Σχολικά χρόνια τέλος : Σκέψεις και συναισθήματα

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εγω ενιωσα απλα μια απεραντη χαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ ένιωσα φανταστικά που τελείωσε το μαρτλυριο των πανελληνίων! Κα΄ποια στιγμή σαν να μου έειψε λίγο, αλλά τώρα στο απνεπιστήμιο είναι 100 φορές πιο τέλεια, οπότε δε θα ήθελα να ξαναγυρίσω πίσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
σιγα μη στεναχωριομουν κιολας....!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι βέβαια...Ειδικά τώρα που άρχισα το πανεπιστήμιο, μου φαίνεται σα μια μακρινή χλιαρή ανάμνηση, παρ'ολο που πέρασα πολύ καλά ως μαθητής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
όχι, χαίρομαι που έφυγα από το λύκειο, κάνω επιτέλους αυτό που πραγματικά μου αρέσει και δε χάνω την ώρα μου σε άσκοπες βλακείες όπως έκανα στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ε...Λιγουλάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σημερα ηταν η τελευταια μερα που πηγαμε σχολειο..τα μαθητικα μας χρονια τελειωσαν..Πως νιωθετε για αυτο?Θα κρατησετε επαφη με κανεναν συμμαθητη σας?Θα σας λειψουν καθολου τα σχολικα χρονια?

Προσωπικα εγω μολις βγηκα απο το σχολειο με επιασε μια μελαγχολια επειδη παρολο που μισω το διαβασμα..δεν θελω να τελειωσει το σχολειο...Μερικες φορες σκεφτομαι οτι θα ταν ωραιο το να ξαναπηγαινα δημοτικο :Ρ,θα μου λειψουν οι κοπανες,οι καφριλες μεσα στην ταξη,ολα αυτα...Σκεφτομαι οτι τωρα που τελειωσε,δυστυχως μπορει να χαθω τελειως με τα παιδια που περασα τα σχολικα μου χρονια μαζι τους(ναι,με τα περισσοτερα παιδια ειμαστε μαζι απο δημοτικο :Ρ)..γενικα δεν το πηρα και πολυ καλα το ολο πραγμα :Ρ...Εσεις? :)

Εισαγωγή σημείωσης συντονιστή : Τα μηνύματα 48-57 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο θέμα με το παρόν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ νιώθω κάπως έτσι:
αλλά και κάπως έτσι ταυτόχρονα:

Δεν ξέρω τι να πω. Καθ'όλη την σχολική μου καρριέρα δέθηκα με 2-3 άτομα. Ποτέ δεν είχα μεγάλη παρέα, και θα φροντίσω να μήν χάσω επαφή με αυτούς. Φέτος συγκεκριμένα όμως δέθηκα περισσότερο με τα παιδιά απο το φροντιστήριο όπως και με τους εκεί καθηγητές μου. Και έχω την αίσθηση ότι εκείνοι θα μου λείψουν περισσότερο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Εγώ χέστηκα γιατί με τα άτομα που θέλω θα κρατήσω επαφές,για τους άλλους ούτε που με νοιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Εγώ χέστηκα γιατί με τα άτομα που θέλω θα κρατήσω επαφές,για τους άλλους ούτε που με νοιάζει.

Οι άλλοι δεν έκαναν κανένα έγκλημα για να μιλάς τόσο..φορτισμένα. :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγώ χέστηκα γιατί με τα άτομα που θέλω θα κρατήσω επαφές,για τους άλλους ούτε που με νοιάζει.

συμφωνω και εγω το ιδιο θα κανω του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από τη μια χαίρομαι, από την άλλη σκέφτομαι τις βλακείες που κάναμε και λέγαμε στο σχολείο και νομίζω θα με λείψουν. Τώρα νταξυ η παρέα θα μείνει απλά τι σχολείο τελειώνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιες στιγμές στην τάξη θα μου λείψουν, αλλά γενικά χαίρομαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που τελειώσαμε! :clapup:
Για την ακρίβεια, σε 7 εβδομάδες θα είμαστε και επίσημα "απόφοιτοι λυκείου" :P, αλλά ... λεπτομέρειες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Μετά το σχολείο θα φανεί με ποια άτομα θα κρατήσετε παρέες, απ το καλοκαίρι και μετά που πολλοί θα φύγουν για σπουδές κ θα χαθειτε.
Πχ σχολείο η "παρεα" π ήμασταν στα διαλείμματα ήταν κάπου 20 άτομα. Πλέον με 7 άτομα έχω κρατήσει επαφή, με τους αλλους χαθηκαμε, ίσως γιατί ήταν απλά η "παρεα των διαλειμμάτων"
Και με αυτούς που κράτησα επαφές, τους ξέρω απ το δημοτικο και το γυμνασιο και 1-2 απ το λυκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια μονο εγω το πηρα ασχημα οτι τελειωσαμε? :Ρ Οκ ναι χαιρομαι που αυτο το ξυπνημα απο τις 7μιση θα τελειωσει,χαιρομαι που δεν θα εχω τους γονεις μου να με πριζουν να διαβασω,χαιρομαι που δεν θα διαβαζω τοσο :Ρ..αλλα ολα αυτα θα μου λειψουν(βλακειες στην ταξη,κοπανες,βλακειες στα διαληματα αλλα κυριοτερα οι συμμαθητες)..ηδη μου λειπουν..:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κάνε κοπάνες στο πανεπιστήμιο! :P

Εγώ πάντως χαίρομαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Good riddance.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ούτε να τα θυμάμαι δεν θέλω να τα σχολικά χρόνια. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_pao

Νεοφερμένος

Ο giorgos_pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σιγουρα ειναι μεγαλη αλλαγη, τωρα οσο καλα και να ειμαστε, εχουμε το αγχος των εξετασεων. Αμα φυγει αυτο, ολα θα ειναι πολυ καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δε θα μου λείψει ΚΑΘΟΛΟΥ... τη μέρα που θα ξεμπερδέψω και επίσημα πια (απολυτήριο) νομίζω θα κλάψω από χαρά...
κι όχι,δε λέω άλλα τώρα και άλλα θα αισθάνομαι μετά από καιρό.Ξέρω τι λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top