Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
χωριζόμαστε σε τμήματα Αρχάριοι και Προχωρημένοι ανάλογα αν έχεις Lower Advanced Proficiency.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
οκ, ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι? Μπορεί και να βρεθούμε που ξέρεις?:)
Ναι, μακάρι γιατί να πάμε και να ξαναγυρίσουμε πίσω για να ψηφίσουμε και ξανά Φλώρινα θα είναι ζόρι! :jumpy:
Ακριβώς τι μαθήματα θα κάνουμε δεν ξέρω, ας μας διαφωτίσει και κανένας παλιότερος αλλά βρήκα αυτή τη σελίδα όταν έψαχνα κι εγώ για το τι είδους μαθήματα περιλαμβάνει η σχολή.Ελπίζω να σε βοηθήσει
https://www.didefth.gr/sxoles/334.htm :)
μακαρι να βρεθουμε γιατι μεχρι τωρα δεν γνωριζω κανεναν και οσους βρηκα στη φλωρινα οταν πηγα να νοικιασω το σπιτι ηταν ολοι βαλκανικων σπουδων σε ευχαριστω για το site θα το κοιταξω
-----------------------------------------
1ο Εξάμηνο
Φυσική
Μαθηματικά
Στατιστική
Παιδαγωγική
Θρησκευτικά
Γραμματική
Αγλικά
Εικαστικά

2ο Εξάμηνο
Μεθοδολογία Ερευνας
Γεωμετρια
Διδακτική Μεθοδολογια
Εξελικτική Ψυχολογία
Αγγλικά
Παιδαγωγικά Υλικά και Μέσα
Ιστορία
Παιδαγωγική Αλληλεπίδραση


ΑΥΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ Α ΕΤΟΣ..!
ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ....
Στατιστικη και Ψυχολογία
να σε ρωτησω εσυ που εισαι και παλιοτερος ισαακ η γεωμετρια ειναι δυσκολη? γιατι ειμαι θεωρητικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki!!!!

Νεοφερμένος

Η vasiliki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω γραφτηκα στη σχολη την παρασκευη....η εγγραφη ηταν ευκολη υποθεση και τα παιδια της σχολης προθυμα να βοηθησουν...οντως εχει αστικο για το πανεπιστημιο....ευτυχως η σταση ειναι κοντα στο σπιτι μου.......απο οτι εμαθα τα μαθηματα αρχιζουν μετα τις εκλογες....θα ενημερωθειτε πιο λεπτομερως κι οταν πατε στη σχολη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
η γεωμετρία είναι αρκετά εύκολη...! κ εγώ της θεωρητικής ήμουν και την πέρασα με 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η γεωμετρία είναι αρκετά εύκολη...! κ εγώ της θεωρητικής ήμουν και την πέρασα με 8.

μπραβο ισαακ!!!:thanks:εγραψες πολυ καλα πιστευω να τα καταφερω και εγω με την γεωμετρια γιατι δεν μου αρεσει και πολυ προτιμω την στατιστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Μια χαρά...Γράφτηκα κι εγώ...:)

Τα μαθήματα ξεκινάνε Δευτέρα ε?Στις 5?:jumpy:
Α και καμιά πληροφορία Ισαάκ για το πρόγραμμα και τις ώρες? Θα έχουμε πολλές φορές απόγευμα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki!!!!

Νεοφερμένος

Η vasiliki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε ακριβως αρχιζουν τα μαθηματα για τους πρωτοετεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε ακριβως αρχιζουν τα μαθηματα για τους πρωτοετεις?

εγω οπως ρωτησα οταν πηγα να κανω την εγγραφη μου ειπαν στις 6 οκτωμβριου αλλα δεν ξερω ουτε τι ωρα ουτε τι μαθηματα θα κανουμε
αν ξερει καποιος ας μας βοηθησει :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ σήμερα πήρα τηλέφωνο κ μου είπαν ότι ατις 6 Οκτωβρίου ξεκινάμε...Λογικά τότε θα γίνει η ξενάγηση και θα μας πουν και τι πρέπει να κάνουμε...Αλλά η ώρα είναι όντως ένα θέμα...Να φανταστώ κατά τις 9...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ σήμερα πήρα τηλέφωνο κ μου είπαν ότι ατις 6 Οκτωβρίου ξεκινάμε...Λογικά τότε θα γίνει η ξενάγηση και θα μας πουν και τι πρέπει να κάνουμε...Αλλά η ώρα είναι όντως ένα θέμα...Να φανταστώ κατά τις 9...

ναι και εγω ετσι νομιζω κατα τις 9 θα ξεκιναμε τα μαθηματα τωρα για το τι θα κανουμε την πρωτη μερα μας στο παιδαγωγικο ειναι ενα ερωτημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ναι 9 ξεκινάνε τα θεωρητικά και αμφιθεατρικά και 12 τα εργαστηριακά...Τι θα κάνουμε 3 μέρες καθηστοί δεν καταλαβαίνω...Εγώ μάλλον θα φύγω και θα ξαναπάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ σήμερα πήρα τηλέφωνο κ μου είπαν ότι ατις 6 Οκτωβρίου ξεκινάμε...Λογικά τότε θα γίνει η ξενάγηση και θα μας πουν και τι πρέπει να κάνουμε...Αλλά η ώρα είναι όντως ένα θέμα...Να φανταστώ κατά τις 9...
Εμεις στο Παιδαγωγικο Βολου αρχισαμε στις 21 Σεπτεμβρη:'(:'(:'( Επιλεξαμε ηδη και τα Υ(Ε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Σοβαρά? Πως είναι? Είναι εύκολα? Χωριζόμαστε σε τμήματα κι έτσι? Μπαίνουν απουσίες κανονικά? Πες, πες...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Σοβαρά? Πως είναι? Είναι εύκολα? Χωριζόμαστε σε τμήματα κι έτσι? Μπαίνουν απουσίες κανονικά? Πες, πες...:P:P:P
Καλα ειναι. Τουλαχιστον ετσι φαινεται. Αν ειναι ευκολο δεν ξερω ακομη σιγουρα. Ειμαστε ολοι ενα τμημα στα υποχρεωτικα μαθηματα (που ειναι 4) χωριζομαστε στα επιλογης. Απουσιες δεν μπαινουν παρα μοναχα στο Εργαστηρι Πληροφορικης που ειναι επιλογης και ευκολο.Αυτα για το Παιδαγ. Βολου.:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Είναι πολύ πιο διαφορετικά τα πράγματα από μας δηλαδής :P

Bγήκε και το πρόγραμμα στη σελίδα της σχολής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki!!!!

Νεοφερμένος

Η vasiliki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το ειδα το προγραμμα της σχολης στο ιντερνετ αλλα αναφερει οτι το πρωτο εξαμηνο αρχιζει δευτερα(συγκεκριμενα αναφερει 1 μαθημα)....στις 6/10 δεν αρχιζουμε κανονικα ομως?μπορει να μου εξηγησει καποιος?:)..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Την Τρίτη ξεκινάμε. Την Τρίτη γίνεται η 'ξενάγηση' ή όπως αλλιώς το λένε. Όταν πήγα να γραφτώ υπήρχε πομία ανακοίνωση υ έλεγε πως τα θεωρητική μαθήματα ξεκινάνε 9 Οκτωβρίου και τα εργαστηριακά 12. Άρα, λογικά, την πρώτη εβδομάδα θα πάμε την Τρίτη για ξενάγηση και την Παρασκευή για θεωρητικό. Και μετά από Δευτέρα κανονικά.:)

Εγώ τουλάχιστον αυτό κατάλαβα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
την τριτη αρχιζουμε λόγω των εκλογών. το πρόγραμμα ανφέρεται σε όλο το εξάμηνο και όχι σε μια εβδομάδα του εξαμηνού. Υποχρεωτικό με απουσίες είναι το Εικαστικά Εργασήρια και το εργαστήριο φυσικής το οποίο θα ανακοινωθεί εντός της τάξης και κατα την διάρκεια του θεωρητικού μαθήματος την παρασκευή.
ΔΕΝ γίνεται καμια ξενάγηση από καν'εναν. ΔΕΝ είμαστε μουσείο... Θα πάτε στην Τάξη που έχετε μάθημα την Τρίτη και όλα καλά θα πάνε.
ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ για την σχολή έχει 9 παρα τέταρτο νομίζω και 9 ακριβώς
καλύτερα με το παρατέταρτο να έρθετε...
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Διακρίνω κάποιο εκνευρισμό ή μου φαίνεται Ισαακ? Καλά εντάξει πρωτοετείς είμαστε δεν είναι δυνατόν να τα ξέρουμε όλα...Και η ανησυχία μας είναι εντελώς φυσιολογική...Όσο για την 'ξενάγηση' ότι μου είπαν από τη γραμματεία όταν πήρα τηλέφωνο λέω. Δεν λέω ότι κατεβάζει το κεφάλι μου...Τέλοσπάντων. Άρα την Τρίτη ξεκινάμε κανονικά...Άντε καλή μας αρχή...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top