Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Έχεις και το φυζίκ. (του πυροσβέστη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Was ist φυζικ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
le physique= παρουσιαστικό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν έχω δει πολλούς αξύριστους, αγύμναστους και μαλλιάδες πυροσβέστες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ναι ρε δεν εχουν μαλλια φανταζεσαι; να πιασουν καμια φωτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ηθοποιος!!!:D:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Πυροσβέστης στην Αλάσκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
μην χαίρεσαι πολύ γιατί εμείς στην 4ήμερη πήγαμε cern και ήταν μια μούφα:)
Ναι,,μόνο που στη δική μας περίπτωση έχουν δεχθεί ειδική πρόσκληση από το cern και θα δούνε πολύ περισσότερα απ' ότι εσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γιατί εμείς πήγαμε ακάλεστοι:lol:? ενδεικτικά θα σου πω ότι είδαμε τα ίδια που είδε και ένας φίλος μου που κέρδισε το βραβείο μικρών επιστημόνων και είχε σαν έπαθλο αυτήν την επίσκεψη:)
-----------------------------------------
και ακόμα στη σύραγγα απο-και-κλείεται να την δούνε οπότε μην μου λες διάφορα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosferatu

Νεοφερμένος

Ο Nosferatu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θελω να γινω φυσικος και να ασχοληθω με ερευνα. Δεν μου φαινεται πολυ τρελο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μμμμ...πολιτικός,αστροναύτης,χημικός/μαθηματικός/φυσικός και κάτι που θα μπορώ να συνδυάσω ΟΛΑ όσα μου αρέσουν! Μάλλον ανέφικτο!:Ρ

Ε και είναι λίγο αυτό?Ας έβλεπα και το κτήριο αρκεί να πήγαινα.
ΣΥΜΦΩΝΩΩΩΩΩΩ! Πάντα ήθελα να πάω στο σερν!! Δε θα με χάλαγε ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΚΕΙ ΚΙΟΛΑΑΑΑΣΣ!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

Πυροσβέστης στην Αλάσκα:)
:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Τελευταια αρχιζω να σκεφτομαι την δουλεια του μπογιατζη..
Παρτε ενα τοιχο που βαφω στο δωμα οπου θα μετακομισω την θερινη περιοδο..

Ειμαι και ο πρωτος μπογιατζης ναουμ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • toixos!.JPG
    toixos!.JPG
    70.6 KB · Εμφανίσεις: 105

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
να γινω μια μερα συνεργατιδα με τον ryan wolfe στο csi miami κ να λυσουμε μαζι μια υποθεση! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τελευταια αρχιζω να σκεφτομαι την δουλεια του μπογιατζη..
Παρτε ενα τοιχο που βαφω στο δωμα οπου θα μετακομισω την θερινη περιοδο..

Ειμαι και ο πρωτος μπογιατζης ναουμ! :P

Κι εμένα το δωμάτιό μου πορτοκαλί είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
γιατί εμείς πήγαμε ακάλεστοι:lol:? ενδεικτικά θα σου πω ότι είδαμε τα ίδια που είδε και ένας φίλος μου που κέρδισε το βραβείο μικρών επιστημόνων και είχε σαν έπαθλο αυτήν την επίσκεψη:)
-----------------------------------------
και ακόμα στη σύραγγα απο-και-κλείεται να την δούνε οπότε μην μου λες διάφορα:)
θα το δούμε αυτό...:):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Περιγραφη τελικου Τσου-Λου διπλα στον Αλεφαντο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
να ειμαι η προσωπικη γιατρός της διασημης angelinas jolie!μακαρι θεε μου!αν και δν το θελω και πολυ!προεχουν οι εξετασεις τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μμμ...θα ήθελα να ξεκινήσω μια δικία μου αλυσίδα ιδιωτικών εκπαιδευτηρίων με ειδίκευση στις ξένες γλώσσες, η οποία θα προσφέρει ένα πακέτο υπηρεσιών με αποκλειστικό δέκτη τον μαθητή, για όλα τα επίπεδα πρωτοβάθμια, δευτεροβάθμια, αλλά και ανώτατη εκπαίδευση...μακάρι να τα μπορούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω,νεκροθάφτης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Η καλύτερη δουλειά πλάκα πλάκα. Σαν τις κατσαρίδες ψωφάει ο κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top