Εγγραφές πρωτοετών

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στο σάιτ της σχολης σου κοιταξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ναι και δεν γραφει τιποτα σχετικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
γραφει αυτο :
"Για τις ιατρικές εξετάσεις χορηγείται από τη Γραμματεία Ιατρικό δελτίο με το οποίο ο εισαγόμενος απευθύνεται στο ακτινολογικό εργαστήριο του Νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ."
αρα πας στην γραμματεια και εκει θα σου δωσουν τις οδηγιες που χρειαζεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
όταν λέει φωτογραφίες τύπου ταυτότητας θέλει ασπρόμαυρες ή ένχρωμες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
όταν λέει φωτογραφίες τύπου ταυτότητας θέλει ασπρόμαυρες ή ένχρωμες?
εγχρωμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
όταν λέει φωτογραφίες τύπου ταυτότητας θέλει ασπρόμαυρες ή ένχρωμες?

Ό,τι να ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω εγχρωμες εβγαλα παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Με το "τυπου αστυνομικης ταυτοτητας" φανταζομαι θα εννοει το μεγεθος ε...
Παντως εγω εγχρωμες θα βγαλω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Με το "τυπου αστυνομικης ταυτοτητας" φανταζομαι θα εννοει το μεγεθος ε...
Παντως εγω εγχρωμες θα βγαλω :D
ναι σωστα ντεμε..:) αυτο εννοει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εχω:

1. φωτογραφιες αστυνομικης ταυτοτητας
2. αντιγραφο απολυτηριου
3. αντιγραφο βεβαιωσης
4. αντιγραφο ταυτοτητας
θα βγαλω και ακτινογραφια θωρακα που θελει η σχολη μου μεθαυριο.

μηπως ξερετε αν χρειαζομαι και κατι ακομα? αυτη η υπευθυνη δηλωση ενος αρθρου μας την δινουν εκει η πρεπει να την εχουμε ετοιμη απο πριν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εχω:

1. φωτογραφιες αστυνομικης ταυτοτητας
2. αντιγραφο απολυτηριου
3. αντιγραφο βεβαιωσης
4. αντιγραφο ταυτοτητας
θα βγαλω και ακτινογραφια θωρακα που θελει η σχολη μου μεθαυριο.

μηπως ξερετε αν χρειαζομαι και κατι ακομα? αυτη η υπευθυνη δηλωση ενος αρθρου μας την δινουν εκει η πρεπει να την εχουμε ετοιμη απο πριν?

Στην δινουν εκει. Επισης ολες οι φωτοτυπιες που λες, πρεπει να ειναι επικυρωμενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
παιδια εχετε παρει βεβαιωσεις απο το σχολειο σας?εμασ δεν εχουν ερθει ακομη!

Sorry για το off-topic:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια εχετε παρει βεβαιωσεις απο το σχολειο σας?εμασ δεν εχουν ερθει ακομη!

Sorry για το off-topic:)!

Δεν εννοουμε το δελτιο επιτυχιας. Εγω το πηρα, αλλα δε μου ειπαν οτι χρειαζεται απο τη σχολη.

Τη βεβαιωση προσβασης λεμε, αυτη που πηγες και στο μηχανογραφικο.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τις βεβαιωσεις τις εχουμε παρει απο τον Ιουνιο (το χαρτι με τους βαθμους δλδ)

Αν εννοεις το δελτιο επιτυχιας, εγω το πηρα χτες! Λογικα πρεπει να εχουν φτασει σε ολα τα σχολεια...

EDIT: Παντως δεν το ζηταει ουτε η δικη μου σχολη το δελτιο επιτυχιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
θα βγαλω και ακτινογραφια θωρακα που θελει η σχολη μου μεθαυριο.

μηπως ξερετε αν χρειαζομαι και κατι ακομα?
Όταν θα πας για την ακτινογραφία θωρακα πρέπει να χεις μαζί σου και μία φωτογραφία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Τα νευρα μου:mad2:Πηγα σημερα στην Οδοντιατρικη να γραφτω.Η ανακοινωση ελεγε οτι δεχομαστε 12-2 τους φοιτητες.Και πηγαινω 12 παρα τεταρτο και μου λεει οι εγγραφες ειναι 10-12 και τωρα δεν μπορω να σε εξυπηρετησω!:mad2:Βρε καλη μου,βρε χρυση μου,αυτη τιποτα......Ηλιθιοι και ανικανοι πραγματικα....Αλλα,της τα εψαλλα ενα χερακι και το ευχαριστηθηκα στο τελος!:D:PΘα παω μεθαυριο με μια φιλη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Όταν θα πας για την ακτινογραφία θωρακα πρέπει να χεις μαζί σου και μία φωτογραφία:)


ναι ξερω, ευτυχως εβγαλα 8! :P

επικυρωμενα ειναι ναι, απο το ΚΕΠ. αυτο δεν εννοεις Cosdel?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Επισης εμενα μου ζητησανε σημερα απο τη σχολη μου μια φωτοτυπια εκαθαριστικου σημειωματος και ενα πιστοποιητικο γεννησεως...Μολις τους ειπα οτι δεν τα εχω βεβαια μου ειπαν οτι δε παιζει προβλημα και να τους τα παω οποτε μπορεσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ναι ξερω, ευτυχως εβγαλα 8! :P

επικυρωμενα ειναι ναι, απο το ΚΕΠ. αυτο δεν εννοεις Cosdel?

Ναι δεν παιζει ρολο απο που. Μπορουσες και απο το Δημο σου, απο την Αστυνομια, απο το σχολειο(για το απολυτηριο και τη βεβαιωση μονο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω οταν πηγα στο σχολειο για να επικυρωσω τις φωτοτυπιες του απολυτηριου και της βεβαιωσης, μου επικυρωσαν και τη φωτοτυπια της ταυτοτητας. Οταν πηρα τηλεφωνο την γραμματεια της σχολης μου ομως, δεν μου ειπε οτι θελει επικυρωση η φωτοτυπια της ταυτοτητας.

Οσοι γραφτηκατε μεχρι τωρα στις σχολες σας, πηγατε επικυρωμενη την φωτοτυπια της ταυτοτητας σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top