Φοιτητικά έπιπλα

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
πολύ καλή λύση αν έχετε το χρόνο για να το ψάξετε είναι τα έπιπλα αυτών που τελείωσαν και δεν έχουν τι να τα κάνουν τα οποία τις περισσότερες φορές είναι σε πολύ καλή κατάσταση και σχεδόν τσάμπα μιας και αν δεν τα δώσουν θα τα πουλήσουν.
έτσι παίρνετε τα βασικά και απαραίτητα και μετά μπορείτε να διαθέσετε πιο πολλά λεφτά στα διάφορα μπιχλιμπίδια που θέλετε να πάρετε για να διακοσμήσετε το σπίτι!

εγώ όταν έψαχνα για πράγματα δεν ενθουσιάστηκα στα ικεα + το κόστος της μεταφοράς τους,πιο πολύ μούρη μου φαίνεται ότι πουλάνε παρά έχουν ποιότητα.

κοιτάξτε για επιπλάδικα στις πόλεις που περάσατε σίγουρα θα βρείτε όμορφα και πρακτικά πραγματάκια μιας και ξέρουν τι χρειαζόμαστε και τα φέρνουν για να πουλήσουν και αυτοί τώρα που όλοι ψάχνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εγώ πήρα απο το ΙΚΕΑ 'επιπλα γιατί στη NEOSET είναι πανάκριβα...900 ευρω καναπές πλάκα μας κάνουν?!αυτά είναι για να επιπλώσεις το σπίτι σου όταν παντρευτείς όχι για να τα πάρεις ως φοιτητής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εγώ πήρα απο το ΙΚΕΑ 'επιπλα γιατί στη NEOSET είναι πανάκριβα...900 ευρω καναπές πλάκα μας κάνουν?!αυτά είναι για να επιπλώσεις το σπίτι σου όταν παντρευτείς όχι για να τα πάρεις ως φοιτητής!
+1... βεβαια κρεβαττι δε βρισκω στα ικεα που να μου αρεσει και να συνδυαζεται απο λογικη τιμη οποτε θα παω sato...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μαλλον απο ικεα θα παρω τα επιπλα και καποια διακοσμητικα... εχουν τις καλυτερες τιμες και πολυ καλα σχεδια. κανενας αλλος να δωσει καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Και εγω ελεγα ικεα γιατι η νεοσετ ειναι πανακριβη αλλα ο μπαμπας μου δεν εμπιστευεται τα ικεα(αγυριστο κεφαλι) οποτε πηγαμε νεοσετ και μας γαμ..σαν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Και εγω ελεγα ικεα γιατι η νεοσετ ειναι πανακριβη αλλα ο μπαμπας μου δεν εμπιστευεται τα ικεα(αγυριστο κεφαλι) οποτε πηγαμε νεοσετ και μας γαμ..σαν ...

ναι ρε είναι πολύ ακριβά εκει...πήρα ένα πουφ και μια πολυθρόνα και έκαναν 550 ευρω!έλεος!και μη νομίζεις οτι έχουν και τρελή διαφορά στην ποιότητα...δεν είναι και Σιλβεστρίδης η ΝΕΟΣΕΤ!το ΙΚΕΑ δεν έχει δίκιο να μην το εμπιστεύεται!τα ακριβά του έπιπλα είναι πολύ καλα...ο καναπές της αδερφής μου που έκανε 420 ευρω ηταν πολυ γερός άντεξε 3 μετακομίσεις μέσα σε 4 χρόνια και ακομα είναι γερός!
-----------------------------------------
+1... βεβαια κρεβαττι δε βρισκω στα ικεα που να μου αρεσει και να συνδυαζεται απο λογικη τιμη οποτε θα παω sato...


όχι έχεις δίκιο κανένα κρεβάτι δεν είναι για λαντρα φοιτητή...ας πουμε αυτό που πήρα εγώ είναι γυναικειο νομίζω!σατο έχει καλύτερα αλλα πιο ακριβα...κοιτα να μη σε κοροιδέψουν με το στρώμα και σου δώσουν κανα πανάκριβο!
-----------------------------------------
μαλλον απο ικεα θα παρω τα επιπλα και καποια διακοσμητικα... εχουν τις καλυτερες τιμες και πολυ καλα σχεδια. κανενας αλλος να δωσει καμια ιδεα?


ναι είναι πολύ όμορφα τα σχέδια στο ΙΚΕ μπορείς να κάνεις τέλειους συνδυασμούς και να σου βγει υπέροχο σπιτι...βσκ οικονομικά έπιπλα έχει και στα μαγαζιά που γράφουν φοιτητικά έπιπλα απ έξω!
-----------------------------------------
να ρωτήσω παιδιά!απο ηλεκτρικά τι πήρατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
στην tv ειδα οτι εχουν ευκαιρίες στο μοναστηρακι. με 200 ευρω παίρνεις ολα τα ηλεκτρικα σκεύη που χρειάζεται ενα σπιτι. λέω να ρίξω μια ματια αυτες τις μερες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω πηρα ηλεκτρικα απο τον κωτσοβολο γιατι ειχε πακετα φουρνων-ψυγειων για φοιτητες φτηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εγω πηρα ηλεκτρικα απο τον κωτσοβολο γιατι ειχε πακετα φουρνων-ψυγειων για φοιτητες φτηνα.


εμένα είχε κουζίνα το απίτι και αγόρασα ψυγείο και πλυντήριο και τα 2 αυτα μου κοστισαν 370...μια χαρά μου φάνηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
όχι έχεις δίκιο κανένα κρεβάτι δεν είναι για λαντρα φοιτητή...ας πουμε αυτό που πήρα εγώ είναι γυναικειο νομίζω!σατο έχει καλύτερα αλλα πιο ακριβα...κοιτα να μη σε κοροιδέψουν με το στρώμα και σου δώσουν κανα πανάκριβο!
πες τα ρε κοπελιαα... δε βρισκω πουθενα σου λεω ... θα παρω ενα ξυλινο που ειδα τις προαλλες στο ΙΚΕΑ με 80 ευρω στη χειροτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
πες τα ρε κοπελιαα... δε βρισκω πουθενα σου λεω ... θα παρω ενα ξυλινο που ειδα τις προαλλες στο ΙΚΕΑ με 80 ευρω στη χειροτερη


εγώ πήρα ένα σιδερένιο και σου λέω είναι πολυ γυναικείο!κάτι ξύλινα 1,5αρια που έχει το ΙΚΕΑ είναι σαν κρεβάτι γάμου!πάρε ο,τι πιο απλό υπάρχει στο ΙΚΕΑ και στρωμα πάλι απο κει...στη ΝΕΟΣΕΤ τα στράματα 600 ευρά!είναι χωρις ελατήρια λέει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εμένα είχε κουζίνα το απίτι και αγόρασα ψυγείο και πλυντήριο και τα 2 αυτα μου κοστισαν 370...μια χαρά μου φάνηκε...

α ναι και πλυντηριο το ξεχασα.


τι λετε εντωμεταξυ, οτι τα ΙΚΕΑ εχουν μονο γυναικεια κρεβατια;; Με τιποτα ρε τα περισσοτερα ειναι ουδετερα... πχ το MALM, HOPEN, DVALA...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
α ναι και πλυντηριο το ξεχασα.


τι λετε εντωμεταξυ, οτι τα ΙΚΕΑ εχουν μονο γυναικεια κρεβατια;; Με τιποτα ρε τα περισσοτερα ειναι ουδετερα... πχ το MALM, HOPEN, DVALA...



μπα μην το λες!μπες στον κατάλογο να δεις!εγω πήρα ένα με μαύρα κάγκελα και μου φαίνεται πολύ γυναικειο!έχει πολυ ωραίες ξυλ κρεβατοκαμαρ αλλά δεν είναι για φοιτητές...δεν έχει ποικιλία στα κρεβάτια!Krou εσυ πόσα αν επιτρέπεται έδωσες και για το πλυντ μαζί?έπιπλα απο το ΙΚΕΑ είχες πάρει?άντεξαν μια χαρά ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μπα μην το λες!μπες στον κατάλογο να δεις!εγω πήρα ένα με μαύρα κάγκελα και μου φαίνεται πολύ γυναικειο!έχει πολυ ωραίες ξυλ κρεβατοκαμαρ αλλά δεν είναι για φοιτητές...δεν έχει ποικιλία στα κρεβάτια!Krou εσυ πόσα αν επιτρέπεται έδωσες και για το πλυντ μαζί?έπιπλα απο το ΙΚΕΑ είχες πάρει?άντεξαν μια χαρά ε?


Ολα μου τα επιπλα απο ΙΚΕΑ ειναι και ειμαι πολυ ικανοποιημενη, περασα 2 φορες απο 7 ωρες στο ΙΚΕΑ για να τα διαλεξω :P . 200-300 δε θυμαμαι ακριβως.
-----------------------------------------
Και πως ειναι τα κρεβατια για φοιτητες δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Ολα μου τα επιπλα απο ΙΚΕΑ ειναι και ειμαι πολυ ικανοποιημενη, περασα 2 φορες απο 7 ωρες στο ΙΚΕΑ για να τα διαλεξω :P . 200-300 δε θυμαμαι ακριβως.
-----------------------------------------
Και πως ειναι τα κρεβατια για φοιτητες δηλαδη;


α εντάξει και γω όλα απο κει τα πήρα@ρε συ έχει ένα κρεβάτι που στο πάνω μέρος έχει ανάγλυφα λουλούδια...μετά έχει κάτι κρεβατοκάμαρες σαν απο ξύλο κερασιάς!ένα απλό κρεβατάκι ξύλινο ή έστω σιδερένιο χωρίς να έχει κάτι το επιτηδευμένο δε βρίσκεις!αυτό εννοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
α εντάξει και γω όλα απο κει τα πήρα@ρε συ έχει ένα κρεβάτι που στο πάνω μέρος έχει ανάγλυφα λουλούδια...μετά έχει κάτι κρεβατοκάμαρες σαν απο ξύλο κερασιάς!ένα απλό κρεβατάκι ξύλινο ή έστω σιδερένιο χωρίς να έχει κάτι το επιτηδευμένο δε βρίσκεις!αυτό εννοώ!

Πως δε βρισκεις, αυτα τα 3 που ειπα πανω απλα ξυλινα ειναι


MALM




HOPEN




και αλλα διαφορα, https://www.ikea.com/gb/en/catalog/categories/range/10376/16284/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ναι αυτά εννοούσα κρεβατοκάμαρες γάμου...τέτοια έχουν οι γονείς μου την απο κάτω ακριβώς!δε θα έπαιρνα κ γω την ίδια!1,5αρια κρεβ παίρνουν όλοι όχι διπλά.δε χωράν κατ αρχην σε τοσο μικρά σπιτάκια που έχουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω διπλο εχω :P κοιμαμαι διαγωνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εμένα δε χωράει!μέχρι 1,40 χωράει μετα δεν ανοίγει η ντουλάπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ολα μου τα επιπλα απο ΙΚΕΑ ειναι και ειμαι πολυ ικανοποιημενη, περασα 2 φορες απο 7 ωρες στο ΙΚΕΑ για να τα διαλεξω :P . 200-300 δε θυμαμαι ακριβως.
-----------------------------------------
Και πως ειναι τα κρεβατια για φοιτητες δηλαδη;

7 ώρες? χαχαχα φαντάζομαι κ εγώ κάπου τόσες θα χρειαστώ! μην σου πώ και περισσότερες :D και εγώ διπλό θα πάρω ειναι μεγάλο το σπίτι τριάρι, προσπαθώ να το γεμίσω :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top