Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Σε βρίσκω πολύ προσγειωμένο.. Πάνω απ'όλα λιτότις .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εμ τι...Κριτσινια σπαμε ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Το τρελό επαγγελματικό μου όνειρο είναι χορεύτρια....λατρεύω το χορό...αλλά δεν το ξέρει κανείς...χορεύω όταν είμαι μόνη μου...

Το "μη τρελό" είναι...μισό να σκεφτώ...έχω αλλάξει πόσα επαγγέλματα...λοιπόν...θα προτιμήσω μάλλον οικιακή οικονομία...μου αρέσει πολύ και τα πάω καλά....το μέλλον δυστυχώς δε μπορώ να το φανταστώ...θα δείξει....αλλά ελπίζω να πετύχω αυτό που θέλω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμένα το πιο φιλόδοξο (όχι το πιο τρελό) επαγγελματικό μου όνειρο είναι να πάω σε κάποια από τα μεγάλα ερευνητικά ινστιτούτα για τη Γενετική ανά τον πλανήτη και να πρωτοστατήσω στην έρευνα. Κάτι το οποίο μπορώ να πω ότι μπορώ να προσπαθήσω.

Το πιο τρελό μου επαγγελματικό όνειρο, ωστόσο, είναι να γράψω καμιά 100στη μπεστ-σέλλερ και να καθιερωθώ ως ο μεγαλύτερο συγγραφέας όλων των εποχών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εμ τι...Κριτσινια σπαμε ? :P
:lol:

λοιπον ενα τρελο μου ονειρο ειναι να γινω εκτροφεας σκυλων...
δεν ξερω αν θα γινει ποτε ομως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θα ηθελα ν γινω παρουσιαστρια δελτιου ειδησεων...............;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
αστρονομια,αστροφυσικη ή κοσμολογια να σπουδασω μονο αυτο και να διαπρεψω σε αυτον το τομεα

σε καμια περιπτωση ομως να εργαστω στη NASA εχω ακουσει τι παθενουν οσοι επιστημονες βγουν στην συνταξη απο τη NASA ...παθενουν ως δια μαγειας ενα ατυχημα και χανουν τη μνημη τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Θέλω σε 2 δεκαετίες να έχω τη μεγαλύτερη εταιρία με consumer electronics στην αμερική και κατ επέκταση στον κόσμο με ότι αυτό συνεπάγεται φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι τρελό πάντως... Συγγραφέας! Δε με νοιάζει τόσο να γίνω διάσημη και τέτοια, απλώς να εκδώσω και να έχω κάποιους αναγνώστες. :)
Τώρα τελευταία την έχω δει κάπως και μου φαίνεται ότι οποιοδήποτε επάγγελμα εκτός καλλιτεχνικού χώρου είναι κάπως ανόφελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Είδα πολλά ενδιαφέροντα ρπάγματα που θέλετε καιμερικοί είπαν.."δεν ξέρω αν θα γίνω όμως". Άμα έχετε θέληση και όρεξη θα το πετύχετε και σας εύχομαι να κάνετε αυτό που επιθυμείτε.

Εγώ θα μ'άρεσε να μαι σε επιστημονική ομάδα ερευνών.Π.χ. αν ήμουν επιστήμονας τώρα στο CERN θα 'ταν τελειο για μένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
το μισο ischool θα ειναι στη νασα ,το αλλο μισο στο cern..πωπω!! παλιοι φιλοι θα βρεθειτε σε αντιπαλα στρατοπεδα..χχεχεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Άσε μας να κάνουμε έστω όνειρα...Άμα δεν υπάρχεικαι το όνειρο για το cern και τη nasa την κάτσαμε.Αν και εγώ δεν το λέω κοροΪδευτικά ούτε σαν τα παιδάκαι που λενε όταν μεγαλώσω θα γίνω αστροναύτης. Το λεώ γιατί θα μ'άρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ο.κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καθηγητής πανεπιστημίου στα Μαθηματικά για Οικονομολόγους :).

Πού όμως, ακόμα και να αποκτήσω τα προσόντα πρέπει να γλύψω κώλους απο 'δω μέχρι το Αίγιο. Αααχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Να γράψω μουσική ροκ, μεταλ, ενναλακτική που θα μείνει ακόμα και όταν εγώ θα "φύγω"...να ξεπεράσω την φοβία μου για τους ανθρώπους, και βγαίνοντας σε μια σκηνή να γίνω ο εαυτός μου και να απελευθερώσω τη δημιουργικότητα μου...

(αυτο δεν είναι όνειρο, είναι υπερπαραγωγη...χεχε)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θα θελα να εχω δικο μ κατασκευαστικο γραφειο που να ειναι κορυφη στη θεσσαλονικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Θα ηθελα να ακολουθησω ακαδημαϊκη καριερα σε καποιο κλαδο των οικονομικων(ισως στον κλαδο της Στατιστικης-Οικονομετριας,με καθε επιφυλαξη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μεγαλοδικηγόρος...Πέρα από τα σκάνδαλα όμως...Αυτό...κ από μόνο του όνειρο θερινής νυχτός είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αμα κατσεις στο κιλκις εχεις ελπιδες να γινεις μεγαλοδικηγορος... εδω ειναι το μεγαλο ζορι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν είναι αυτό το θέμα για μένα...Το θέμα είναι να γίνω επιτυχημένος δικηγόρος χωρίς να εμπλέκομαι σε υποθέσεις όπου θα χρειάζεται να προστατεύω μεγάλους εγκληματίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top