοντά μου φαίνονταν ακόμα κι έπρεπε να περπατήσω το συγκλονιστικό μαραθώνιο 15 λεπτών από το σπίτι μου στην Δωδώνης
Όλα κοντά είναι με τα πόδια φτάνεις παντού εκτός από το πανεπιστήμιο που θέλει λεωφορείο ή αυτοκίνητο.

Α έχει ωραίες εκδρομές γύρω γύρω. Μέτσοβο, Ζαγοροχώρια, Πάργα, Σύβοτα, Κέρκυρα, Λευκάδα. Πετάγεσαι καμιά Πάτρα στο καρναβάλι, καμιά Θεσσαλονίκη. Γενικά η ζωή στα Γιαννενάκια αααχ αχτύπητη. Άσχημο είναι που δεν έχει θάλασσα αλλά και να είχε με το κρύο που κάνει δεν σου έρχεται όρεξη. Ιούλιος έφτανε κι ακόμα με τα ζακετάκια κυκλοφορούσαμε. Έχει υγρασία και η βροχή είναι μόνιμη κατάσταση, πάντα βρέχει. Μπορεί να ψιχαλίζει, να έχει καταιγίδα, να αστραποβροντάει, να βρέχει με αέρα, να βρέχει με χώμα, να βρέχει με ζέστη, να βρέχει με κρύο...πάντως κάτι θα σε δροσίζει από ψηλά


Τα Γιαννενάκια είναι εγγύηση για να περάσεις τέλεια φοιτητική ζωή. Και άκοπα...δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Απλά βγαίνεις έξω


Έχει επίσης ωραίες εκδηλώσεις για απόκριες, έχουν τις φωτιές και μετά πάνε όλοι στο Σταθμό (πρώην Μαντζάτο) και γίνεται πά-νι-κος.
Αυτά είπε ένας χρήστης (suave) σ'ένα άλλο forum.

Εγώ ένα έχω να πώ (μποϊκοτάζ:P): μακριά απ'το flocafe :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Α, τώρα είδα τα προηγούμενα μνματα. Που πέρασες? Ήταν εύκολο να βρείς σπίτι? Από που είσαι?

Ευχαριστώ ρε παιδιά! Μια χαρά μου ακούγονται όλα μόνο το κρύο με χαλάει λίγο..Αλλά το γεγονός οτι μεγάλωσα στη Γερμανία θα με βοηθήσει αρκετά πιστεύω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top