Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.. Είμαι πραγματικά τόσο χαρούμενος που πέρασα στα παιδαγωγικά και δεν με ενδιαφερει η περιοχη..!
Είναι κανείς για ΦΛΩΡΙΝΑ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εγω περασα φλωρινα...παιδαγωγικο...αλλα αμα σας πω απο που ειμαι θα με λυπηθειτε....
ΝΑΞΟ!!

Ελπιζω να καταφερω να κανω μετεγγραφη στην Αθηνα γιατι βλεπω να με τρωνε οι λυκοι εκει πανω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
πίστεψε με το πιο πιθανό είναι να σε φάνε οι "Μαφιόζοι" της Αθήνα.Η Φλώρινα είναι αφενός και καλύτερο μέρος για σπουδές και αφετέρου δεν αντιμετωπίζει προβλήματα όπως η Αθήνα.Και να μην ξεχάσουμε ότι έχει και καλό κόσμο για να μην μιλήσω και για τις κοπέλες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
δεν ξερω απο που εισαι, παντως δεν ξερω πως θα σου φαινοταν να εισαι απο Ναξο και να χρειαζεται να κανεισ 7 ωρες για Πειραια και απο εκει με λεωφορειο αλλες 8-9 ΓΙΑ φλωρινα...εμεις βασικα εχουμε δικο μας σπιτι στην Αθηνα και δε θα ηθελα και να επιβαρυνω τους γονεις μου...θα παρω μαλλον και μετεγγραφη λογω τριτεκνιας...ιδωμεν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
manos the greek , θα είμαστε συμφοιτητές δηλαδή;;;
Άντε τα λέμε στη Φλώρινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
manos the greek , tha eimaste simfoitites diladi???
ANTE TA LEME STI FLORINA

Θα σε αναγνωρισω ΙΣΑΑΚ ,,,δε νομιζω να υπαρχουν και πολλα αγορια στο τμημα...μονοι μας θα ειμαστε και μια θαλασσα απο κοριτσια......:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μη το λές, θα είναι κ άλλα δύο αγόρια από Λάρισα (από ό,τι είδα σημερα στην εφημερίδα) τουλαχιστον να κάνουμε και παρέα..!!! Σπίτι βρήκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Θα σε απογοητευσω, γιατι ρωτησα τον καθηγητη μου και μου ειπε πως μπορω απλα να παω να γραφτω στη φλωρινα ΚΑΙ να κατεβω Αθηνα να παρακολουθω κανονικα στο τμημα αφου εξεταστικη θα δωσω στην Αθηνα

και μου ειπε πως δεν εχει νοημα να μεινω στη φλωρινα αγου η μετεγγραφη μου θα εχει γινει πριν την πρωτη εξεταστικη...και καλο θα ηταν να παρακολουθω τα μαθηματα της ΑΘΗΝΑΣ...ΣΕ μπερδεψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ΟΚ, φίλε δεν πειράζει..! ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Σήμερα μου είπαν κάτι παιδιά οτι χρειάζονται και γενικές εξετάσεις αίματος για τα δικαιολογητικά της εγγραφής. Ισχύει κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

πεταλουδίτσα

Νεοφερμένος

Η πεταλουδίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
...Γεια σας!
Πέρασα και εγώ Φλώρινα....
Θα περασουμε τέλεια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
...Γεια σας!
Πέρασα και εγώ Φλώρινα....
Θα περασουμε τέλεια...:)

Αλήθεια??? Πώς σε λένε? Εγώ πήγα χθές και γράφτηκα γινόταν χαμός. Πάντως τα παιδιά εκεί με βοήθησαν πολύ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gebbeth

Νεοφερμένος

Ο Gebbeth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!! Φλώρινα ε? Παρέα θα 'μαστε... Άντε να δούμε θα ειναι καλά ή απογοήτευση..? Λοιπόν, Isaak, σχετικά με τα δικαιολογιτικά.. χρειάζεσαι πιστοποιητικό, ακτινογραφία θώρακα με γνωμάτευση από παθολόγο δημόσιου νοσοκομείου, γνωμάτευση από δερματολόγο επίσης από δημόσιο νοσοκομείο, φωτοαντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας, επικυρωμένο φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης και του απολυτηρίου, εκκαθαριστικό εφορίας, 4 φωτογραφίες τύπου ταυτότητας, μια υπεύθυνη δήλωση σύμφωνα με την οποία θα δηλώνεις ότι δεν φοιτείς αλλού-πρέπει να έχει σφραγίδα για το γνήσιο υπογραφής από το ΚΕΠ της περιοχής σου και ένα πιστοποιητικό οικογενιακής κατάστασης... αυτά τα λίγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Kαλησπερα κι απο μενα!Εγω θα παω να γραφτω την αλλη παρασκευη επειδη δινω την Τριτη διπλωμα...:xixi:...Σχετικα με αυτα που ειπες, το εκκαθαριστικο της εφοριας , το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και το πιστοποιητικο γεννησεως το δινεις μονο σε περιπτωση που θελεισ να παρεις δωρεαν σιτιση.Εγω που θα ερθω απλα για να γραφτω θα πρεπει να κραταω μαζι μου απο εδω:1.απολυτηριο επικυρωμενο 2.βεβαιωση επικυρωμενη 3.ακτινογραφια και γνωματευσεις 4.φωτογραφιες.5.φωτοτυπια αστυνομικης ταυτοτητας 6.(δεν ξερω αν το ζητανε αλλα εγω θα το κραταω ) ατομικο δελτιο επιτυχιας που μας εδωσαν στο λυκειο.
ερωτηση: την υπευθυνη δηλωση δεν μας τη δινουν στη γραμματεια να τη συμπληρωσουμε??αρα τι χρειαζεται η σφραγιδα απι τα κεπ για το γνησιο της υπογραφης? Πες μου σε παρακαλω αν ξεχναω κατι γιατι θα ανεβω απο πολυ πολυ πολυ μακρια (Ναξο) και δεν ειναι ευκολο αμα ξεχασω κατι να επιστρεψω να το παρω... Και κατι αλλο...πως ηταν τα πραγματα εκει?Φιλικη η γραμματεια?Η' σε κραζουν? Ειχε φοιτητικες παραταξεις να σε βοηθησουν?γεικα, ξεμπερδεψες γρηγορα ή σε ειχαν ολη τη μερα εκει??
thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πολύ η Φλώρινα..! όλοι εκεί είναι πολύ φιλόξενοι και τα μαθήματα της σχολή πολύ εύκολα (από ό,τι έμαθα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gebbeth

Νεοφερμένος

Ο Gebbeth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kαλησπερα κι απο μενα!Εγω θα παω να γραφτω την αλλη παρασκευη επειδη δινω την Τριτη διπλωμα...:xixi:...Σχετικα με αυτα που ειπες, το εκκαθαριστικο της εφοριας , το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και το πιστοποιητικο γεννησεως το δινεις μονο σε περιπτωση που θελεισ να παρεις δωρεαν σιτιση.Εγω που θα ερθω απλα για να γραφτω θα πρεπει να κραταω μαζι μου απο εδω:1.απολυτηριο επικυρωμενο 2.βεβαιωση επικυρωμενη 3.ακτινογραφια και γνωματευσεις 4.φωτογραφιες.5.φωτοτυπια αστυνομικης ταυτοτητας 6.(δεν ξερω αν το ζητανε αλλα εγω θα το κραταω ) ατομικο δελτιο επιτυχιας που μας εδωσαν στο λυκειο.
ερωτηση: την υπευθυνη δηλωση δεν μας τη δινουν στη γραμματεια να τη συμπληρωσουμε??αρα τι χρειαζεται η σφραγιδα απι τα κεπ για το γνησιο της υπογραφης? Πες μου σε παρακαλω αν ξεχναω κατι γιατι θα ανεβω απο πολυ πολυ πολυ μακρια (Ναξο) και δεν ειναι ευκολο αμα ξεχασω κατι να επιστρεψω να το παρω... Και κατι αλλο...πως ηταν τα πραγματα εκει?Φιλικη η γραμματεια?Η' σε κραζουν? Ειχε φοιτητικες παραταξεις να σε βοηθησουν?γεικα, ξεμπερδεψες γρηγορα ή σε ειχαν ολη τη μερα εκει??
thanks
Χρειάζεσαι πιστοποιητικό για την αναβολή στον στρατό!! Το δελτίο επιτυχίας δεν χρειάζεται αλλά αφού είσαι από τόσο μακριά κράτα το μην γίνει καμιά στραβή.. Την υπεύθυνη δήλωση την παίρνεις από ένα βιβλιοπωλείο (0.10-0.20? θα δώσεις) και συμπληρώνεις τα στοιχεία σου και δηλώνεις υπεύθυνα ότι: "δεν φοιτώ σε άλλη σχολή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ή πανεπιστήμειο στην Ελλάδα" και υπογράφεις. Στο ΚΕΠ σφραγίζουν την υπογραφή σου ώστε να μην θεωρηθεί πλαστό το έγγραφο... Ανούσια πράγματα αλλά τί να κάνεις.. Δυστυχώς κάτι έτυχε και δεν πήγα να γραφτώ ακόμα. Υπάρχουν παρατάξεις από τα κύρια κόμματα σίγουρα - σε κάθε πανεπιστήμειο έχει- αλλά εγω προσωπικά δεν πιστεύω να γίνω μέλος σε κάποιο... Έχω msn αν έχεις κατι άλλο να ρωτήσεις θα με βρεις εκεί είμαι κάθε μέρα και θα χαρώ να βοηθήσω εάν μπορω.
-----------------------------------------
Τα μαθήματα είναι όντως πολύ εύκολα. Αν ήσουν και θεωριτικός στο λύκειο, θα σου φανούν -τουλάχιστον τα περισσότερα- ακόμα πιο εύκολα. Όπως πολύ σωστα λέει ένας φίλος μου.. "Εγώ θα λιώνω και εσύ θα παίζεις με πλαστελίνες.."
-----------------------------------------
Οι τρίτεκνοι νομίζω παίρνουν αυτόματα μετεγγραφή. Μπορείς να παρακολουθήσεις από την αρχή τα μαθήματα της αθήνας έτσι ώστε να μην χάσεις κάποιο μάθημα. Ρώτα κάποιον καθηγητή σου για σιγουριά. Σχετικά με την επιβάρυνση να μην το σκέφτεσαι έτσι. Μπορείς να πιάσεις μια δουλειά εκεί αν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Παιδαγωγική Σχολή της Φλώρινας είναι πάρα πολύ καλή..! Οι καθηγητές είναι πολύ φιλικοί..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
κανέίς για παιδαγωγικό δημοτικής φλώρινας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κανέίς για παιδαγωγικό δημοτικής φλώρινας;
Φιλε Isaak παρακολουθουσα με μεγαλο ενδιαφερον τα μηνυματα που ειχες στειλει περυσι, πρωτα απ'ολα επειδη θελω σαν τρελος να περασω στο παιδαγωγικο και δευτερον επειδη και γω ειμαι απο τη Λαρισα!! Τα μορια που συγκεντρωσα ειναι 18228 και επειδη απεχω μονο 95 μορια απο τα Γιαννενα δεν προκειται να τα πιασω... Οπως καταλαβαινεις η αμεσως επομενη επιλογη ηταν η Φλωρινα, αλλα, καλως η κακως, δεν ηθελα με τιποτα να παω εκει!! Ετσι δηλωσα την Αλεξανδρουπολη, μετα τα νησια και στο τελος το Βολο και τη Φλωρινα... Ξερω ομως δυο κοριτσια που πιθανοτατα περνανε εκει:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
σε ποιο σχολείο πήγαινες? ποια κοριτσια ξέρεις; αυτες σε ποιο σχολειο πηγαινουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top