Γνωρίζετε στη Λάρισα κανένα καλό φροντιστήριο;

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ψαχνω ενα καλο φροντιστηριο στη λαρισα γαι τα μαθηματα της γ λυκειου τεχνολογικης κατευθυνσης...καμια ιδεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
μπα, δε γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα βοηθήσει, αλλά από το τίποτα καλύτερα να έχεις κάτι στα χέρια σου. Εδώ έχει κατάλογο με φροντιστήρια στη Λάρισα. Αν πιστεύεις πως μπορεί ναβοηθήσει σε κάτι...

https://www.oefe.gr/index.php?module=syllogoi&rg=272
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
https://www.syn.fro.gr/

Ρίξε εδώ μια ματιά, είναι τα πανελλαδικά συνεργοζόμενα φροντιστήρια. Πιστεύω πως είναι αρκετά καλά.

tolisman ωραίο φροντιστήριο πρότεινες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Για τεχνολογική είναι αρκετα καλό το Σύγχρονο( στην κεντρική πλατεία) και το Αριστοτέλειο (απέναντι απο τον παλιό Λαμπράκη, νομίζω οτι ειναι η οδος Κουμουνδούρου) Εγώ ήμουν θεωρητική αλλά εκεί πηγαιναν πολλοί φίλοι μου.Ειμαι απο Λάρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Για τεχνολογική είναι αρκετα καλό το Σύγχρονο( στην κεντρική πλατεία) και το Αριστοτέλειο (απέναντι απο τον παλιό Λαμπράκη, νομίζω οτι ειναι η οδος Κουμουνδούρου) Εγώ ήμουν θεωρητική αλλά εκεί πηγαιναν πολλοί φίλοι μου.Ειμαι απο Λάρισα

QFT:)

Για το Αριστοτέλειο μπορώ να σου πώ ότι μαθηματικά και φυσική(θα σου έλεγα και για χημεία αλλά δεν κάνεις :Ρ) οι καθηγητές είναι εξαιρετικοί, και ευτυχώς δεν είναι του στυλ "τρέξτε να προλάβουμε". Μια χαρά βγήκε η ύλη+επαναλήψεις αυτή τη χρονιά που ήμουν εγώ γ' λυκ.
Το Σύγχρονο επίσης είναι πολύ καλό και γνωρίζω τη δουλειά που κάνουν καθηγητές εκεί μέσω φίλων που πήγαιναν εκεί.

Αν πας Αριστοτέλειο πες το για να στείλω χαιρετίσματα σε αυτή που θα σου κάνει έκθεση:P

*Πατρόκλου, όχι Κουμουνδούρου :P

**Τεσπα, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να αφιερώσεις μία μέρα και να κάνεις μία βόλτα από λίγα φροντι και να μιλήσεις με καθηγητές. Μην ακούς τα 105% επιτυχία κλπ, δες αν μπορείς να τους εμπιστευτείς και αν έχουν την απαραίτητη φιλικότητα/μεταδοτικότητα.
Λίγο αργά πρέπει να απαντήσαμε ε :Ρ ? Νομίζω σήμερα αρχίζουν τα φροντι στη Λάρισα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ασυζητητη συγχρονο.....
ειναι καλο μην ανησυχεις...
ειναι στην κεντρικη απεναντι απο το σοκολα
καλη σου επιτυχια στις εξετασεις κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιούλη24995

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
το συγχρονο ειναι πολυ καλο απ οτι ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ. Σύγχρονο και Αριστοτέλειο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ ολους αν και οι περισσοτεροι μου απαντησατε λιγο αργα οταν πλεον ειχα κανει τις επιλογες μου.οπως και να χει σας ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη και εγω ψαχνω φροντιστηριο ενταξει!!!!συγχρονο και αριστοτελειο,αλλα εγω ψαχνω φροντιστηριο στο οποιο να υπαρχει οργανωση (για παραδειγμα στο προηγουμενο φροντιστηριο δεν σημειωναμε καν την μεθοδολογια με αποτελεσμα στις εξετασεις να μην θυμομαστε πως λυναμε τις πρωτες ασκησεις).Για αυτο μπορει καποιος να με βοηθησει δινοντας μου περισσοτερες πληροφοριες για το τροπο που γινεται το μαθημα???
Ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πω πω!ποσο πισω με γυριζεις!περυσι εψαχνα φροντ και τωρα ηδη περιμενω τισ βασεις!λοιπον για εκθεση σου προτεινω να πας στο τριωνυμο με τον κυριο καραμουζα (ειναι ακριβως απναντι απο το prime timers,και βρισκεται στο πρωτο οροφο)...(εκει το μαθημα της εκθεσης γινετε με τον εξης τροπο..σας λεει το θεμα..συζητατε τισ ιδεες σας και γραφετε στο τετραδιο ολοι μαζι αυτα που σασ υπαγορευει..καθε φορα που θα εχετε μαθημα θα σας εχει δωσει ενα θεμα εκθεσης να γραψετε σπιτι με αποτελεσμα μεχρι το τελος της χρονιας να εχεις μαθει να γραφεις εκθεσεις σε χρονο dt..)..τα τελευταια 2 χρονια που ημουν στ φροντ ελαχιστα παιδια γραψανε κατω απο 15 στις πανελληνειες..καλα θα ηταν να πας απο εκει και να τα συζητησετε μαζι..οσο μεσα στο μαθημα, να ξερεις πως δεν ακουγεται ουτε ψιθυρος..
οσο για το μαθημα της φυσικης σου προτεινω το Α+συν (η οδος ειναι δευκαλιωνος 5) οπου στα τμηματα δεν μπαινουν πανω απο 5 ατομα(ετσι ειναι οι αιθουσες..εχουν μονο 5 μονα θρανιακια και 5 ανετες καρεκλες :P ) εκει θα γραφετε και μεθοδολογια και τα παντα!! η ωρα της φυσικης θα γινει η αγαπημενη σου..με τη καλοσυνη και το χιουμορ του καθηγητη και με το υπεροχο κλιμα που θα σε κανουν να αισθανεσαι σαν στο σπιτι σου..) οι γνωσεις του καθηγητη καθως και ο τροποσ που τισ μεταδιδει ειναι αψογος.
δεν κανω διαφημηση..αυτα ηταν τα μοναδικα 2 μαθηματα που εμεινα ευχαριστημενη για αυτο και σου τ προτεινω.οσο για τα αλλα μαθηματα που εκανα αλλου δεν εεμεινα και πολυ ευχαριστημενη και γ αυτο δεν σου τ προτεινω και ουτε τα αναφερω καν!για περισσοτερες πληροφοριες αν θεσ δωσε μου τ msn σου να με ρωτησεις οτι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σε ποιο φροντιστηριο πηγαινες και δεν ησουν ευχαριστημενη στα υπολοιπα μαθηματα (να ξερω να το αποφυγω)??τελικα εγω επελεξα το αριστοτελειο και μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος σε ολα τα μαθηματα εκτος απο την φυσικη (παπαδοπουλος) για αυτο και για φυσικη σκεφτομαι να παω ή στ αλφα+ για τον τζηκο ή στα ενωμενα για τον ξανθοπουλο.τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ενωμενα και Ξανθοπουλος!! Στο ειπα και καπου αλλου, ειναι κορυφη ο ανθρωπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι μου το ειπες αλλα εγω που πηγα και μιλησα μαζι του δεν εμεινα και πολυ ικανοποιημενος,οπως επισης και απο το δοκιμαστικο μαθημα που εκανα για αυτο τα ξαναειπα με τον καθηγητη μου στο αριστοτελειο και θα μεινω εκει τελικα γιατι απο τον παπαδοπουλο δεν νομιζω να βρω καλυτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ναι μου το ειπες αλλα εγω που πηγα και μιλησα μαζι του δεν εμεινα και πολυ ικανοποιημενος,οπως επισης και απο το δοκιμαστικο μαθημα που εκανα για αυτο τα ξαναειπα με τον καθηγητη μου στο αριστοτελειο και θα μεινω εκει τελικα γιατι απο τον παπαδοπουλο δεν νομιζω να βρω καλυτερο!!
Α, οκ, οπως νομιζεις!! Βασικα εισαι ο πρωτος που μου λεει κατι τετοιο, αλλα για να το λες κατι παραπανω θα ξερεις... Οπως και να χει σου ευχομαι πραγματικα το καλυτερο:D!! Αληθεια, που στοχευεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
σε ποιο φροντιστηριο πηγαινες και δεν ησουν ευχαριστημενη στα υπολοιπα μαθηματα (να ξερω να το αποφυγω)??τελικα εγω επελεξα το αριστοτελειο και μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος σε ολα τα μαθηματα εκτος απο την φυσικη (παπαδοπουλος) για αυτο και για φυσικη σκεφτομαι να παω ή στ αλφα+ για τον τζηκο ή στα ενωμενα για τον ξανθοπουλο.τι λετε?

Πλάκα κάνεις. Στο μάθημα του περνούσα φοβερά. Κοίτα, μία τρέλα όλη οι φυσικοί την έχουν απ'ότι έχω καταλάβει, αλλά καλή τρέλα:P

Σας έμαθε ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΧΟΥΚ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ !??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ενα εχω να σου πω...δοκιμασε τζηκο απο αλφα συν και αν δε μεινεις ευχασριστημενος θα κανω οτι θες...κανε ενα κ μονο δοκιμαστικο μαθημα μαζι του!!!!!
-----------------------------------------
και για το ξανθοπουλο ουτε εμενα μου αρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τωρα ειδα την δημοσιευση....φυσικα και μας ειπε τι ειπε ο χουκ πριν πεθανει: απο την θεση φυσικου μηκους!!!πεθανα στα γελια οταν το ακουσα!!!τελικα απλα τον παρεξηγησα....ηταν απλα αρχη ακομα και κακως πανικοβληθηκα...ειναι οντως φοβερος και χωρις να χρειαστω το τρομερο διαβασμα στο μαθημα του τα παω παρα πολυ καλα!!
-----------------------------------------
Πλάκα κάνεις. Στο μάθημα του περνούσα φοβερά. Κοίτα, μία τρέλα όλη οι φυσικοί την έχουν απ'ότι έχω καταλάβει, αλλά καλή τρέλα:P

Σας έμαθε ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΧΟΥΚ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ !??!

φυσικα και μας ειπε...οταν το ακουσα πεθανα στα γελια!!!!οντως ειναι φοβερος και παλι καλα λεω που εμεινα εκει γιατι ειναι το μοναδικο μαθημα που χωρις να χρειαστει χτυπησω 24ωρο διαβασμα τα παψ παρα πολυ καλα!!ποιους αλλους καθηγητες ειχες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top