Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Έτσι πληροφοριακά ρωτάω...Μήπως ξέρεις εσύ ή ίσως από που μπορώ να πληροφορηθώ τι μάθημα να διαλέξω ώστε να έχω ελεύθερη και την Παρασκευή?(Να μην έχω υποχρεωτικό δηλαδή):)
Άσχετο και ίσως να μην είσαι και το κατάλληλο πρόσωπο να ρωτήσω αλλά με καίει αυτό το θέμα:P(Αν ξέρεις κάτι πλζζζζ help me!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
λυπαμαι που θα σε στενοχωρησω αλλά την παρασκευη θα εχεις θελεις δεν θελεις για το πρωτο εξάμηνο μονο. από ό,τι θυμαμαι εμείς είχαμε φυσική. Τα μαθήματα είναι υποχρεωτικά, υποχρεωτικα κατεπιλογής και επιλογής. Αυτό σημαίνει οτι στο πρώτο εξάμηνο θα διαλέξεις όλα όσα αναγράφει τ πρόγραμμα σπουδών...! από το 2 έτος αρχίζουν (νομίζω) τα ελεύθερης επιλογής. έχουμε ένα παιδί από Κατερίνη τον Βασίλη τον Κραγιόπουλο (έτσι νομίζω τον λένε)

σορρυ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Σιγά καλέ τι σόρρυ μήπως εσύ φταις? Πωωωωωω πωωωωωωωω...Κι εγώ ήθελα ΠΣΚ να είμαι εδώ...Κρίμα...Κάθε μέρα σχολή δλδ...Πφφφφφ:(:(:(

(Δεν το ξέρω το παιδί...:jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολάου Λίλα

Νεοφερμένος

Η Νικολάου Λίλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι από Καρδίτσα κ πέρασα παιδαγωγικό στην Φλώρινα:bye:..... Η αλήθεια είναι ότι δε μου άρεσε κ πολύ η πόλη:'(:'(:'(.... Ελπίζω να μου αρέσει περισσότερο στην πορεία!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Η Φυσική όμως είναι φοβερό μάθημα την κάνει η φοβερή κ. Σπύρτου!!!
ε ΒΡΕ το απογευμα θα είσαι σπίτι σου!!!
το πρωί έχουμε μάθημα


Η πολή δεν λεει και πολλά... αν βρεις καλή παρέα όλα καλά Λίλα...
από που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολάου Λίλα

Νεοφερμένος

Η Νικολάου Λίλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
από καρδίτσα είμαι.... εσύ???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
από καρδίτσα είμαι.... εσύ???:P:P:P
Αν θυμαμαι καλα, ο Ισαακ πρεπει να ειναι Λαρισαιος, οπως και εγω:):D:)!! Btw και εμενα μου περασε σε καποια φαση απο το μυαλο να δηλωσω Φλωρινα, αλλα τελικα εβαλα Αλεξανδρουπολη:D:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
απο τη ΛΑΡΙΣΑΡΑ ειμαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki!!!!

Νεοφερμένος

Η vasiliki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ουτε εμενα μου αρεσε πολυ η πολη αλλα ειμαι της αποψης οτι οπου υπαρχει καλη παρεα υπαρχει και καλη διαθεση,οποτε μην αγχωνεσαι,ελπιζω και πιστευω οτι θα περασουμε πολυ καλα στη φλωρινα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Πωω..Παιδιά πολύ τη σνομπάρετε τη Φλώρινα ε?? :P Έχετε ένα δίκιο βέβαια,αλλά μην τα βλέπετε όλα μαύρα..! Εγώ μένω εδώ (αν και τώρα θα φύγω Βόλο)..Πέρασαν αρκετοί συμμαθητές μου εδώ (συμμαθήτριες ως επί το πλείστον ;) )...Για παρέα μη φοβάστε..Εννοείται πως θα βρείτε..! Αν έχετε συνηθίσει σε μεγαλύτερες πόλεις,θα σας φανεί "κάπως" στην αρχή...Αλλά έχει και τα ωραία της..! Βόλτες στο ποτάμι, στο χιονοδρομικό το χειμώνα..στις πάνω γειτονιές..Μην απογοητεύεστε εύκολα..Εκεί θα μείνετε για 4 χρόνια ακόμα οπότε πρέπει να έχετε καλή διάθεση.. Και αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι ως ντόπια,εδώ είμαι ! :)

ΥΓ.Ααααααα Φαντάζεστε να πέτυχα κανέναν αυτές τις μέρες που ψάχνατε για σπίτια; Γιατί έβρισκα συνέχεια παιδιά που ρωτούσαν "πώς πάμε εδώ" και τέτοια..! χεχε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γιατι να μην περασετε καλα;;;;χοντρα ρουχα να παρετε μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
ναι...σωστή η κοπέλα από πάνω...Αν του τη βαρέσει του καιρού, έχουμε και -15...Συνηθισμένοι όμως εμείς...Χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας περασα και εγω στη φλωρινα.Να σας ρωτησω κατι επειδη το σπιτι που βρηκα ειναι μεσα στο κεντρο και το πανεπιστημιο ειναι λιγο μακρια υπαρχει καποιο μεσο για το πανεπιστημιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Nαι υπάρχει αστικό που μεταφέρει τους φοιτητές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σε ευχαριστω:) παλι καλα γιατι για να πας με τα ποδια μεχρι το πανεπιστημιο ειναι λιγακι δυσκολο ως και πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Nαι είναι αρκετά μακριά...3,4 χιλιόμετρα έξω από την πόλη:(...Την Τρίτη που θα πάω να γραφτώ θα ενημερωθώ και για το ωράριο.Να δούμε πότε θα αρχίσουν και τα μαθήματα.Παίρνω τηλέφωνο στη σχολή και δεν απαντάνε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και εγω την τριτη θα παω για την εγγραφη :) μακαρι να ξεκινησουμε μετα τις εκλογες γιατι για μια μερα μαθημα δεν λεει μηπως ξερεις τι μαθηματα θα κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ναι? Μπορεί και να βρεθούμε που ξέρεις?:)
Ναι, μακάρι γιατί να πάμε και να ξαναγυρίσουμε πίσω για να ψηφίσουμε και ξανά Φλώρινα θα είναι ζόρι! :jumpy:
Ακριβώς τι μαθήματα θα κάνουμε δεν ξέρω, ας μας διαφωτίσει και κανένας παλιότερος αλλά βρήκα αυτή τη σελίδα όταν έψαχνα κι εγώ για το τι είδους μαθήματα περιλαμβάνει η σχολή.Ελπίζω να σε βοηθήσει
https://www.didefth.gr/sxoles/334.htm :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
1ο Εξάμηνο
Φυσική
Μαθηματικά
Στατιστική
Παιδαγωγική
Θρησκευτικά
Γραμματική
Αγλικά
Εικαστικά

2ο Εξάμηνο
Μεθοδολογία Ερευνας
Γεωμετρια
Διδακτική Μεθοδολογια
Εξελικτική Ψυχολογία
Αγγλικά
Παιδαγωγικά Υλικά και Μέσα
Ιστορία
Παιδαγωγική Αλληλεπίδραση


ΑΥΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ Α ΕΤΟΣ..!
ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ....
Στατιστικη και Ψυχολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Aααα ωραία!Αγγλικά ξεκινάμε από κάποιο επίπεδο ή από το μηδέν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top